Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi niby tez sie nie chce wierzyc, ale jakis czas temu rodzice znajomego kupili B6 AKE Q w szwajcarii, wypas w sumie zwyczajny, 2001 za 37 po oplatach... Przebieg w granicach 180k, silnik wyglada na zdrowy :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jakie sa opłaty przy sprowadzaniu fury zza obszaru EU ?

Opublikowano

W sumie to mogłbym ja odkupić za taką kase...i dokładam 20 i mam 430KM...prawie RS4

Poziu, przeca to był avant. :polew: Zniósłbyś taką zniewagę?

Fakt...nie pomyślałem...nawet za 5 tysięcy złtych bym nie chciał. No może kupiłbym na siostrę i sprzedał jakiemus krakusowi za 40 tysi :decayed::kox:

Opublikowano

OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.

:shocked:

Po opłatach :naughty:

cos mi sie nie chce wierzyc .... [po II-im lifcie ?]

Tak.. z nową klamką..
Opublikowano

Tak.. z nową klamką..

to chyba stan nie jest tak idealny .... :wink4:

Opublikowano

Fakt...nie pomyślałem...nawet za 5 tysi

chyba "lajkonikowi" :decayed:

Opublikowano

Tak.. z nową klamką..

to chyba stan nie jest tak idealny .... :wink4:

Trzeba było przyjechać :decayed: ideałów nie ma.. ale stan był :th:

Opublikowano

Pewnie juz znacie, ale... :kox:

DŻIZUS! :shocked:

Opublikowano

Pewnie juz znacie, ale... :kox:

DŻIZUS! :shocked:

Ja tam się z księdzem zgadzam :naughty::kox:

Opublikowano

Pewnie juz znacie, ale... :kox:

DŻIZUS! :shocked:

Ja tam się z księdzem zgadzam :naughty::kox:

DŻIZUS! :shocked:

Opublikowano

Pewnie juz znacie, ale... :kox:

DŻIZUS! :shocked:

Ja tam się z księdzem zgadzam :naughty::kox:

Ze niby lesbijki tez ? :naughty::przebiegly:

Opublikowano

Pewnie juz znacie, ale... :kox:

DŻIZUS! :shocked:

Masakra :wallbash:

Opublikowano

Ze niby lesbijki tez ?

Przecież dobrze wiesz, że nie chodzi o lesbijki :kox::naughty:

Ja kocham kobiety :polew::kox:

Opublikowano

Ze niby lesbijki tez ?

Przecież dobrze wiesz, że nie chodzi o lesbijki :kox::naughty:

Ja kocham kobiety :polew::kox:

Takie które siebie kochaja nawzajem to pewnie w szczególności ;)

Opublikowano

Takie które siebie kochaja nawzajem to pewnie w szczególności ;)

nie dałem rady :polew: :polew: :rotfl1:

Opublikowano

Takie które siebie kochaja nawzajem to pewnie w szczególności ;)

nie dałem rady :polew: :polew: :rotfl1:

I słusznie...nie ma co wstrzymywać cisnienia :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

Pewnie juz znacie, ale...

oj chyba w ATK dobrze mu dupsko zjechali i na mózg przeszło :decayed:

Opublikowano

Ze niby lesbijki tez ?

Przecież dobrze wiesz, że nie chodzi o lesbijki :kox::naughty:

Ja kocham kobiety :polew::kox:

Takie które siebie kochaja nawzajem to pewnie w szczególności ;)

No, jeśli ma choc trochę instynktu samozachowawczego to jednak nie do końca.

"Takie" lesbijki to najczęściej wymysł przemysłu pornograficznego.

W rzeczywistości, najczęściej to brzydkie, obleśne, grube babony, które nawet do noszenia amunicji w artylerii są niechętnie brane :D

Opublikowano

W rzeczywistości, najczęściej to brzydkie, obleśne, grube babony, które nawet do noszenia amunicji w artylerii są niechętnie brane

Wierz mi Wiciu, rzeczywistośc jest w obecnych czasach zupełnie inna niz w latach kiedy ty zaczynałeś kojarzyć, iż cycki są nie tylko do dojenia... if you know what I mean :cool: :gwizdanie: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.