Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plati czepiasz sie to tylko jeden wyraz :twisted: to co z zapasowymi kuleczkami :?:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

he he widzę, ze każdy spędza Halloween w kapciach i z piwkiem albo z ptysiem w przypadku Łukaszka :razz:

Opublikowano

Po namowie z Tomboyem ustalismy ze nam sie dzisiaj nie chce no i ze malo bedzie osob a i nie bylo rezerwacji juz nie mowiac o oszczednosciach na kulki :razz:

Opublikowano

myślałem, ze cyc malinowy wpadnie polansować się troszkę :oops: :razz:

Opublikowano

No cyc chcial nawet esemesa wyslal gdzie ma sie stawic :wink:

Opublikowano
to co z zapasowymi kuleczkami

zamowie przez neta albo zobacze po ile sa w promenadzie bo jest tam taki sklep z tym jak cos to wezme 500 chyba ze ktos chce to mozna sie zrzucic na 1000 albo i 2000

Opublikowano
lukas23 napisał/a:

to co z zapasowymi kuleczkami

o jakich wy kuleczkach mowicie :twisted: :?:

Opublikowano

a zobacz moje zdjecie w podpisie :twisted:

Opublikowano

ahh te kuleczki a ja juz myslalem...... :twisted:

Opublikowano
to co z zapasowymi kuleczkami

zamowie przez neta albo zobacze po ile sa w promenadzie bo jest tam taki sklep z tym jak cos to wezme 500 chyba ze ktos chce to mozna sie zrzucic na 1000 albo i 2000

mozna na allegro zawsze kupić...

Opublikowano

wlasnie jak by kupic 2000 szt i tak po 300-400 na osobe to mozesz niezle postrzesac bez ograniczen

Opublikowano
nie no za 120zl to tylko u Tomboya :mrgreen:

O nie !! nie przypominaj mi:)

[ Dodano: 26-10-2006, 17:04 ]

uuu..ale ścierwo :) a tak poważnie to tom załatw jakieś foty jak będzie wyglądał ten polar..później obgadamy kolory..

Z ostatniej chwili..

otóż..rozmawiałem dzisiaj z tym znajomym od reklamy i dzisiaj wieczorem do mnie do knajpy przyjdzie i pokaże jakie polary ma..i dokładnie powie jaka cena..więc dzisiaj bede juz wszystko wiedział..

Z innej beczki :

A co powiecie na taki polar..

http://allegro.pl/item136380125_quechua_pl_polary_oddychajace_lady.html

Powiemy głośno, chórem " NIE "

Mój drogi Tomboyu czym Ty sie tak denerwujesz. sytuacja byla wyjatkowa, a Ty potrzebowales od razu felg, to Ci je dostarczyłem, a ty mi odstąpiłeś swoje. gdybym sie nia napatoczył to prawdopodobnie bys oddal z aluskami
Opublikowano

ooo Norbi czy to ty naprawde :mrgreen:

idziesz z nami na kulki za tydzien :?:

Opublikowano

lukas23, www.tomboy.pl, wy nie czatujcie tu w spocikach warszawskich tylko brac sie do zmian w nazwach tematow :P zieloni w koncu jestescie :P

Opublikowano

Chiba musze sie wybrac , bo sie stesknilem za Waszymi mordami? Co z Tomboyową furą bo nie chce mi sie wszystkich postow czytac, ma juz , czy nie??

Opublikowano
Co z Tomboyową furą bo nie chce mi sie wszystkich postow czytac, ma juz , czy nie??

nie ma jeszcze

Chiba musze sie wybrac

no to juz jestes wpisany na liste :mrgreen:

Opublikowano

Jaki to sa koszty tej strzelanki Lukasiku i dlaczego to Tomboyowy jeszcze nie posiada swego scierwa??

Opublikowano

KOszty jak masz legitymacje to 30 zł jak nie to 50zł a co do tomboya to ciagle szuka :wink:

Opublikowano

to co tomboy zamawiamy? liczac ze kazdy by wziol po ok 300 kulek to by bylo tak 6-7 osob ja na 100 % biore dla 2 osob bo juz wiem ze beda wziolbys jeszcze ty, ono, lukas23, adamoo pewnie tez, poziek i mamy komplet!!! ewentualnie jakby chemik chcial pojechac moze t-zolw mozna by wziasc jeszcze dodatkowo mala paczke ok 500 szt

deklarowac sie kto chce kulki za 300 szt wychodzi przeciez 22,50

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.