Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba ostro popili , bo coś ich długo nie widać :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mysle, że pojawią sie tu jutro poznym popołudniem jak ostro :drunk::dance:

Opublikowano

Poziu na gg cały czas online.Może biedaczek usnął z głową na klawiaturze :decayed:

Opublikowano

Poziu na gg cały czas online.Może biedaczek usnął z głową na klawiaturze :decayed:

eeee nie......widzialam go w kosciele :decayed:

Opublikowano

Poziu na gg cały czas online.Może biedaczek usnął z głową na klawiaturze :decayed:

eeee nie......widzialam go w kosciele :decayed:

To prawda , że jest ministrantem ?? :naughty:

Opublikowano

Poziu na gg cały czas online.Może biedaczek usnął z głową na klawiaturze :decayed:

eeee nie......widzialam go w kosciele :decayed:

To prawda , że jest ministrantem ?? :naughty:

Coś Ty, awansował: został xiendzem :polew:

Opublikowano

To ja już wiem skąd u niego tyle wina w garażu :polew:

Opublikowano

Poziu na gg cały czas online.Może biedaczek usnął z głową na klawiaturze :decayed:

eeee nie......widzialam go w kosciele :decayed:

To prawda , że jest ministrantem ?? :naughty:

nic mi o tym nie wiadomo...... :shocked: albo osleplam z wrazenia...i nawet nie zauwazylam :polew:

Opublikowano

Jeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :sesese:

Opublikowano

Jak widac impreza sie udała :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

Super cieszę sie że sie udało, bo to nie jest sezon dobry na poszukiwanie mieszkania, bo już obdzwoniłam połowę znajomych i zabierałam się za drugą. :)

:kwiatek:

Dobra daliśmy rade. Szału nie ma , bede miał Promke za blokiem

gratuluje

zmieniamy miejsce spotów na "TARCHOMIN" :decayed:

Spoko..bo za miesiąc mamy zamiar znów zamieszkać na Tarchominie :sesese:

Dziś dzień przeprowadzki :kwasny:

Opublikowano
Dobra daliśmy rade. Szału nie ma , bede miał Promke za blokiem

gratuluje

zmieniamy miejsce spotów na "TARCHOMIN" :decayed:

popieram :oklaski:

Ja tam jestem na tak :naughty:

Opublikowano

nawet ja juz wstalem po imprezie u VIP-a :) bylo :kox: jak zawsze na klub A4 mozna liczyc :)

Opublikowano

ja dopiero sie zerwalem jakos nie mialem checi na wstawanie ale byl :kox: ciekawe kiedy Zółwik sie zerwie eh te noce poslubne :decayed:

Opublikowano

Dobra daliśmy rade. Szału nie ma , bede miał Promke za blokiem

gratuluje

zmieniamy miejsce spotów na "TARCHOMIN" :decayed:

popieram :oklaski:

Ja tam jestem na tak :naughty:

sie tak nie podniecajcie :decayed:Lukas tylko zartowal :polew:

Opublikowano

Najlepsze wesele na jakim byłem... Adamooo ledwo trzymał pion...i pierwszy raz widziałem naszego balet mistrza w tańcu :naughty:

ono i ja nadawalismy tempo picia krówek...poszło...właśnie nie pamiętam....Lukas kojarzysz??

hhacek poleciał tak w ślimaka ze świadkową, że trzeba było ich powstrzymywać :kox:

Pełen KOX :kox:

Opublikowano
ono i ja nadawalismy tempo picia krówek...poszło...właśnie nie pamiętam....Lukas kojarzysz

hmm cos koło 12 jak ktoś liczy litr wodki na pare i zaprasza A4 Klub to proponuje zwiekszyc norme na 1,5 litra :polew:

Opublikowano

Pięknie było widzę, po Oniaka okrzyku wnoszę,że nawet k**ewsko pięknie :>

Opublikowano

zwiekszyc norme na 1,5 litra :polew:

na łba :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

hhacek poleciał tak w ślimaka ze świadkową, że trzeba było ich powstrzymywać :kox:

:polew::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.