Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Malik weź jakas mała fote :) bys pokazał ;)

Malik przestał uznawać logo AUDI i używa teraz takie :polew:

IMG_4294.JPG?imgmax=720

Dekielki z d*py. Ale dzisiaj powinny dotrzeć oryginalne s-line :)

Opublikowano

To ja się też pochwalę :wink4:

Do mojego grzechotnika właśnie jadą kurierem takie felgi: http://www.alcar.pl/6635_PL.0?webbid=1&webdid=346

Zdecydowałem się na 17''. Plus Goodyear'y F1 Asymetric 225/45/17 :th:

Opublikowano

Malik weź jakas mała fote :) bys pokazał ;)

Malik przestał uznawać logo AUDI i używa teraz takie :polew:

Dekielki z d*py. Ale dzisiaj powinny dotrzeć oryginalne s-line :)

Wklej no jakąs fotkę tych dekielków :th:

Opublikowano

Wklej no jakąs fotkę tych dekielków :th:

Mniej więcej coś takiego:

0256_1.JPG

Opublikowano

Wklej no jakąs fotkę tych dekielków :th:

Mniej więcej coś takiego:

0256_1.JPG

gdzie to można kupić ?

Opublikowano

gdzie to można kupić ?

ASO ~80PLN/szt

allegro.pl ~60PLN/szt

ebay.de ~40PLN/szt

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma kalendarzyki klubowe na 2008?

ja mam..... :naughty:

A jak dużo tego masz? :decayed: Wygląda na to, że na 2008 r. już nikt nie sprzedaje, a ja jak stałem się klubowiczem to czuję wewnętrzny obowiązek, żeby bardziej reklamować nasz klub. :naughty:

msc79, dzięki. :th:

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma kalendarzyki klubowe na 2008?

ja mam..... :naughty:

A jak dużo tego masz? :decayed: Wygląda na to, że na 2008 r. już nikt nie sprzedaje, a ja jak stałem się klubowiczem to czuję wewnętrzny obowiązek, żeby bardziej reklamować nasz klub. :naughty:

msc79, dzięki. :th:

ja też chce :decayed:

Opublikowano

. już nikt nie sprzedaje, a ja jak stałem się klubowiczem to czuję wewnętrzny obowiązek, żeby bardziej reklamować nasz klub. :naughty:

wazelinayn1.jpg

:D

Opublikowano

raggaman, chyba żartujesz. Przed kim i po co? :decayed:

Opublikowano

raggaman, chyba żartujesz. Przed kim i po co? :decayed:

No właśnie żartuje se Tomek :decayed: :doh1:

Opublikowano

A jak dużo tego masz? :decayed: Wygląda na to, że na 2008 r. już nikt nie sprzedaje, a ja jak stałem się klubowiczem to czuję wewnętrzny obowiązek, żeby bardziej reklamować nasz klub. :naughty:

ja też chce :decayed:

troche mam..... :decayed: moge sie podzielic..... :naughty:

Opublikowano

A jak dużo tego masz? :decayed: Wygląda na to, że na 2008 r. już nikt nie sprzedaje, a ja jak stałem się klubowiczem to czuję wewnętrzny obowiązek, żeby bardziej reklamować nasz klub. :naughty:

ja też chce :decayed:

troche mam..... :decayed: moge sie podzielic..... :naughty:

ja nie chce kalendarzyków , ja chce byc klubowiczem :kox:

Opublikowano

msc79 to w czym problem? Pisz wniosek do Prezesa :kox:

Opublikowano

angela, byłbym wdzięczny gdybyś przywiozła na najbliższego spota troszke tych kalendarzyków dla mnie. :)

msc79, to coś dla Ciebie: http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html :wink4:

Opublikowano

angela, byłbym wdzięczny gdybyś przywiozła na najbliższego spota troszke tych kalendarzyków dla mnie. :)

nie ma problemu...... :)

Opublikowano

angela, byłbym wdzięczny gdybyś przywiozła na najbliższego spota troszke tych kalendarzyków dla mnie. :)

nie ma problemu...... :)

Super, musze zrobić akcje w Radumiu. :decayed:

Opublikowano

Super, musze zrobić akcje w Radumiu. :decayed:

Noo...musisz troszke rozkrecic ten Radom.....bo tam juz chyba wszyscy poumierali...... :rolleyes:

Opublikowano

świeżym klubowiczom lub aspirującym do :tongue4:....tez mogę odstąpic trochę kalendarzyków na 2008 :wink4:

prosze sie przypomnieć przed wtorkowym spotem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.