Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znaczy się na poziomie :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będziecie się bić? :decayed:

To krakowski cfaniaczek :decayed: W wawie nasze problemiki rozwiązujemy w inny sposób niż w kraku :)

Rozmową :decayed:

Przecież Ty zdania nie umiesz sklecić więc mi tu nie filozuj :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Będziecie się bić? :decayed:

To krakowski cfaniaczek :decayed: W wawie nasze problemiki rozwiązujemy w inny sposób niż w kraku :)

Rozmową :decayed:

Przecież Ty zdania nie umiesz sklecić więc mi tu nie filozuj :decayed: :decayed: :decayed:

Gadaj sobie zdrów :P

A ja ci podrzucę owieczkę... :naughty:

Jak szewczyk dratewka z Warszafki - stolicy twej :polew::tongue4:

Opublikowano

będę u Was w piątek , jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam na Centralny o 9:00 :decayed:

Opublikowano

Gratulacje Malik za zamontowanie Bluetooth'a. Duzo rezania bylo ? Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania wersji "Q"

P.S

Jak laptop ?

Opublikowano

Jak laptop ?

żyje... a pamiętasz jak już go skreśliliśmy ?? :wink4:

będę u Was w piątek , jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam na Centralny o 9:00 :decayed:

Jasne. Na centralnym będziesz o 9:00 :polew: :polew: :polew: Kiedy powrót? Jak posprzątasz na dworcu ? :decayed:

Opublikowano

No fakt - myślałem że matryca już do śmieci. Skodza by było wyrzucić lapka za 10 tyś.

A co do emblematów MTM to wejdź Poziek na ebay.com i znajdz aukcje użytkownika goingfast_eurocustoms - ma sporo fajnych rzeczy. Jak coś Ci przypasuje to podam Ci adres w USA do przesłania, a przywiozę przy okazji jak będę.

Ma fajne nakładki na pedały (alu) od RS4 tylko że niestety tylko skrzyni Manual :(

Opublikowano

No fakt - myślałem że matryca już do śmieci. Skodza by było wyrzucić lapka za 10 tyś.

A co do emblematów MTM to wejdź Poziek na ebay.com i znajdz aukcje użytkownika goingfast_eurocustoms - ma sporo fajnych rzeczy. Jak coś Ci przypasuje to podam Ci adres w USA do przesłania, a przywiozę przy okazji jak będę.

Ma fajne nakładki na pedały (alu) od RS4 tylko że niestety tylko skrzyni Manual :(

:th: :th:

już sobie szukam :wink4:

Opublikowano

hornet

Alv od kogutów to daleko

no dobra to w takim razie uciekające kurczaki :polew:

aV1MqaLJ.jpg

:polew: :polew:

Dlaczego jestem taki niski ?? :tongue4:

Opublikowano

hornet

Alv od kogutów to daleko

no dobra to w takim razie uciekające kurczaki :polew:

aV1MqaLJ.jpg

:polew: :polew:

Doje...ś do pieca :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przecież wielkość nie ma znaczenia :polew:

ale afro to macie wyj****ne :naughty:

Opublikowano

old skul :polew:

Opublikowano

Niski jak niski, ale czemu taki gruby

Ja gruby to nic, dlaczego Lukas jest grubszy od oniaka ? :kox:

Opublikowano

Niski jak niski, ale czemu taki gruby

Ja gruby to nic, dlaczego Lukas jest grubszy od oniaka ? :kox:

Eee spkojnie, obaj jak stoją bokiem to ich nie widać :gwizdanie:

Chociaż Oniakowi to coś ostatnio brzuszek wywaliło :tongue4:

Miłość :kox:

Opublikowano

hornet

Alv od kogutów to daleko

no dobra to w takim razie uciekające kurczaki :polew:

aV1MqaLJ.jpg

:polew: :polew:

Dlaczego jestem taki niski ?? :tongue4:

nie niski tylko przyczajony :decayed:

Opublikowano

Niski jak niski, ale czemu taki gruby

Ja gruby to nic, dlaczego Lukas jest grubszy od oniaka ? :kox:

Eee spkojnie, obaj jak stoją bokiem to ich nie widać :gwizdanie:

Chociaż Oniakowi to coś ostatnio brzuszek wywaliło :tongue4:

Miłość :kox:

...do Wieśmaków :polew:

Opublikowano

Gratulacje Malik za zamontowanie Bluetooth'a. Duzo rezania bylo ? Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania wersji "Q"

P.S

Rezanka na mniej więcej 2h. Najwięcej problemów z podłączaniem. Kluczowy jest odpowiedni kabel. Lepiej zapłacić trochę więcej i użyć kabla plug&play. Ja niestety dostałem tańszą wersję, która wymagała lutowania. Dlatego to tyle zajęło.

Jak laptop ?

Żyje i ma się dobrze. Strasznie mocne te VAIO :)

Opublikowano
Chociaż Oniakowi to coś ostatnio brzuszek wywaliło tongue4

No Bryńka od czasów jak rzuciłaś palenie też ci troszkę oponkę wywaliło :D

Opublikowano

A tak BTW - jestem zachwycony dopiero co skończoną dyskusją :D

Czyżby niektórzy na własnym tyłku życia się uczyli wyraźnie doroślejąc :polew: :polew: :polew:

Aaaaaaż mnie korci, żeby zacząć zbierać zapisy na jakieś praktyki :tongue4::naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.