Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patrząc na mapkę to ten obok stacji, jak dobrze pamiętam jest koloru czerwonego:). Jak dostane wolną środę to czemu nie, ktoś jeszcze chętny podjechać ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy wybiera się ktoś wieczorem na cargo?

Opublikowano

a po co?

Opublikowano

Przyjedź sobie kiedyś wniedziele lub czwartek zobaczysz:)

Opublikowano

Oglądałem kiedyś w tv ze tam sie ścigają , tak jak w Tokio drift .

Opublikowano

Nie nie nie :) tam wariują i palą kapcia, wyścigów to raczej tam nigdy nie widziałem fajnych. Ogólnie strach zaparkować samochód na głównym placu, duże prawdopodobieństwo, że trzeba będzie jechać do lakiernika, albo do ubezpieczalni xD

Opublikowano

Byłem w czwartek. Buraki z podwarszawskich miejscowości przyjeżdżają astrami w spojlerach riegera, otwierają bagażnik i leci za***iste polskie disco. Jeżdżą po pijaku. Albo chłopczyki zabierają rodzicom zajebistego merca, biorą koleżanki i przyjeżdżają się polansować.

Stałem przez godzine na wiadukcie i patrzyłem jak maluch próbuje kręcić bączki a blachary chodzą i szukają sponsora.

Nagle jakiś koleś (który pił browary z kolegami) wsiadł na moto i zaczął na jednym kole jeździć. W pewnym momencie nie wyhamował i zajebał w samochód. Wszyscy się zbiegli, popatrzyli i wrócili na swoje miejsce. Czad...

Jakoś mnie to nie zachęciło do kolejnej wizyty. Za dużo piwa i wódy tam jest a to w połączeniu z jazdą czymkolwiek kończy się niedobrze.

Opublikowano

Zapomniałeś jeszcze dodać jednej atrakcji: można dostać kawałkiem rozbitego szkła, które właśnie zostawiają owi pijący.

Kiedyś było tam dużo lepiej, mniej widocznego alkoholu, czyściej i jakoś co impreza nie było stłuczki. Niedawno to nawet udało się gościa potrącić :facepalm:

Opublikowano

Cargo mówimy stanowcze nie!

Opublikowano
Oglądałem kiedyś w tv ze tam sie ścigają , tak jak w Tokio drift .

to musi być super

Opublikowano

szkoda czasu. no chyba że pojechać się pośmiać. kiedyś było duuuuużo lepiej ale częściej policjanty przyjeżdżali. teraz nie mogą nic zrobić.

Opublikowano
szkoda czasu. no chyba że pojechać się pośmiać. kiedyś było duuuuużo lepiej ale częściej policjanty przyjeżdżali. teraz nie mogą nic zrobić.

Zaintrygowałeś mnie kolego, dlaczego nie mogą?

Opublikowano

bo to prywatny teren (parking) czy jakoś tak. Jak się ganiasz po ulicy to mogą ale tam jest jakoś inaczej z przepisami. nie pamiętam dokładnie.

Opublikowano
Buraki z podwarszawskich miejscowości przyjeżdżają astrami w spojlerach riegera,

Widziałeś Norbiego na miejscu ? :kox:

Co do parkingu to mają go grodzić.

Opublikowano

No właśnie przepisy sie zmieniły i na parkingach mogą interweniować, tak więc Poziek olej w piz*u ten projekt, bo OS Janki nieczynny tej zimy :decayed:

Opublikowano

nie wiem dokładnie jak jest ale wiem ze przyjeżdżają i nic nie robią z debilami

Opublikowano
No właśnie przepisy sie zmieniły i na parkingach mogą interweniować, tak więc Poziek olej w piz*u ten projekt, bo OS Janki nieczynny tej zimy :decayed:

Jeżeli na wjeździe do parkingu jest znak strefa ruchu.

Strefa ruchu: uwaga na nowy znak - Moto - WP.PL

Na cargo takiego nie ma.

Opublikowano

Czyli Norbi w końcu będzie mógł spokojnie jeździć :grin:

Opublikowano

:cool:

Czyli Norbi w końcu będzie mógł spokojnie jeździć :grin:

Norbi zawsze spokojnie jeździ

Opublikowano
Buraki z podwarszawskich miejscowości przyjeżdżają astrami w spojlerach riegera,

Widziałeś Norbiego na miejscu ? :kox:

:grin::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.