Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku*** ale ty meczacy jestes :wink4:,zimowki-opony zimowe-musze nabyc cos na 16 cali ,Wojtek-gosc z forum ktory sprzedawal opony,pare osob bralo od niego kapcie w dobrych cenach,ja z reszta kiedys tez juz bralem,tylko jakis kontakt z nim c**jowy ostatnio,rozjasnilo sie troche?pzdr

Jak zadałem jedno pytanie to od razu jestem męczący ? :embarrassed: Nie wiem, nie słyszałem dlatego się pytam.. myślałem, że mówisz o tym co Flyer i Kolkov brali od niego jakieś gumy.

Rozjaśniło się nerwusie.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podupczył bym :wallbash:

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:39_________________________________________________

Kokos masz mozliwosc zamowienia tego penetratora? Innotec czy jak to sie nazywalo

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:39_________________________________________________Kokos, nie daj się wrobić na odbiór osobisty!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 12:55_________________________________________________

ku*** ale ty meczacy jestes :wink4:,zimowki-opony zimowe-musze nabyc cos na 16 cali ,Wojtek-gosc z forum ktory sprzedawal opony,pare osob bralo od niego kapcie w dobrych cenach,ja z reszta kiedys tez juz bralem,tylko jakis kontakt z nim c**jowy ostatnio,rozjasnilo sie troche?pzdr

Jak zadałem jedno pytanie to od razu jestem męczący ? :embarrassed: Nie wiem, nie słyszałem dlatego się pytam.. myślałem, że mówisz o tym co Flyer i Kolkov brali od niego jakieś gumy.

Rozjaśniło się nerwusie.

kontakt c**jowyyy - opony spoko - ceny takie sobie - przesyłka 2-3 dni

Opublikowano

Kokos masz mozliwosc zamowienia tego penetratora? Innotec czy jak to sie nazywalo

a co bez tego nie masz szans podupczyc? :polew:jakas orgietka sie szykuje...

moge ale minimum to ze 6 szt.

ku*** ale ty meczacy jestes :wink4:,zimowki-opony zimowe-musze nabyc cos na 16 cali ,Wojtek-gosc z forum ktory sprzedawal opony,pare osob bralo od niego kapcie w dobrych cenach,ja z reszta kiedys tez juz bralem,tylko jakis kontakt z nim c**jowy ostatnio,rozjasnilo sie troche?pzdr

Jak zadałem jedno pytanie to od razu jestem męczący ? :embarrassed: Nie wiem, nie słyszałem dlatego się pytam.. myślałem, że mówisz o tym co Flyer i Kolkov brali od niego jakieś gumy.

Rozjaśniło się nerwusie.

pirrrrdolłes jakbys mnie nie znal,chyba tez by ci sie przydal penetrator dla rozluznienia :gwizdanie:

Opublikowano

pirrrrdolłes jakbys mnie nie znal,chyba tez by ci sie przydal penetrator dla rozluznienia :gwizdanie:

:tongue4:

Jam jest penetrator :punish::evil2:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

Siema z chorzowa :wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:good:

Opublikowano

:hi:

malik widziany dzisiaj rano w ożarowie przy kościele. chyba wojewódzkiego na maxa słuchał bo nie usłyszał trąbienia :)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Opublikowano

I znowu 1h wyjęta z pracy na oglądanie :decayed::polew:

Opublikowano

190920110001-100000000000.jpg

180920112327-1264433876777.jpg

180920111828-3058332606b2b4b589f9o06.jpg[br]Dopisany: Wrzesień 19, 2011, 10:09:28 _________________________________________________

I znowu 1h wyjęta z pracy na oglądanie :decayed::polew:

Dobre truskawy są :lol1:

Opublikowano

fajnie było :)

2502173-george-michael-643-482.jpg

Opublikowano

latwiej sie bedzie wybudzic :kox:

Opublikowano

fajnie było :)

2502173-george-michael-643-482.jpg

Nie wiedziałem, że lubisz klimaty ATM :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

fajnie było :)

2502173-george-michael-643-482.jpg

Nie zbłądziliście ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.