Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A we wtorek zabierasz nas do Sofii

Poziu wiesz co dobre :evil: - chyba z rok tam nie byłem .. trzeba nowy personel przejrzeć :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro VIP ...w poniedziałek ADMIN :decayed: :decayed: :polew:

A we wtorek zabierasz nas do Sofii :naughty::polew:

Jestem jak najbardziej za :th: I wiem co tam jest ;)

Opublikowano

to co może MOderatora mi dacie wkońcu :naughty:

Na Klubowicza się najpierw szarpnij :polew:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2008, 12:32 _________________________________________________poprosze link do postu "jak zostac klubowiczem"
Opublikowano

Adaś szybko przelewy robisz :kox:

Opublikowano

ja chce moderatora ja chce ja chce :)

duzo spędzam czasu :) przed kompem ;P

wiec moge nadzorowac :P

"MNIE, MNIE , MNIE WEŹ MNIE , JA CHCE "

a VIPA tez poprosze jak mozna :P

jak si enie da moda :P

Opublikowano

ja chce moderatora ja chce ja chce :)

duzo spędzam czasu :) przed kompem ;P

wiec moge nadzorowac :P

"MNIE, MNIE , MNIE WEŹ MNIE , JA CHCE "

a VIPA tez poprosze jak mozna :P

jak si enie da moda :P

Ty widze cos zrozumialeś z tego co pisalismy, że mod to patałach a VIP to stanowisko i ranga i prestiż :naughty:

Boberek organizuj spota letniego a VIP cie nei ominie :polew:

Opublikowano

A we wtorek zabierasz nas do Sofii

Poziu wiesz co dobre :evil: - chyba z rok tam nie byłem .. trzeba nowy personel przejrzeć :naughty:

jest nowy personel .... :naughty:

Opublikowano

m@riucha bardzo zaluje do dzis, ze nie wzial 2.5, wiec zrozum chlopa... :evil::kox::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tiaaaaa

wręcz jestem szczęśliwy że mam paździochowe 1.9, ostatnio widziałem rachunek sąsiada za wymianę wałków, rozrządu, odmy i jeszcze innych bebechów z jego A6 2.5 2003r i nie wiem czy tyle wydałem na wódę w życiu co on za reanimacje swojego autka w ASO. Jedyny plus że poszło w koszty firmy

Ps. Michaił wiedziałem że od razu na to wpadniesz :hi:

W ASO, takie rzeczy?? :shocked:

zdrowy całkiem ten kolega??

Opublikowano

m@riucha bardzo zaluje do dzis, ze nie wzial 2.5, wiec zrozum chlopa... :evil::kox::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tiaaaaa

wręcz jestem szczęśliwy że mam paździochowe 1.9, ostatnio widziałem rachunek sąsiada za wymianę wałków, rozrządu, odmy i jeszcze innych bebechów z jego A6 2.5 2003r i nie wiem czy tyle wydałem na wódę w życiu co on za reanimacje swojego autka w ASO. Jedyny plus że poszło w koszty firmy

Ps. Michaił wiedziałem że od razu na to wpadniesz :hi:

W ASO, takie rzeczy?? :shocked:

zdrowy całkiem ten kolega??

pewnie lanser :naughty:

Opublikowano

Adaś szybko przelewy robisz :kox:

no Ba :decayed: i koperte jeszcze zrobimy :polew:

Opublikowano

jest nowy personel .... :naughty:

Spankuś, a skąd wiesz ? :naughty::polew:

Opublikowano

jest nowy personel .... :naughty:

Spankuś, a skąd wiesz ? :naughty::polew:

kolega mi mowil ........... :polew: :polew: :polew:

:evil:

Opublikowano

witam po miesiącach :dance:

co słychać, myślę że wróciłem na dłużej

pozdro :audi::a4fan::evil:

Opublikowano

Fakt, Adas jedzie ostro po wszytkich wątkach

(...) mam wolny czas - jak to dyrektorzy w pracy :decayed:

Gdzie dyrektorzy maja wolny czas???

Norrrrrmalnie od razu sie do Twojej firmy przenosze :D

Opublikowano

Gdzie dyrektorzy maja wolny czas???

Norrrrrmalnie od razu sie do Twojej firmy przenosze

to może inaczej - gdzie nie mają :decayed: oni się dobrze maskują

Opublikowano

jest nowy personel .... :naughty:

Spankuś, a skąd wiesz ? :naughty::polew:

kolega mi mowil ........... :polew: :polew: :polew:

:evil:

i to nie bylem ja bo Spanky nie jest moim kolegą :naughty::decayed:

Opublikowano

jest nowy personel .... :naughty:

Spankuś, a skąd wiesz ? :naughty::polew:

kolega mi mowil ........... :polew: :polew: :polew:

:evil:

i to nie bylem ja bo Spanky nie jest moim kolegą :naughty::decayed:

przeciez i tak by Cie tam nie wpuscili .... :naughty::decayed:

ps. gdybys to byl Ty to napisałbym leszcz a nie kolega .... :naughty:

[p.s widze ze nauka szydery nie poszła w las :th:]

Opublikowano

[p.s widze ze nauka szydery nie poszła w las :th:]

Ale Wy się kochacie dziewczynki :polew:

Opublikowano

m@riucha bardzo zaluje do dzis, ze nie wzial 2.5, wiec zrozum chlopa... :evil::kox::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tiaaaaa

wręcz jestem szczęśliwy że mam paździochowe 1.9, ostatnio widziałem rachunek sąsiada za wymianę wałków, rozrządu, odmy i jeszcze innych bebechów z jego A6 2.5 2003r i nie wiem czy tyle wydałem na wódę w życiu co on za reanimacje swojego autka w ASO. Jedyny plus że poszło w koszty firmy

Ps. Michaił wiedziałem że od razu na to wpadniesz :hi:

W ASO, takie rzeczy?? :shocked:

zdrowy całkiem ten kolega??

pewnie lanser :naughty:

Nie lanser, tylko jedynie w ASO dostał pisemną gwarancję na 50tys km

Opublikowano

Na 50.000? :shocked:

Nie robil rozrzadu razem z walkami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.