Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK, moze byc FW :kox: Chociaz juz sie nastawialem na kebaby w centrm w drodze powrotnej z promki :decayed:

Z innej beczki...

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,37650,5094257.html

Fleja jak jestes kozkak to wklej to chłopakom na krakowskich :naughty: :naughty: :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jednak dzis sie wylamuje, wiec problem z glowy.. Robta se co chceta. :decayed:

Opublikowano

Nie panikujcie, mozemy zawsze stanac nieco glebie na parkingu w Promenadzie i nie bedzie wialo...

Chyba żartujesz - nie ma tam takiego miejsca - kiedyś się chowaliśmy do środka, ale to się mija z celem.

Opublikowano

Poź, zrobione Mistrzu :notworthy:

Opublikowano

Ja jednak dzis sie wylamuje, wiec problem z glowy.. Robta se co chceta. :decayed:

Tomek nie wymiękaj ... na FW wiatrów nie ma :D

Opublikowano

Ja jednak dzis sie wylamuje, wiec problem z glowy.. Robta se co chceta. :decayed:

Tomek nie wymiękaj ... na FW wiatrów nie ma :D

W sumie to jeszcze nie wiem, może uda mi się dotrzeć. Ale jeśli już to jadę do FW!

Opublikowano

W sumie to jeszcze nie wiem, może uda mi się dotrzeć.

Sie musi sie udać :decayed:

Ale jeśli już to jadę do FW!

:th:
Opublikowano

Dzieciaki robimy w FW nigdy nie zmienialem tak nagle decyzji ale to co sie dzieje z pogoda to :gwizdanie: Przepraszam wszystkich tych którzy pojadą do Promki np. Zółwia

Narazie zostajemy w FW :hi:

Opublikowano

Dzieciaki robimy w FW nigdy nie zmienialem tak nagle decyzji ale to co sie dzieje z pogoda to :gwizdanie: Przepraszam wszystkich tych którzy pojadą do Promki np. Zółwia

Narazie zostajemy w FW :hi:

Trzeba mu dac znac...bo on neta nie ma w pracy..

i biedak pojedzie do promki....

Opublikowano

Kto ma numer do Zolwia niech dzwoni...

Opublikowano

Kto ma numer do Zolwia niech dzwoni...

Napisalam mu juz eska..... :)

Opublikowano

Trzeba mu dac znac...bo on neta nie ma w pracy..

i biedak pojedzie do promki....

już do niego dzwonię

-----

Łukaszr - będziesz w FW mam dla Ciebie filtr paliwa od Żółwika

Opublikowano

Ma ktoś pożyczyć kopie MS Office ?

Opublikowano

Nie piracimy na publicznym forum :tongue4:

Opublikowano

Nie piracimy na publicznym forum :tongue4:

Michał to pozycz oryginału :tongue4:

Opublikowano

Nie mam :decayed:

Dlatego korzystam z open office'a :tongue4:

Opublikowano

Nie mam :decayed:

Dlatego korzystam z open office'a :tongue4:

Ja potrzebuje Excela ...jest jakiś zamiennik .. ligalny ? :decayed:

Opublikowano

Nie mam :decayed:

Dlatego korzystam z open office'a :tongue4:

Ja potrzebuje Excela ...jest jakiś zamiennik .. ligalny ? :decayed:

Chyba dopadło Cie to samo co mnie :)
Opublikowano

Nie mam :decayed:

Dlatego korzystam z open office'a :tongue4:

Ja potrzebuje Excela ...jest jakiś zamiennik .. ligalny ? :decayed:

Chyba dopadło Cie to samo co mnie :)

Nom ..ja musze cennik otworzyć a tu ni ma czym :decayed::wallbash:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.