Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hhacek poleciał tak w ślimaka ze świadkową, że trzeba było ich powstrzymywać

bo to taka cicha woda tu niby zebysmy sie nie wyglupiali a potem ciach i poszło :sesese:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hhacek poleciał tak w ślimaka ze świadkową, że trzeba było ich powstrzymywać

bo to taka cicha woda tu niby zebysmy sie nie wyglupiali a potem ciach i poszło :sesese:

to było jakieś "ciach" ?? :kox::cool1:

Opublikowano

Dziękuję Wszystkim przybyłym i składającym życzenia A4 -owiczom za zajebistą atmosferkę przed i zabawę na weselu :notworthy: :th: :th: :th:

oniakowi za spalanie gumy mustangiem przed kościołem :kox:

pozostałym "dzieciakom" za piękną prezencję klubu :a4fan:

jesteśm z Was dumni :oklaski: :oklaski: :oklaski:

było :kox: i :afro:..... :polew:

czekamy teraz na następnych..odważnych :tongue4:

Opublikowano

Dziękuję Wszystkim przybyłym i składającym życzenia A4 -owiczom za zajebistą atmosferkę przed i zabawę na weselu :notworthy: :th: :th: :th:

oniakowi za spalanie gumy mustangiem przed kościołem :kox:

pozostałym "dzieciakom" za piękną prezencję klubu :a4fan:

jesteśm z Was dumni :oklaski: :oklaski: :oklaski:

było :kox: i :afro:..... :polew:

czekamy teraz na następnych..odważnych :tongue4:

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :decayed:

Opublikowano

Spalenie gumy bylo..... :kox:

Az pan kamerzysta zawziecie to krecil...... :polew:

Takze Zolwik.......palenie gumy przez Oniaka......bedziesz ogladal .....pewnie jeszcze nie raz :naughty::polew:

Opublikowano

Spalenie gumy bylo..... :kox:

Az pan kamerzysta zawziecie to krecil...... :polew:

Było też strzelanie z gumowych szelek kamerzysty - szkoda, że już wtedy aparat miałem schowany :D

Opublikowano

Najlepsze wesele na jakim byłem...

hhacek poleciał tak w ślimaka ze świadkową, że trzeba było ich powstrzymywać :kox:

Pełen KOX :kox:

:kox:

BTW; jutro wpadne do Promki na chwile przed wyjazdem do Kangolii :)

Opublikowano

:kox:

BTW; jutro wpadne do Promki na chwile przed wyjazdem do Kangolii :)

zapraszam, zapraszamy ;)

Opublikowano

Leżę na podłodze i umieram. :polew:

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
Opublikowano

O jaaaaaaa popłakałem się :polew:

Opublikowano
czekamy teraz na następnych..odważnych

Z tego co pamiętam a o dziwo pamiętam wszystko to już wiemy kto jest następny hyhyhy ..........co za wtopa madafaka killer :oops:

Weselicho było mega za***iste :kox:

Opublikowano

czekamy teraz na następnych..odważnych

Z tego co pamiętam a o dziwo pamiętam wszystko to już wiemy kto jest następny hyhyhy ..........co za wtopa madafaka killer :oops:

Weselicho było mega za***iste :kox:

kto wyłapał fanty od państwa młodych?

Opublikowano

kto wyłapał fanty od państwa młodych?

no wlasnie.....przyznawac sie :decayed:

Opublikowano

kto wyłapał fanty od państwa młodych?

no wlasnie.....przyznawac sie :decayed:

Angel ja juz wiem kto, dam Ci dwa razy strzelic jak nie trafisz to ci powiem kto. :evil:

Opublikowano
:bla: :bla: :bla: :bla:
Opublikowano

No to wiemy kto złapał podwiązkę :kwiatek::polew: :polew:

Opublikowano

No to wiemy kto złapał podwiązkę :kwiatek::polew: :polew:

:ssij::kox:

Opublikowano

Na każdego przyjdzie pora...ale poziek + wesoła rodzinka , fotelik na tylnym siedzeniu i pod maximusa to jakoś tak ... :acute::no::D

Opublikowano

Wreszcie kupi avanta :kox:

Opublikowano

Może mógłby ktoś dzisiaj na spot zabrać ze sobą zapasową Etkę ? Moja płyta trafiła w czeluści i jest "nienaprawialna" :ranting1: A potrzebuję posprawdzać kilka rzeczy..

A zapowiada się w ogóle jakaś frekwencja z racji meczu Polska - Niemcy, czy szanowni klubowicze będą dzisiaj czatować przed telewizorem ? :drunk::tonguemad:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.