Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W Promce rozdają kapcie.

Na Torwarze prezerwatywy.

:polew: chyba zużyte

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W Promce rozdają kapcie.

Na Torwarze prezerwatywy.

Yebhany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: aż oplułem monitor .

Btw: Swoją drogą ... dawno tak licznego spota nie pamiętam było 12 fur :whistling:

Opublikowano

A taki miałem ambitny plan, wpaść szybko oblukać Torwar i skoczyć na galerianki :decayed:

Opublikowano
W Promce rozdają kapcie.

Na Torwarze prezerwatywy.

Yebhany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: aż oplułem monitor .

Btw: Swoją drogą ... dawno tak licznego spota nie pamiętam było 12 fur :whistling:

Spoty wracają do dawnej świetności:whistling:

Adaś, miło było znów zobaczyć Twoje osłony na silniku:kox::decayed:

Opublikowano

Siema! :hi:

JEŹDZI Q...WA!!! :decayed:

Dzięki za spocik- co prawda tylko na chwilkę bezpośrednio z GDA ale i tak było za***iście! :decayed:

Opublikowano
W Promce rozdają kapcie.

Na Torwarze prezerwatywy.

Yebhany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: aż oplułem monitor .

Btw: Swoją drogą ... dawno tak licznego spota nie pamiętam było 12 fur :whistling:

Spoty wracają do dawnej świetności:whistling:

Adaś, miło było znów zobaczyć Twoje osłony na silniku:kox::decayed:

:grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Siema! :hi:

JEŹDZI Q...WA!!! :decayed:

Dzięki za spocik- co prawda tylko na chwilkę bezpośrednio z GDA ale i tak było za***iście! :decayed:

Luzik.... o widzisz, skłamałem nie 12 a 13 fur było wczoraj :kox:

Opublikowano

Luzik.... o widzisz, skłamałem nie 12 a 13 fur było wczoraj :kox:

No widze, zaczyna się szaleństwo :decayed:, a to gdzie tyle było? na torwarze czy na promce?

Opublikowano

Szaleństwo :grin: , jak to gdzie , oczywiście u Pozia na torwarze :kox:

Opublikowano

Proste :kox:

Opublikowano

Nawet grilowanie było, ale chyba ostatnie w tym sezonie, poźniej już tylko ogniska.

Opublikowano

Dobre ognisko nie jest złe :wink: kiełba "woda" kartofelki , i można całą noc balować :P

Opublikowano

Panowie potrzebuje przewód olejowy do 1,9tdi AWX idący od podstawy filtra oleju do turbiny.

Przewód potrzebny na wczoraj. Koniecznie warszawa lub okolice z możliwością odbioru dziś lub jutro.

694 245 653

Opublikowano

spiryt home made:decayed:

Opublikowano
spiryt home made:decayed:

dobrze, że home a nie Czech made :P

Opublikowano

wchodzi jak woda i kopie jak koń:grin:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

jako że ostatnio na spocie był temat rezania Q to dobry dawca:

Oferta - Audi A4 - Audi S4 w topowym bialym kolorze, czarny dach, bardzo zadbane w srodku, skory w bdb stanie. W zawieszeniu uszkodzone wachacze + amort

Opublikowano
wchodzi jak woda i kopie jak koń:grin:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

jako że ostatnio na spocie był temat rezania Q to dobry dawca:

Oferta - Audi A4 - Audi S4 w topowym bialym kolorze, czarny dach, bardzo zadbane w srodku, skory w bdb stanie. W zawieszeniu uszkodzone wachacze + amort

Oj tam, szpachla szpachla szpachla i będzie : bezwypadkowy nie bity stan idealny ;)

Opublikowano

:siema:leszcze

Opublikowano
Opublikowano

Polska rzeczywistość :thumbdown:

Siema Buba , Kamyk i reszta śmietanki :hi:

Opublikowano

siema a jutro to znaczy 25 września ktoś będzie na Promenadzie ??? Bo ja bym zajechał mam kilka pytań do fachowców :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.