Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
lukas23 cos masz juz podpis nieaktualny...

juz poprawiony bylem na urlopie 5 dni i przez to takie mam zastoje :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a nie lepiej gokarty??
moze za tydzien bo wybieram sie do was wtedy i chetnie bym " Pokubicowal " :) :).
Opublikowano

nie ma zadnego kibicowania wszyscy jezdza bede mial wiecej osob do dubla :lol::cool:

Opublikowano

to gdzie ja wkoncu mam jechac? na torwar czy MM ?

Opublikowano

A ja nie dałem rady f*ck.....

Opublikowano

A ja nie niałem czym :(

Opublikowano

no bryk to bylo 8 razem z A6 ale zawsze to OOOO takze jeszcze 6 sztuk i bijemy rekord polski czekamy tylko na tomboya i adasia :wink:

Opublikowano
łukaszku przeciez hhacek napisał "pokubicować" a nie kibicować
dokladnie :)
Opublikowano

:oops: hhacek brak snu robi swoje

hhacek cos mi żółw mowil ze niewiadomo czy bedziecie w poniedzialek na spocie bo ty nie wiesz czy sie wyrobisz a wiesz ze musisz :wink:

Opublikowano
hhacek cos mi żółw mowil ze niewiadomo czy bedziecie w poniedzialek na spocie bo ty nie wiesz czy sie wyrobisz a wiesz ze musisz
nie wiem czy bede w poniedzialek na paintball-u bo nie wiem czy sie dotocze do naszago pieknego kraju do tego czasu, ale powinienem byc we wtorek wiec wpadne na spota i jak pisalem chetnie poszedl bym pozapodawac na gokartach!!!
Opublikowano

chlopaki mam takie pytanie,czy nie potrzebowalibyscie przypadkiem nowego uczestnika takich spotow :?: :mrgreen: jeszcze nigdy nie bylem na takim spocie uczestnikow A4 :wink:

Opublikowano

z takim parametrami jak masz w opisie to zapraszamy na chrzest w najbliższy wtorek :)

do chrztu należy cię należycie przygotować :) czyli przyjechać z wystarszającą ilościa paliwa w baku.

ZAPRASZMY :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

Opublikowano

juz mi sie podoba :twisted: i na czym dokladnie polega ten chrzest :?: :mrgreen: a ja z taloma kucykami zapraszam czwartek na wal zawadowski :twisted:

Opublikowano

bienio wlasnie mialem ci pisac na gg ze moze bys sie pojawil na spocie a tu ciach i sam sie zglaszac a chrzest to tylko autko odczuje :mrgreen:

Opublikowano

no mam nadzieje,ze ja nie dostane w dupe jako nowicjusz :smile: i co wy tam wariaty robicie na tych spotach :?: :wink: wpadajcie jutro na wal,bo tam jest bardzo malo A4-ja i czasami jeszcze tylko jedna :cry: ale ogolnie jest bardzo duzo samochodow :mrgreen:

Opublikowano
i co wy tam wariaty robicie na tych spotach

a roznie np. testujemy nowe nabytki klubowe lub od czasu do czasu dajemy sie zamknac w parkingu w MM :lol:

Opublikowano

to ciekawie :wink: na pewno sie pojawie :mrgreen:

Opublikowano

ONO pamietaj ze masz wrocic do poniedzialku bo idziemy w pierwszej lini ataku :lol:

a i uwazaj w samolocie na facetow w turbanach i murzynow juz na miejscu :lol:

Opublikowano
to ciekawie :wink: na pewno sie pojawie :mrgreen:

male OT ... czy to zdjecie w podpisie to twoje autko .... :?:

Opublikowano

a ja wlasnie wrocilem - w oczach mam zapalki i wszedlem na forum AAAAAAA <zieeewam>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.