Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

..to był mój pierwszy raz.. :boobs: łza mi się w oku kręci.. ;(

:th: Piękne autka :drool:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lókaszer PIPA!!! :cwaniak1:

Panie, Panowie, zapisywac sie na zlot :naughty:

Ty tu nie PIPUJ łukasza tylko na spota może byś wkońcu zawitał :decayed:

Opublikowano

Ty tu nie PIPUJ łukasza tylko na spota może byś wkońcu zawitał :decayed:

To samo chciałem napisać ... co za chamisko z tego Mihaóka się zrobiło :naughty:

Opublikowano

dajcie mu spokój, temu Michałowi rzecz jasna, komputer mu się przecież popsuł

:tongue4:

Opublikowano

Dobra akcja byla z sy cztery :kox: Specu dawal ladnie do pieca :kox:

ee tam.. poniosło mnie jak się zapytał o instalację LPG do S4
Opublikowano

Dobra akcja byla z sy cztery :kox: Specu dawal ladnie do pieca :kox:

ee tam.. poniosło mnie jak się zapytał o instalację LPG do S4

oficjalnie odrzucamy go z klubu :polew:

Opublikowano

Dobra akcja byla z sy cztery :kox: Specu dawal ladnie do pieca :kox:

ee tam.. poniosło mnie jak się zapytał o instalację LPG do S4

oficjalnie odrzucamy go z klubu :polew:

Nie no koleś był mocarny :kox: chciał kupić audi "kombi" i żeby miała "4x4". "Nie wiedziałem, że będzie tyle palić.."

BŁAGAM!!! NIECH KTOŚ ODKUPI OD NIEGO TĄ ESĘ!!!

Opublikowano

Dobra akcja byla z sy cztery :kox: Specu dawal ladnie do pieca :kox:

ee tam.. poniosło mnie jak się zapytał o instalację LPG do S4

oficjalnie odrzucamy go z klubu :polew:

Nie no koleś był mocarny :kox: chciał kupić audi "kombi" i żeby miała "4x4". "Nie wiedziałem, że będzie tyle palić.."

BŁAGAM!!! NIECH KTOŚ ODKUPI OD NIEGO TĄ ESĘ!!!

boję się...od razy poszłyby k04, intercooler, wtrsyki, wydech, strojenie, DV..... :kox:

Opublikowano

Nie no koleś był mocarny :kox: chciał kupić audi "kombi" i żeby miała "4x4". "Nie wiedziałem, że będzie tyle palić.."

BŁAGAM!!! NIECH KTOŚ ODKUPI OD NIEGO TĄ ESĘ!!!

A co to za akcja była? Chyba mijałem się z jakąś eSką odjeżdżając spod Promenady.

=================

wstępna diagnoza rozje^%$%$##@ się pompa mechanicznie, kółko pasowe lata we wszystkie strony, pasek luźny :/

stało się to pawie w tym samym miejscu na modlińskiej co ostatnia awariaś (tylko w przeciwnym kierunku jechałem) muszę chyba omijać to miejsce

A co było powodem tego "rozpadu"? Źle ją zamontowali? Źle zregenerowali?

Opublikowano

Co by nie mowić to koleś spoko był :) Esa super zadbana :slina: A jak powolutku odjechał ... to auto chciało sie wyrwać , wytrzelić jak z procy ... przypomniało mi sie jak Norbi zawsze ruszał :decayed: :th:

Opublikowano

Tylko nie mówcie Norbiemu ile za nia dał :naughty:

Opublikowano

Tylko nie mówcie Norbiemu ile za nia dał :naughty:

OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.

Opublikowano

OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.

:shocked:

Opublikowano

OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.

:shocked:

Po opłatach :naughty:
Opublikowano

OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.

:shocked:

Po opłatach :naughty:

W sumie to mogłbym ja odkupić za taką kase...i dokładam 20 i mam 430KM...prawie RS4 :cool: :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę, że mnie sporo ominęło. :rolleyes:

Opublikowano

Widzę, że mnie sporo ominęło. :rolleyes:

Gdzieś był ...znowu , żeś coś chędożył :polew: A na spota to juz nie łaska :tongue4:

Opublikowano

W sumie to mogłbym ja odkupić za taką kase...i dokładam 20 i mam 430KM...prawie RS4

Poziu, przeca to był avant. :polew: Zniósłbyś taką zniewagę?

Opublikowano



:kox:
Opublikowano

OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.

:shocked:

Po opłatach :naughty:

cos mi sie nie chce wierzyc .... [po II-im lifcie ?]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.