Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W rzeczywistości, najczęściej to brzydkie, obleśne, grube babony, które nawet do noszenia amunicji w artylerii są niechętnie brane

Zapomniałeś dodać jeszcze, że owłosione wszędzie :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W rzeczywistości, najczęściej to brzydkie, obleśne, grube babony, które nawet do noszenia amunicji w artylerii są niechętnie brane

Wierz mi Wiciu, rzeczywistośc jest w obecnych czasach zupełnie inna niz w latach kiedy ty zaczynałeś kojarzyć, iż cycki są nie tylko do dojenia... if you know what I mean :cool: :gwizdanie: :polew:

Bla, bla, bla...

Need a proof, bo wierzyłem to w Mikołaja, ale to było jeszcze w okresie kiedy cycki uzywałem tylko do dojenia :decayed:[br]Dopisany: 28 Maj 2008, 13:47:21_________________________________________________

W rzeczywistości, najczęściej to brzydkie, obleśne, grube babony, które nawet do noszenia amunicji w artylerii są niechętnie brane

Zapomniałeś dodać jeszcze, że owłosione wszędzie :)

NIe dałem rady tego napiać bo byłem podczas jedzenia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wierzyłem to w Mikołaja, ale to było jeszcze w okresie kiedy cycki uzywałem tylko do dojenia

to ile Ty na tym cycku wisiałeś :shocked: 6 lat

Opublikowano

wierzyłem to w Mikołaja, ale to było jeszcze w okresie kiedy cycki uzywałem tylko do dojenia

to ile Ty na tym cycku wisiałeś :shocked: 6 lat

Wiciu miał trudne dzieciństwo... :polew:

Opublikowano

wierzyłem to w Mikołaja, ale to było jeszcze w okresie kiedy cycki uzywałem tylko do dojenia

to ile Ty na tym cycku wisiałeś :shocked: 6 lat

Nie mierzyć mi tu mnie swoją miarą :polew:

Ja wiele rzeczy zrobiłem znacznie wscześniej niż szeroko rozumiany standard.

wierzyłem to w Mikołaja, ale to było jeszcze w okresie kiedy cycki uzywałem tylko do dojenia

to ile Ty na tym cycku wisiałeś :shocked: 6 lat

Wiciu miał trudne dzieciństwo... :polew:

hłe, hłe, hłe - no Twoich historii (zwłaszcza jednej) to już mi się nie uda przeskoczyć

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja wiele rzeczy zrobiłem znacznie wscześniej niż szeroko rozumiany standard.

jako 4-latek nie nawsadzałeś chyba Mikołajowi od "Czerwonych Małp" :polew: ... w czasie "czerwonego" systemu mogło by to być nie na miejscu ...ale tłumaczyłoby w konsekwencji postępowania następstwo trudnego dzieciństwa :mysli:

Opublikowano

hłe, hłe, hłe - no Twoich historii (zwłaszcza jednej) to już mi się nie uda przeskoczyć

:polew: :polew: :polew:

Ale ta historia nie jest z dzieciństwa... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

hłe, hłe, hłe - no Twoich historii (zwłaszcza jednej) to już mi się nie uda przeskoczyć

:polew: :polew: :polew:

Ale ta historia nie jest z dzieciństwa... :gwizdanie: :kox:

O, żesz ... faktycznie :blink:

To ja nawet myśleć nie chcę jakie hardkory wyprawiałeś w dzieciństwie :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2008, 14:38:30_________________________________________________No...chyba, że w dzieciństwie byłeś przykładem cherubinka-ministranta i dopiero w późniejszym wieku zacząłeś odreagowywać :D

Opublikowano

Tylko nie mówcie Norbiemu ile za nia dał :naughty:

OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.

:shocked:
Opublikowano

Tylko nie mówcie Norbiemu ile za nia dał :naughty:

OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.

:shocked:

Tak to prawda, wszyscy bylismy w szoku :)

Jakbys przyjeżdżał na spoty to tez bys widzial :gwizdanie:

Opublikowano

ŁukaszR opowiedział mi historyjke goscia... umierlłem.

Opublikowano

Ale porazka :shocked: :doh1:

Opublikowano

Patrzcie tu...... :polew: :polew: :polew:

http://otomoto.pl/audi-a4-C5345416.html

:shocked:

He he

Tak trzeba tjuningować autka - a Wy tylko marudzicie: "seria" i "seria" :polew:

Opublikowano

auto po tuningu optycznym :kox::polew: :polew:

porazka co :sick3: :sick3:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

nie tylko po "tuningu optycznym"..."Moc: 120 KM (88 kW), Pojemność skokowa: 1600 cm3" :kox:

Opublikowano

nie tylko po "tuningu optycznym"..."Moc: 120 KM (88 kW), Pojemność skokowa: 1600 cm3" :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

20km pewnie dzieki wydechowi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.