Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam. Nie kupiłem ale szukam :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a czemu takie??

Opublikowano

Niezły wałek:P

Samochód wystawiony w połowie sierpnia uczciwie przez właściciela, sprzedał się w 1 dzień, poobijany, przebieg 420 000 km.

scaled.php?server=850&filename=a4420.jpg&res=medium

Na następny dzień wystawiony u handlarza z przebiegiem 188 000 km w trochę wyższej cenie. Był na aukcji 1 dzień, potem aukcja cały czas istaniała w kategorii audi a4, a był w niej passat tdi.

użytkownik Jarek_M9 , telefon 886 732 680

http://www.allegromat.pl/aukcja83701

Myślałem, że rodzynek się sprzedał i ktoś się cieszy swoim nowym, tanim, dobrym a4, a tu nagle dzisiaj nastąpiła reaktywacja.

Zdjęcia zrobione w tym samym miejscu, samochód ten sam, opis ten sam, telefon ten sam tylko konto na allegro inne. Juz nie poobijany i z przebiegiem tym razem 180 000 km.

Użytkownik: danielp23 telefon: 886 732 680

http://allegro.pl/show_item.php?item=1866875132

http://www.allegromat.pl/aukcja88911

Szkoda mi kasy na telefon ale jakbym miał darmowe minuty to chyba bym przedzwonił z pytaniem czy jakis rabat za przebieg 420 kkm przewiduje :kox:

Opublikowano

a czemu takie??

SWAP, ale podzespoły ma lepsze niż 1.8T :wink4: Heble większe podejdą bez rzeźby :wink4:

Opublikowano

a czemu takie??

SWAP, ale podzespoły ma lepsze niż 1.8T :wink4: Heble większe podejdą bez rzeźby :wink4:

:good:

Opublikowano

Trzeba heblować lewą w zakręcie :tongue4:

czym chłopie ałdi!?
Opublikowano

Trzeba heblować lewą w zakręcie :tongue4:

czym chłopie ałdi!?

a co , nie?

Pamiętam jak kiedyś pisałeś że jak przód ucieka to trzeba gaz w podłogę wciskać :cool1:

Opublikowano

Pamiętam jak kiedyś pisałeś że jak przód ucieka to trzeba gaz w podłogę wciskać :cool1:

ośką ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czym chłopie ałdi!?

Jaha - Rogal może Ci wyłączyć odcięcie paliwa przy wciskaniu pedału gazu :tongue4:

Opublikowano

a ja mogę potwierdzićjako mający ten mod :naughty:

Opublikowano

Siemanko

Może wpadnę w następnym tygodniu na spota, mam dosłownie rzut beretem,

a nawet miałem w ten wtorek przyjechać, ale wypiłem browarka i nie dało rady :wink4:

Opublikowano

Siemanko

Może wpadnę w następnym tygodniu na spota, mam dosłownie rzut beretem,

a nawet miałem w ten wtorek przyjechać, ale wypiłem browarka i nie dało rady :wink4:

To w następny wtorek bierz browarka i napijesz się z nami :kox:

Opublikowano

postaram się być, ale autem więc bez browarka niestety :wink4:, jeździ ktoś jeszcze takim leciwym rocznikiem jak ja? :kox:

Opublikowano

postaram się być, ale autem więc bez browarka niestety :wink4:, jeździ ktoś jeszcze takim leciwym rocznikiem jak ja? :kox:

Jaja sobie robiłem z browarka :polew:

Nie liczy się kto jakim rocznikiem śmiga ............ :good:

Opublikowano

to fakt, liczy się OOOO :naughty:

Opublikowano

to fakt, liczy się OOOO :naughty:

:yeah: mada faka :nose:

Opublikowano

:yeah: mada faka :nose:

Pixi czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś ? i kogo wspomniałeś tym wpisem :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

:co:

Dajesz na PW :naughty:

Opublikowano

:yeah: mada faka :nose:

Pixi czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś ? i kogo wspomniałeś tym wpisem :naughty::decayed::polew:

A może Edyp ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Edyp

Opublikowano

bry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.