Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziękować dziękować :hi:

Ach to Twoja zasługa Malikusie, no to graty jak cholera.

Widze,że naprawde sporo umiesz i potrafisz... dasz rade RS4 załatwić koledze :gwizdanie: :tongue4: może być za symboliczną zł. :decayed:

Udzieli się teraz moja skromność ... no tak kurfa, a ja to co ???

Też chce żeby mnie ktoś pochwalił :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Udzieli się teraz moja skromność ... no tak kurfa, a ja to co ???

Też chce żeby mnie ktoś pochwalił :gwizdanie:

No trzeba przyznać, podawałeś te śrubokręty całkiem sprawnie :)

Opublikowano

Łukaszur!!!

Ja Ciebie zawszę będę chwalił :tongue4:

.

Opublikowano

W Hiszpanii jestes? Fajnie :>

Opublikowano

No trzeba przyznać, podawałeś te śrubokręty całkiem sprawnie :)

Co za wredny typ :tongue4::wink4:

Widzisz Skarbie, pare dni mnie nie ma na forum i nawet Cie nie ma kto pochwalic :gwizdanie:

Właśnie, przynajmniej na Ciebie można liczyć Skarbie Ty mój :naughty:

Pozieczku - dzieki za ,,transfer`´na lotnisko i mam nadzieje ze Skoda jest pod dobra opieka

Skoda w szczególności jutro będzie pod dobrą opieką :gwizdanie:

Opublikowano

To dalko tak w praktyce czy nie ? :mysli:

(...)

Zwróć uwagę, że min okres wynajmu (jeśli dobrze zauważyłem to 6 m-cy

Odnośnie odległości w praktyce - zagadaj z Malikiem, on chyba jest z Ożarowa, to Ci podpowie[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 09:11:37_________________________________________________

(...)

Skoda w szczególności jutro będzie pod dobrą opieką :gwizdanie:

To kiedy upalamy? Kiedy upalamy?

Co ja gadam??? Można Skodę upalać? :mysli:

Opublikowano

wit.s

Wiem , ale w na chwilę obecną to jedyne rozsądne wyjście :confused4:

Gazeta oferta to albo kalustrofobia za 1000 zł ,albo śmieszne tanie ceny ..ofert z angencji :thumbdown:

Opublikowano

Spróbuj jeszcze na portalu Gumtree, ja tam znalazłam ogłoszenie jak potrzebowałam szybko.

Opublikowano

raggaman, nie poddawaj sie, za 1000zl znajdziesz nawet kawalerke albo 2 pokoje.

Ja dopiero od jesieni bede mogl zaoferowac 2-pokoje w niezlej lokalizacji (blisko Carrefoura Bemowo) za tysiaka.

Opublikowano

wit.s

Wiem , ale w na chwilę obecną to jedyne rozsądne wyjście :confused4:

Gazeta oferta to albo kalustrofobia za 1000 zł ,albo śmieszne tanie ceny ..ofert z angencji :thumbdown:

1) Weź środową Wyborczą - wtedy jest dodatek "Nieruchomości" i wtedy jest najwięcej wiarygodnych ofert. Jakby co to powinienem mieć jeden egz w robocie.

2) Szukaj cierpliwie mimo braku czasu - wbrew pozorom jest sporo ofert, tylko trzeba pogrzebać. Ja przerabiałem to dwukrotnie-za każdym razem Bogu dziekowałem, ze się nie zdecydowałem na pierwszą "rozsądną" propozycję.

3) Jak już całkiem będziesz miał ściśnięte jaja (ale tak, że właściwie jesteś z kartonami na ulicy) to zadzwoń (ale zadzwoń) do mnie. Mogę kupić Ci trochę czasu-coś podpowiedzieć, tylko, ze to jest oferta na 1, góra 2 tygodnie, bez możliwości przedłużenia i dostępna w sytuacji gdy Twoje dzieci bedą płakać z głodu, kobieta mdlała ze zmeczenia, a ty będziesz miał 30c centymetrowe sople u nosa...

