Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aeb52d727c1f3acf.jpg

chcialbym zeby moja furka byla na takiej focie w wawce ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

angela, a już miałem pisać, że "mniej więcej" i "ok." to masło maślane, hahaha. :naughty: :>

dlatego zmienilam :decayed:

Opublikowano

angela, a już miałem pisać, że "mniej więcej" i "ok." to masło maślane, hahaha. :naughty: :>

dlatego zmienilam :decayed:

Dobra dziewczynka. Wiedziałem, że poprawisz byka. :th:

Opublikowano

Oooo widzę , że niedługo kolejne wesele bo Tomka wzięło :polew:

Opublikowano
UMÓWIŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ, NA KTÓREJ MI BARDZO ZALEŻY, HIHIHI. :banan: :banan: :banan:

Pewnie i tak tego nie rozumiecie, hyhy. :decayed:

Ale mam banana na gębie. :banan::naughty:

PS. Jestem umówiony na wtorek, więc spota olewam, hyhyhyhy. :decayed:

Dziękuję za uwagę.

Dobre :kox::polew:

Opublikowano

UMÓWIŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ, NA KTÓREJ MI BARDZO ZALEŻY, HIHIHI. :banan: :banan: :banan:

Pewnie i tak tego nie rozumiecie, hyhy. :decayed:

Ale mam banana na gębie. :banan::naughty:

PS. Jestem umówiony na wtorek, więc spota olewam, hyhyhyhy. :decayed:

Dziękuję za uwagę. :>

Rozumiemy, rozumiemy - nawet chętnie pomożemy.

Zaraz tutaj cała wiara

zapakuje się do Stara.

Za to nasze wszystkie Adzie

pozostaną w Promendazie.

My zaś, wszyscy - w małej bandce

pojawimy sie na randce.

Śmiechu bedzie co nie miara

Tomek krzyczy - toż to siara.

Ona za to już czerwona

z ochotności rozpłoniona...

Tak to prosto i bez bladzi

ten nasz fanklub bryczek-Adzi

Strojny, zwarty, za***isty

spowoduje :sexinbed: ognisty

Opublikowano

Wiciu..... :notworthy: :th:

No i prosze jakiego mamy klubowego poete :polew: :polew:

Opublikowano

bravo Wiciu :th: :decayed:

Opublikowano

Ostatnio kumpel przyszedl do mnie do pracy i napisal wiersz na tablicy...

(Daniel - ma motor Transalp

Prokus Neona

Ja Tomek :audi:

Czarny Citroena)

Jedzie Daniel drogą polną

nagle banią w dąb pier....

jakieś błoto ma na skalpie

i pęknięcia na Transalpie

za nim sunie poprzez błonie

Prokuś w pięknym swym Neonie

Na nich obu wprost z Audika

Tomek sobie ostro sika

a za nimi Czarny płynie

w zasmarkanej swej cytrynie.

Opublikowano

Wicia, aleś dał czadu, hahaha. :D

Opublikowano

"Wicia" :polew:

Opublikowano

O qwa popłakałem się :polew: Wiciu na wieszcza narodowego masz predyspozycje :kox:

Opublikowano

tomaszust odpuść sobie, gadałem z nią nic z tego nie będzie :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

tomaszust odpuść sobie, gadałem z nią nic z tego nie będzie :gwizdanie: :tongue4:

To ta od skype'a?

Opublikowano

krzyniek, sp***rzaj dziadu. To nie jest ta od skype. Nikt jej nie zna! :naughty:

Opublikowano

krzyniek, sp***rzaj dziadu. To nie jest ta od skype. Nikt jej nie zna! :naughty:

To musi być bardzo samotna dziewczyna skoro nikt jej nie zna. :polew::tongue4:

Opublikowano

krzyniek, sp***rzaj dziadu. To nie jest ta od skype. Nikt jej nie zna! :naughty:

To musi być bardzo samotna dziewczyna skoro nikt jej nie zna. :polew::tongue4:

Wiedziałem, że ktoś się czepnie. Nikt z WAS jej nie zna. :decayed:

Opublikowano

krzyniek, sp***rzaj dziadu. To nie jest ta od skype. Nikt jej nie zna! :naughty:

mialem ja .... taka sobie .... :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

krzyniek, sp***rzaj dziadu. To nie jest ta od skype. Nikt jej nie zna! :naughty:

mialem ja .... taka sobie .... :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Ona też mówiła, że było słabo, ale teraz rozmawiamy o kimś innym. :chytry::decayed:

Opublikowano

krzyniek, sp***rzaj dziadu. To nie jest ta od skype. Nikt jej nie zna! :naughty:

mialem ja .... taka sobie .... :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Tomek bo zasadaw klubie jest taka (pewnie jej jeszcze nie znasz) ze przyszłe Kobiety klubowiczów sa pierwsze testowane przez Vipów ewentualnie Modów (adminów sobie darujemy bo straszne z nich zboczuchy) :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.