Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany

Czy po Moscie Slasko-dabrowskim mozna latac na moto "bezmandatowo" tak jak to jest np na Grzybowskiej ?

Orientuje sie ktos ?

Opublikowano

Pany

Czy po Moscie Slasko-dabrowskim mozna latac na moto "bezmandatowo" tak jak to jest np na Grzybowskiej ?

Orientuje sie ktos ?

nie można

[admin]można :wink4:[/admin]

Opublikowano

Pany

Czy po Moscie Slasko-dabrowskim mozna latac na moto "bezmandatowo" tak jak to jest np na Grzybowskiej ?

Orientuje sie ktos ?

jedz smiało :naughty:
Opublikowano

Pany

Czy po Moscie Slasko-dabrowskim mozna latac na moto "bezmandatowo" tak jak to jest np na Grzybowskiej ?

Orientuje sie ktos ?

Na grzybowskiej można jednośladami.

Na moście tylko bus i taxi.

Opublikowano

Pany

Czy po Moscie Slasko-dabrowskim mozna latac na moto "bezmandatowo" tak jak to jest np na Grzybowskiej ?

Orientuje sie ktos ?

pier.ol mosty, dawaj Wisłą :kox:

Opublikowano

poziu rozjebałeś mnie system na noc :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zjebałeś mi psychę :kox: :kox:

Opublikowano

tumblr_ltn3zhDnLt1r3c9goo1_500.jpg

:shocked::kox:[br]Dopisany: Październik 25, 2011, 11:35:14 _________________________________________________301530_2358618085668_1256740167_2899170_2528733_n.jpg

:D

Opublikowano
  • Autor
:hi::naughty:
Opublikowano

tumblr_ltn3zhDnLt1r3c9goo1_500.jpg

No ja jebie ideał!!

Ragammanowicz jesteś miszcz z tymi dupkami.

Opublikowano

Pany

Czy po Moscie Slasko-dabrowskim mozna latac na moto "bezmandatowo" tak jak to jest np na Grzybowskiej ?

Orientuje sie ktos ?

nie można

Mylisz się - można: jeździć mostem mogą Taxi, ZTM, pojazdy budowy metra i jednoślady.

Opublikowano

ojtam ojtam, już zima.

Opublikowano

Pany

Czy po Moscie Slasko-dabrowskim mozna latac na moto "bezmandatowo" tak jak to jest np na Grzybowskiej ?

Orientuje sie ktos ?

nie można

Mylisz się - można: jeździć mostem mogą Taxi, ZTM, pojazdy budowy metra i jednoślady.

mogą jednoślady jezdzic mostem S-D, tak mówili jak go zamykali [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 10:54_________________________________________________

ojtam ojtam, już zima.

oj tam oj tam :D zima będzie jak będzie śnieg :D

Opublikowano

Pany

Czy po Moscie Slasko-dabrowskim mozna latac na moto "bezmandatowo" tak jak to jest np na Grzybowskiej ?

Orientuje sie ktos ?

nie można

Mylisz się - można: jeździć mostem mogą Taxi, ZTM, pojazdy budowy metra i jednoślady.

mogą jednoślady jezdzic mostem S-D, tak mówili jak go zamykali [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 10:54_________________________________________________

ojtam ojtam, już zima.

Wczoraj testowalem - mozna :)

Dzieki :)

Opublikowano

Wystarczy spojrzeć na znaki przed wjazdem na trasę WZ.

Opublikowano

Wystarczy spojrzeć na znaki przed wjazdem na trasę WZ.

A po co patrzeć na znaki, jak na forum mogą podpowiedzieć :decayed:

BTW :hi:

Opublikowano

Darmowy PR :D

Gościowi brakowało mocy przy ucieczce, więc zajechał na softa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.