Opublikowano

znalazłem u siebie w firmie coś takiego - co prawda ponad limit ale to całe mieszkanie a nie pokój -moze Cię zainteresuje

Do wynajęcia od 1 czerwca mieszkanie kawalerka 32,5 m kw. na Targówku ul. Gajkowicza (skrzyżowanie Radzymińskiej i Trockiej)

Jeden pokój, ciemna kuchnia, łazienka, przedpokój - wszystko świeżo po remoncie - podłogi, ściany, w łazience i kuchni nowa glazura i terakota, nowe szafki; umeblowane, telewizor

Sprzęt AGD: kuchenka gazowa, lodówka (bez pralki)

Opłata miesięczna 1300 pln + opłaty licznikowe

kaucja 1300 pln.

i jeszcze jedno

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym (pokój z aneksem 18m, sypialnia 9m, łazienka 6m) balkon od cichej strony

na ul. Majdańskiej 20 (Grochów), 5 min. piechotą od Blue Point !!!

I piętro, pow. mieszkania 36 m.

W wyposażeniu: dwuosobowe łóżko, umeblowana kuchnia, dwie szafy wnękowe, sprzęt AGD, pralka, rolety zewnętrzne

(zdjęcia sypialni zawierają meble, które nie znajdują się w wyposażeniu do wynajęcia).

Za dodatkową opłatą 250zł możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Cena 1400 zł + opłaty licznikowe

Opublikowano

Dopiero co wrociliśmy z Starych Babic..masakra :wallbash:

Wszystko co jest do tysiąca to jest przez agencje , albo każą przyjść w poniedziałek na zwiedzanie ...jak ja w poniedziałek musze do wieczora musze być juz gdzie indziej :(

Gumtree.., Szybko , Oferta ...wertujemy wszystko ..dzwonimy dzwonimy dzwonimy ...padaka :wallbash:

Kolejny problem to umowa z internetem :(

A mialismy dziś jechać na wesele ;( załamka

Opublikowano

a te moje sprawdziłeś :mysli:

Opublikowano

a te moje sprawdziłeś :mysli:

Dzięki , ale nie wyrobie sie kaską :wallbash:

Opublikowano

Koledzy, może wiecie, gdzie w Wawie można znaleźć jakiś ogolnodostępny kanał, np. na jakiejś stacji benzynowej?

Muszę sobie sam pogrzebać w samochodzie, więc nie chcę jechać do żadnego warsztatu, bo mnie jeszcze skasują za moją własną pracę :chytry:

Opublikowano

raggaman a sprawdzales to?

znalazlam na szybko.pl , sa tam fotki...... nawet w miare....

Warszawa, Praga Południe, Łukowska, woj. mazowieckie

(2-osobowy: Duży powyżej 20 m2)

1000 zł miesięcznie za pokój

Duży (25m2), umeblowany pokój z loggią dla dwóch osób. Osiedle Ostrobramska - okolica spokojna i zielona, przy czym blisko centrum. Doskonały dojazd do każdego miejsca w Warszawie (z ulic: Łukowska, Ostrobramska i Grochowska). Na osiedlu jest Real oraz Promenada. Mieszkanie jest dobrze wyposażone (łącznie ze sprzętami kuchennymi), nie ma jedynie pralki. W pokoju stoi duży i pojemny regał, kanapa, stół, dwa fotele, stolik okolicznościowy. Jest również wieża i duży telewizor (odbiera 7 kanałów ze zwykłej anteny). Stałe łącze internetowe (UPC). Do opłat należy dodać rachunki za prąd i gaz oraz ewentualne dopłaty do wody (miesięcznie: internet 39 zł, gaz ok. 10 zł, prąd różnie, przy racjonalnym użyciu wody dopłat nie ma).

telefon:696062796

Opublikowano

raggaman a sprawdzales to?

znalazlam na szybko.pl , sa tam fotki...... nawet w miare....

Aaa dzwoniłem. Umówiłliśmy sie na oglądanie o 18:00 ...dużo kurde chętnych :kwasny:

Opublikowano

raggaman a sprawdzales to?

znalazlam na szybko.pl , sa tam fotki...... nawet w miare....

Aaa dzwoniłem. Umówiłliśmy sie na oglądanie o 18:00 ...dużo kurde chętnych :kwasny:

kurde jak cos fajnego.......to zawsze tlum ludzi....... :thumbdown:

Opublikowano

Dobra daliśmy rade. Szału nie ma , bede miał Promke za blokiem :naughty:

Dziękujemy wszystkim za pomoc i chęci :th: :kwiatek::drinks:

Opublikowano

Dobra daliśmy rade. Szału nie ma , bede miał Promke za blokiem :naughty:

Dziękujemy wszystkim za pomoc i chęci :th: :kwiatek::drinks:

teraz bedziesz mial blisko na spoty :decayed: :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.