Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

Wow, to zdaj relację jak tylko będziesz coś wiedział :wink4:

Tylko, błagam, żadnych zdjęć z sali porodowej :blink:

Trzymamy kciuki!

A zdążyłeś się znieczulić???

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

Trzymam kciuki za ciebie, nawet i u nóg :th:

Opublikowano

adaho tylko nie zemdlej :evil::kox::thumbup: :drool:

Opublikowano

Wow, to zdaj relację jak tylko będziesz coś wiedział :wink4

Fotostory :D

3 mam kciuki :th:

Opublikowano

Będzie ktoś z laptopem na najbliższym spocie? Może nawiedzi spot Meszrum z AKP. Będziemy diagnozować mojego grzechotnika.

Opublikowano

Będzie ktoś z laptopem na najbliższym spocie? Może nawiedzi spot Meszrum z AKP. Będziemy diagnozować mojego grzechotnika.

Pewnie ktoś się znajdzie :gwizdanie:

Ale teraz wiosenna promocja idzie i cennik jeszcze nie ustalony :mysli:

Opublikowano

Adecneo

Adrian Ty masz przetornice samochodową pod zapalniczkę ? Weźmiesz jutro na spota ? Musze se ramke -chromową dorezać :decayed: ... a nie mam jak podłaczyć opalarki :embarrassed:

Opublikowano

Norbi, bylo przerzucic 16", to czasy bylyby lepsze :kox:

Poź cwaniura właśnie na zimowych 16-kach poleciał :>[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 19:27 _________________________________________________Poźkowa zawiecha twarda jak kamiuń, u mnie tylko nowe Bilsteiny B6. a springi ori i tak na ori staje dęba :tongue4:

Adaho, jakbyś chciał sie znieczulić to służe towarzystwem :decayed:, trzym się chłopie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
A zdążyłeś się znieczulić???

Witek a ty jak czesto sie teraz znieczulasz ? bo slyszalem ze Twoja corka ma adoratora :gwizdanie:

A tyle bylo fajnych chlopaków zainteresowanych ( Poź, oniak) a Ty oddałes ja obcemu :polew:

Opublikowano

do podziemi juz nie wracamy jak zacznie lac to pojedziemy na Promke :hi:

Opublikowano

Właśnie! Koniec z ponurymi podziemiami FW! Niech żyje Torwar!

Opublikowano

Malik tylko jutro przygotuj auto na wielkie dotykanie :kox:

Opublikowano

do podziemi juz nie wracamy jak zacznie lac to pojedziemy na Promke :hi:

Lukasek, może od razu jedziemy na Promkę - bez sensu jest kombinować i marznąć, a potem część się przemieści, część przyjedzie później i nikogo nie będzie.

Ustalmy może od razu Promkę i tyle

Opublikowano

Norbi bedzie marudzil, ze daleko :kox:

Opublikowano

Norbi bedzie marudzil, ze daleko :kox:

Przeżyje - z Torwaru na Promkę jest niedaleko :tongue4:

Jak chce to mogę go zabrać na spota i odwieźć po spocie - poświęcę się :polew:

Opublikowano

daleko :tonguemad:

Opublikowano
A zdążyłeś się znieczulić???

Witek a ty jak czesto sie teraz znieczulasz ? bo slyszalem ze Twoja corka ma adoratora :gwizdanie:

A tyle bylo fajnych chlopaków zainteresowanych ( Poź, oniak) a Ty oddałes ja obcemu :polew:

Młoda sama decyduje, zresztą:

Oniak ma założony kaganiec :decayed:

Ten drugi, jak spuszczony ze smyczy to co najwyżej gawędziarz :polew:

A i tego obecnego przeczekamy :tongue4:

Malik, tylko nie mów, że Cie jutro nie będzie.

Kiera, kiera, kiera :drool:

A w Teleekspresie mówili, że na jutrzejszym spocie, będzie jeszcze jedna atrakcja :wink4:

Opublikowano

no ponoc ma byc :wink4:

To moze jak Norbiasty mało marudzi ze daleko to strzelimy w promke

Opublikowano

no ponoc ma byc :wink4:

To moze jak Norbiasty mało marudzi ze daleko to strzelimy w promke

I pięknie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.