Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobno cennik wiosenny obfituje w wiele promocji które nigdy nie miały miejsca w A4-klubie :polew:

cena nie gra roli , mechanik mi powiedział ostatnio ze mi kable nie łączą przy wtyczce i nie wiem czy mu wierzyc , chce podpiac i sprawdzic czy faktycznie tak jest póki mam jeszcze rozbabrany tunel po montażu podłokietnika. jesli faktycznie tak jest to bede musiał wymienic wiązke i tyle. Adeli nic nie dolega (chyba) , chciałem tylko profilaktycznie sprawdzic bo nie była podpinana odkąd ją mam ( ponad rok :decayed: )

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no siemanko

wróciłem cały ale było ostro :kox: mała urodziła się o 20:20 ma 50 cm i wązy 2500 gr. - troszkę mało ale dr. oznamiła że od jutra cycek i będziemy ją tuczyć. Cała i zdrowa :th: :notworthy: :notworthy: :notworthy: ja chyba nie - właśnie się zalewam łychą

dziękuję Wam WSZYSTKIM za ciepłe słowa :drunk:

a teraz ide się walnąć na wyro bo trace dosłownie kontakt z bazą :decayed:

Adaho gratulacje...... :thumbup:

Teraz czekamy na foto najmlodszej klubowiczki...... :naughty:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 10:18 _________________________________________________

a i dla dzisiejszych Łukaszów Najlepszego imieninowo :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: Oniak, Lukas Lukaszr itd itp.

tez sie przylaczam do zyczen.......Wszystkiego Najlepszego chlopaki..... :drunk: :drunk:

Lukas dla Ciebie to podwojne zyczenia........ z Okazji Urodzin tez Wszystkiego Naj..... :wink4::drunk: :drunk:

Opublikowano

gratulejszyn Adaho :th:

Opublikowano

Chłopaki jak tak patrze na pogode to jakos tak ladnie jak zacznie po 18 lac to jedziemy na Promke jak bedzie sucho to Torwar tak jak w temacie

Opublikowano

Jeśli chodzi o Promenadę. W którym dokładnie miejscu się spotkamy? Nigdy tam jeszcze nie byłem :embarrassed: (na spocie)

Są tam jakieś kanapki? :polew:

Opublikowano

Chłopaki jak tak patrze na pogode to jakos tak ladnie jak zacznie po 18 lac to jedziemy na Promke jak bedzie sucho to Torwar tak jak w temacie

Hehe... zdążysz w ostatnim momencie zmienić zapis w temacie wątku? :)

Opublikowano

i tak dzisiaj juz po ptakach bo polowa bedzie na torwarze ale ok

Promka parking na samej gorze wyżej sie juz nie da wjechac rog północno zachodni :hi:

Opublikowano

adaho

Graty chłopie :kox:

Jeszcze pare lat a kawalerka bedzie wdzierała sie drzwiami i oknami :D

Lukas

Wszystkiego Naj :drunk:

Opublikowano

Wszystkie Lukasy - najlepszego.

Lukas, ten Lukas - najlepszgo X2

Opublikowano

Najlepszego :drunk:

Opublikowano

Wszystkiego naj dziewczynki i dzewczęta Lukaszynki :naughty: :th:

Opublikowano

to widze ze towarzystwo dzieli sie na pół. kto gdzie jedzie ????

Opublikowano

:polew:

Licytuj ... bedziesz superbohaterem A4 klubu :D

to widze ze towarzystwo dzieli sie na pół. kto gdzie jedzie ????

Ja jade na Torwar bo na promke mogę nie trafić :D

Opublikowano

Wszystkim Lukasom naj :)

Opublikowano

to widze ze towarzystwo dzieli sie na pół. kto gdzie jedzie ????

Wszyscy Torwar :decayed:

Opublikowano

Przyjrzyjta sie :cool::kox:

080401113337_biilboard_fotel_large.jpg

6581_large.jpg

Opublikowano

to jeszcze nic.. :> ambient jak ambient

axnzdjeciezkampanii2py5.jpg

Opublikowano

Ja jade pod dach, czyli na Promke, tak? (o ile dojade dzis do stolycy)

Opublikowano

Ja jade pod dach, czyli na Promke, tak? (o ile dojade dzis do stolycy)

Chyba tak :decayed: W temacie pisze Promka wiec i ja tam jade ...tylko jak tam z tarchomina ? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.