Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a no tak tomboy bedzie :lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wjechac tam spojrzec w dół kiedy już otworzy bramke to też wyzwanie. A potem jak juz wydrze jape 3,2,1 bungeeeeee to trza jebnąć bez namysłu, bo myślenie i czekanie wcale nie pomaga :mrgreen:

Opublikowano
a no tak tomboy bedzie :lol:

Tylko musiałbym sie pilnować zeby spychać dopiero jak Cie przywiążą do gumy:)

Opublikowano
:lol: no tak i wszystko w tym temacie Tomboy w koszyku nie jedzie :lol:
Opublikowano

hehehhehe....... Zbieramy ekipe na bungee!! i uczymy sie latać...

Kociol ty reflektujesz??Moze Adamoo???

Opublikowano

Ja w grudniu bym walnął na łeb takiego przyspieszenia nie znajdziemy nawet w Audi tylko to trzeba za dnia zrobić bo zdjęcia nie wyjdą. Czy mam się dowiedzieć o szczegóły?????

Opublikowano

no dowiedz sie co gdzie jak ...

ja sobie strzele taka dawke speeda

Opublikowano

Szczeguły to 140zeta ze zdjeciami, skok z wysokosci tarasu widokowego PKiN :mrgreen: czyli 90 metrow najwyzej w polsce. Wjazd bez skoku to bodajze 20 zeta, ale jezeli zapna Cie w gume i nie skoczysz to palcisz jak za skok :lol: Z wiekszej wys. mozna sieknac z zapory w Szwecji 300 metrow :mrgreen:

[ Dodano: 01-11-2006, 14:51 ]

Skoki w Warszawce panowie obok trasy Torunskiej na wysokosci basenow.

Opublikowano
Ja w grudniu bym walnął na łeb

ale w grudniu to zanim dolecisz do dolu to zamarzniesz :lol: i jak walniesz na leb to rozsypiesz sie a nie jak w lecie plama

mozna sieknac z zapory w Szwecji 300 metrow

tam to pewnie konca nie widac jak sie leci

Opublikowano
Moja żonka też z chęcią dygnie z nami i

to nie bedzie sama moja siostra tez pewnie bedzie

Tomboy zamowiles kulki ono tez chcial ale nie wie czy bedzie - pewnie pojedzie nad wisle

Norbi ale jak cos to i tak sie z toba podzierlimy - mamy komplet na zakup kulek

Opublikowano
ono tez chcial ale nie wie czy bedzie

juz ja mu ta wisle z glowy wystrzelam kulkami :twisted: juz raz go nie bylo i to wystarczy :razz:

Opublikowano
Moja żonka też z chęcią dygnie z nami i

to nie bedzie sama moja siostra tez pewnie bedzie

Tomboy zamowiles kulki ono tez chcial ale nie wie czy bedzie - pewnie pojedzie nad wisle

Norbi ale jak cos to i tak sie z toba podzierlimy - mamy komplet na zakup kulek

ja powiedzialem ze nie mam czasu na odbior kulek chyba ze gdzies mam kupic w W-wskim sklepie ale podejrzewam ze bedzie drozej...

Opublikowano

Oki plati nie widze problemu

Opublikowano
ok to ja zamawiam i policzymy sie przed kulkami oki?

no problem

Opublikowano

Najnowszy fotos od zblakanej naszej owieczki ONO

:shock:

7900cf2ab5dea8eem.jpg

Opublikowano
Najnowszy fotos od zblakanej naszej owieczki ONO

Ja tez tak u siebie chce. :mrgreen:

Opublikowano

no pierdzielisz ze w sudetach juz snieg jest :shock: rewelka, chwie temu Łono do mnie dzwonil, ale sie nic nie chwalil...

Opublikowano

Dopiero co mi wyslal a wiec i wam pokazalem bo naprawde fajnie. A ono sprawdza letnie opony :lol:

Opublikowano

w quattro to tylko musi uwazac przy hamowaniu, w jezdzie to troszke umiejetnosci i ALL TIME DRIFTINNG :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.