Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahahaaa :polew:

Na spocie znowu kupa bryk :) kox

kurva

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 22:44 _________________________________________________co tak buaha... ujesz się? pucuj się!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No, ja jeszcze tydzzień, dwa i też zacznę bywać normalnie.

No, chyba, że zaczniemy robić konkurencyjne spoty w Forcie Wola :przebiegly:

Opublikowano

No, ja jeszcze tydzzień, dwa i też zacznę bywać normalnie.

No, chyba, że zaczniemy robić konkurencyjne spoty w Forcie Wola :przebiegly:

Oooo tak mi rób, tak mi mów :tongue4:
Opublikowano

Dzizus.

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

PS. Przyznaję się bez bicia, że na dzisiejszym spocie nie było mnie przez czyste lenistwo... :decayed:

Opublikowano

zeby spot dzis byl o 24 to bym sie zalapal.

Troche wczesnie ta 19:00

Opublikowano

ale rozrzut

a gdzie tam..norma przecież :polew:

zeby spot dzis byl o 24 to bym sie zalapal.

Troche wczesnie ta 19:00

:> :> :>

chyba słoneczko dzisiaj nieźe dogrzało :polew:

Opublikowano

Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzał .... czym różni się AVF od AHK ?? Który wybrać ?

Czytaj bo nie będe drugi raz pisał

Audi AHK 326KM 4.2 8cyl 6/1996-10/1997 Audi S6 PB

Audi AVF 131KM 1.9 4cyl 11/2000-12/2004 Audi A4 ON TDI

:polew: ale rozrzut

taka tam mała różnica :tongue4::polew:

Opublikowano

Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzał .... czym różni się AVF od AHK ?? Który wybrać ?

nic Ci sie nie popierdolilo w tych oznaczeniach ... :naughty:

bo pytasz sie o silniki z dwoch roznych epok ... i jeden jest dwa razy wiekszy [pojemnosciowo] od drugiego .... :laghing2:

Opublikowano

Byli tu i tacy, ktorzy zastanawiali sie nad A2, TT i A6 :polew:

Opublikowano

<misiu85> a moze zrobimy to u mnie?

<m> dobra zróbmy to w końcu, bo juz mi sie klikanie znudziło...

<misiu85> tylko ubierz cos sexownego....

<m> to gdzie mam przyjechac?

<misiu85> na Rydygiera wiesz gdzie to?

<m> ...mieszkam na Rydygiera zaraz u Ciebie bede miśku tylko podaj mi dokładny adres

<misiu85> czekaj powiem córce, zeby pojechala do babci...zostaniemy sami

<m> ok

<m> z/w stary cos chce ode mnie

<m> ej...sorry, ale ojciec powiedział mi przed chwilą, że babcia zrobiła konfitury i mam po nie jechac:/

<misiu85> yyyyy a jak masz na imię w ogóle?

<m> Agnieszka

<misiu85> (NO SIGNAL)

_________________________________________________

<kubaaa> co robisz ?

<kambys> nic

<kambys> w pracy jestem

_________________________________________________

<fusio> masz nagie fotki swojej dziewczyny?

<chrzan> nie :/

<fusio> a chcesz pare? :>

_________________________________________________

<puszeqq> pamietasz tego sylwestra 2005, tam montowalem do takiej laski

<flejtuch> w skrocie prosze

<puszeqq> kurek! mam dwuletniego syna

_________________________________________________

<ServviS> U mnie w bloku mamy całkiem różne muzyczne gusty. Ja lubię Rammstein, a sąsiedzi stukanie w kaloryfer.

_________________________________________________

<Majka> Miłych snow, snij o mnie.

<Ziolopex> Zdecyduj sie.

_________________________________________________

<kazak> ty wiesz ze co piaty czlowiek na swiecie to chinczyk?

<kylu> ta, a co trzeci anglik to polak

_________________________________________________

<hyd> no kurek...patologia, dzisiaj takiej lasce w szkole spadlo 20 groszy i nie mogla podniesc bo miala takie paznokcie dlugie, za chwile zebralo sie nad kolko innych lasek i kombinowaly jak to podniesc

:decayed:

Opublikowano

bash

Opublikowano

tez tam bylem w tym roku :kox: ... za***ista sprawa .... :th:

fabryka i muzeum w Ingolstadt to cos niesamowitego ... a atmosfera Zlotu w Kronach ... :drunk:

Polecam ....

Opublikowano

spanky, te zloty w Kronach sa co roku?

Opublikowano

spanky, te zloty w Kronach sa co roku?

nie ... co 2 lata ...

Opublikowano

Ja, moim ADR-em :kox: Przełączyłem się na z Lpg na PB :polew: :polew:

Opublikowano

bash

siemka,

dasz mi dostęp do tego ftp'a ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.