Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiecie kiedy jest przejęzyczenie ? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm kontynuuj ... :kox:

Opublikowano

Wiecie kiedy jest przejęzyczenie ? :naughty:

Kiedy język ześlizgnie się z ci........ do du.... .Poziek ty zboczeńcu :polew:

Opublikowano

Wiecie kiedy jest przejęzyczenie ? :naughty:

Kiedy język ześlizgnie się z ci........ do du.... .Poziek ty zboczeńcu :polew:

Tfu, tfu ...

Ale mam Kolegów :polew:

Opublikowano

Wiecie kiedy jest przejęzyczenie ? :naughty:

Kiedy język ześlizgnie się z ci........ do du.... .Poziek ty zboczeńcu :polew:

ostro jadą od samego rana :gwizdanie:

Opublikowano

Krzyniek masz bardzo zajmującego avatara. :)

Opublikowano

Krzyniek masz bardzo zajmującego avatara. :)

:naughty::kox:
Opublikowano

czesc wszystkim,

ze tak niesmialo zapytam.... ktos moglby mnie poratowac diagnostyka mojego A4 w okolicach Zabek?

wiem, ze zjawiajac sie na spociku byloby prosciej, ale nie moge :( ...dopoki nie uporam sie z wykonczeniem mieszkania nie ma czasu na spociki :confused4:

no i co za tym idzie, poszukuje jakiegos dobrego mechanika w tej okolicy, macie kogos do polecenia?

Pozdrowka

Xargoss

Opublikowano

Krzyniek masz bardzo zajmującego avatara. :)

oj tak ...zawiesiłem się na nim dzisiaj przez jakieś 5 min :decayed: :decayed:

ale że na Ciebie to działa hmmm :mysli::naughty:

Opublikowano

Krzyniek masz bardzo zajmującego avatara. :)

oj tak ...zawiesiłem się na nim dzisiaj przez jakieś 5 min :decayed: :decayed:

ale że na Ciebie to działa hmmm :mysli::naughty:

:naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Wiecie kiedy jest przejęzyczenie ? :naughty:

Kiedy język ześlizgnie się z ci........ do du.... .Poziek ty zboczeńcu :polew:

ostro jadą od samego rana :gwizdanie:

na jajeczku w firmie usłyszałem... :naughty:

Opublikowano

Krzyniek masz bardzo zajmującego avatara. :)

oj tak ...zawiesiłem się na nim dzisiaj przez jakieś 5 min :decayed: :decayed:

ale że na Ciebie to działa hmmm :mysli::naughty:

:naughty: :gwizdanie:

to jak najbardziej OK - żebyśmy się dobrze zrozumieli :decayed:

Opublikowano

Panowie, Ci co jechali w czwartek do Wisły - ten fotoradar, z którego dostaliśmy foty z Hugo stał w tamtym miejscu do 15:40 i po mnie zrobił jeszcze 83 zdjęcia - ustawiony był na +20 km/h.

Z Hugo dostaliśmy rabat klubowy i zapłacimy tą dolną granicę z taryfikatora.

Opublikowano

No to czuje, ze ja i oniak tez mozemy sie powoli szykowac... :kox:

Opublikowano

ciekawe o której ja z Adasiem tam śmigałem... :kox::naughty:

Opublikowano

Przy odrobinie farta zalapiecie sie :kox:

Opublikowano

potwierdzam :wink4:

jakies 75C :wink4:

Moim zdaniem to przynajmniej miseczka D.

Ale widok doprawdy hipnotyzujący :slina:

Opublikowano

Moim zdaniem to przynajmniej miseczka D.

Ale widok doprawdy hipnotyzujący :slina:

Załóż śliniaczek, bo wszystko pobrudzisz ... :polew:

Opublikowano

potwierdzam :wink4:

jakies 75C :wink4:

Moim zdaniem to przynajmniej miseczka D.

Ale widok doprawdy hipnotyzujący :slina:

i tu muszę się zgodzić :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.