Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo tak jest :polew:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 10:08 _________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w niedziele lodziki u Żółwia jak coś..godzina do ustalenia :kox:

Opublikowano

w niedziele lodziki u Żółwia jak coś..godzina do ustalenia :kox:

Sezon lodzikowy czas zacząć :kox: Poziek + 1 :decayed:

Opublikowano

w niedziele lodziki u Żółwia jak coś..godzina do ustalenia :kox:

Sezon lodzikowy czas zacząć :kox: Poziek + 1 :decayed:

podobno Zółwik robi najlepsze lody w wawie :>

Opublikowano

w niedziele lodziki u Żółwia jak coś..godzina do ustalenia :kox:

Sezon lodzikowy czas zacząć :kox: Poziek + 1 :decayed:

podobno Zółwik robi najlepsze lody w wawie :>

Nawet polewę możesz sobie wybrać Piotruś :kox:

Opublikowano

w niedziele lodziki u Żółwia jak coś..godzina do ustalenia :kox:

Sezon lodzikowy czas zacząć :kox: Poziek + 1 :decayed:

podobno Zółwik robi najlepsze lody w wawie :>

Nawet polewę możesz sobie wybrać Piotruś :kox:

ty tez wszystko musisz zawsze obrzydzic :kox:
Opublikowano

w niedziele lodziki u Żółwia jak coś..godzina do ustalenia :kox:

Sezon lodzikowy czas zacząć :kox: Poziek + 1 :decayed:

podobno Zółwik robi najlepsze lody w wawie :>

Nawet polewę możesz sobie wybrać Piotruś :kox:

ty tez wszystko musisz zawsze obrzydzic :kox:

Piotruś zapraszamy i na 100% ci sie spodoba :decayed:

Opublikowano

koleżanki a może zamiast lodzików u Żówia będą lodziki u Grycana..jakość lodów u Żólwia spadła :thumbdown: a grycan GÓRĄ :gwizdanie: :kox::decayed::wink4: i ma więcej smaków do wyboru :D

Poziu mimo Twoich bikoli 55cm we wzwodzie ten koleś jest lepszy :

http://pl.youtube.com/watch?v=kd5XxY3n6I8

Opublikowano

Lody u Gracjana? :kox:

Opublikowano

koleżanki a może zamiast lodzików u Żówia będą lodziki u Grycana..jakość lodów u Żólwia spadła :thumbdown: a grycan GÓRĄ :gwizdanie: :kox::decayed::wink4: i ma więcej smaków do wyboru :D

Poziu mimo Twoich bikoli 55cm we wzwodzie ten koleś jest lepszy :

http://pl.youtube.com/watch?v=kd5XxY3n6I8

Nie pamiętasz ostatnio trzepnąłem 14 razy :kox:

Opublikowano

Lody u Gracjana? :kox:

Ty zawsze tylko o swoim koledze :polew: to już robi się nudne :tongue4:

a tam jest napisane "Grycana" :gwizdanie:

Opublikowano

Lody u Gracjana? :kox:

Ty zawsze tylko o swoim koledze :polew: to już robi się nudne :tongue4:

a tam jest napisane "Grycana" :gwizdanie:

:naughty::kox:

Opublikowano

prawie jak z Gracjanem :naughty:

gallery10683175500x500yx8.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Witam

Po szybki (chodź może nie zbyt dokładnym przejrzeniu tematu) nie doczytałem sie gdzie w Warszawie odbywa sie najbliższy spocik. Jeszcze nie uczestniczyłem w tych, jak że prestiżowych spotkaniach, a bardzo bym chciał.

Prosiłbym o inf. co i gdzie i jak.

Mam małe problem z moja Navi bns 5.0 i chętnie bym się poradził.

z gory thx

Opublikowano

b006offroadtouryd8.jpg

Offroad :polew:

Opublikowano

Witam

Po szybki (chodź może nie zbyt dokładnym przejrzeniu tematu) nie doczytałem sie gdzie w Warszawie odbywa sie najbliższy spocik. Jeszcze nie uczestniczyłem w tych, jak że prestiżowych spotkaniach, a bardzo bym chciał.

Prosiłbym o inf. co i gdzie i jak.

Mam małe problem z moja Navi bns 5.0 i chętnie bym się poradził.

z gory thx

to przeczytaj temat :decayed:

zawsze info w pierwszym poście poza tym

Opublikowano

Widzieliście coś takiego?

Opublikowano

dla pierwszego warszawiaka który odpowie na pytanie :

kto jest Mistrzem Polski 2008/09 w piłce nożnej , ufundowana zostanie nagroda :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dla pierwszego warszawiaka który odpowie na pytanie :

kto jest Mistrzem Polski 2008/09 w piłce nożnej , ufundowana zostanie nagroda :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Zanim oni na to wpadną, to nagroda rozpłynie się po naszym krwiobiegu :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.