Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:whistling::whistling:

Co to za fiu fiu .... Ja się z Tobą nie napije :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie pije bo ja w ogóle to nie lubię alkoholu :naughty:

---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

a poza tym jestem jeszcze w górach a jutro na 16 muszę być w wawie :kwasny:

Opublikowano

"nie lubię alkoholu" :polew: :polew: :polew: ale pojechałeś :grin:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano

Pixi loooz. Sa wazniejsze rzeczy :wink:

Opublikowano
Pixi loooz. Sa wazniejsze rzeczy :wink:

Czy ja wiem, nie wiele ich :decayed:

Opublikowano

moze Arkadia jutro w koncu, co?

Opublikowano

Jestem za :D bo w promce juz piździ :D

Opublikowano

o0o Arkadia super niestety ja dopiero w grudniu będę mógł się pojawić bo na urlopik od jutra:) Do zobaczenia 3 grudnia:)

Opublikowano

i znów w uj daleko na spoty :facepalm:

Opublikowano

nie narzekaj, jak spadnie śnieg z jednej górki jak się rozpędzisz to i do Arkadii się doślizgasz :) a i nie będziesz sam z nie wypucowanym autem :decayed:

Opublikowano

Tomek przyjedziesz do mnie i będziemy razem jeździć:decayed:

Opublikowano
nie narzekaj, jak spadnie śnieg z jednej górki jak się rozpędzisz to i do Arkadii się doślizgasz :) a i nie będziesz sam z nie wypucowanym autem :decayed:

hehe no dziś jak jechałem do wawy to tak mi się upier... że :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Tomek przyjedziesz do mnie i będziemy razem jeździć:decayed:

jest to myśl hehehe

Opublikowano
nie narzekaj, jak spadnie śnieg z jednej górki jak się rozpędzisz to i do Arkadii się doślizgasz :) a i nie będziesz sam z nie wypucowanym autem :decayed:

hehe no dziś jak jechałem do wawy to tak mi się upier... że :facepalm:

haha ja na razie miałem czyściutka , ale myśle ze dzisiejszy deszczyk zrobił swoje, a na pewno remont akademika obok to szybko zmieni ;)

Opublikowano

hehe może jak nie zawalczę to się wybiorę na spota :decayed: brudaską :decayed:

Opublikowano

Lukas , dzięki za zmianę miejscówki :hi:

Tylko teraz zobaczymy ile osób przyjedzie :polew:

Jak znam życie to więcej jak 10 fur nie będzie (chyba że Filip wystawi ze trzy ...:grin: )

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

hehe może jak nie zawalczę to się wybiorę na spota :decayed: brudaską :decayed:

Tomek , dajesz jutro na spota :decayed:

Opublikowano

nie walcz, daj innym się wykazać :decayed: jeden dzień wolnego możesz sobie wziąć :grin:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

a co pany myślicie o Arkadiowej sesji fotograficznej ?? :decayed:

Opublikowano
nie walcz, daj innym się wykazać :decayed: jeden dzień wolnego możesz sobie wziąć :grin:

Wiesz jaka ta nasza młodzież jest :decayed: trudno znaleźć zastępcę :decayed:

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

PiXi postaram ja się :decayed:

Opublikowano

na pewno masz tam pod ręką jakiegoś wprawionego w boju szeregowca :decayed:

Opublikowano

a idz jakieś wszystko chore zmęczone a tu go boli tam

kuje eee idź powiem tak jest bida :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.