Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

arkadia

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tak ale w podpisie jest ze promenada

Opublikowano

Bo to FLY edytował a nie Lucas:wink:

Opublikowano

a to nie na torwarze dzisiaj?

Opublikowano

A może cargo?? :)

A ta zupełnie serio to ARKADIA

Opublikowano
a to nie na torwarze dzisiaj?

No jak Boga kocham znowu źle wpisali na górze tematu :facepalm:

Opublikowano
A ja chyba podjadę do Norbiego. Zrobimy browara na deszczu :decayed:

No już żygać mi sie chce od tych browarów, przechodzimy na żółtą :decayed:

Opublikowano
Lukas , dzięki za zmianę miejscówki :hi:

nie ma za co :whistling::naughty:

kto wpada dzis? ja bede.

A to nie wiedziałem , Fly :hi:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

:hi:

Tylko teraz zobaczymy ile osób przyjedzie :polew:

Jak znam życie to więcej jak 10 fur nie będzie (chyba że Filip wystawi ze trzy ...:grin: )

Mogę wziąć dwie :grin:

Tą drugą to za mnie ... (wiesz dla czego) .

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Lucas do czorta :decayed: zmień kuźwa na Arkadie bo nas L4 wykończą ... pozatym jak musze Pixiego wkońcu dorwać bo ma coś dla mnie - co nie Adaś ? ;)

Adaś , dzwoniłem dziś do Lukiego zmieni na arkadię lada dzień ... tak zgadza się już wożę to z 3/4 tygodnie :wink: dla Ciebie (dobrze że mam avanta :grin: ).

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

yo

dzisiaj dokonamy transakcji :decayed:

Adaś sory nie mogłem dziś przyjechać .... może do pracy Ci podrzucę (AL. Jerozolimskie? )

Opublikowano

a żałuj pixi bo było nas dużo , ja nie pamiętam by tyle furek było w arkadii ( za moich czasów) nawet góral był :) Przełamał sój lęk przed dużą ilością furek :)

Opublikowano

Tyskie ponad wszystkie, po takim spocie tylko browarek i dzień można zakończyć

Opublikowano
a żałuj pixi bo było nas dużo , ja nie pamiętam by tyle furek było w arkadii ( za moich czasów) nawet góral był :) Przełamał sój lęk przed dużą ilością furek :)

Żałuję bardzo .... ale nie mogłem być (siła wyższa) :wallbash:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
a żałuj pixi bo było nas dużo , ja nie pamiętam by tyle furek było w arkadii ( za moich czasów) nawet góral był :) Przełamał sój lęk przed dużą ilością furek :)

Żałuję bardzo .... ale nie mogłem być (siła wyższa) :wallbash:

Nic ciekawego się nie działo, nie masz czego żałować.Nastepnym razem nie ma co przyjeżdżać, szkoda wahy :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:evil2:
Opublikowano

co tu tak cicho???:decayed::decayed:

Opublikowano
a żałuj pixi bo było nas dużo , ja nie pamiętam by tyle furek było w arkadii ( za moich czasów) nawet góral był :) Przełamał sój lęk przed dużą ilością furek :)

Żałuję bardzo .... ale nie mogłem być (siła wyższa) :wallbash:

Nic ciekawego się nie działo, nie masz czego żałować.Nastepnym razem nie ma co przyjeżdżać, szkoda wahy :decayed:

Yebhany ... :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

albo wersja angielska : yeah bunny :decayed:

Opublikowano

jak to się nie działo. bajk woził wszystkich dookoła ronda babki bokiem

Opublikowano
jak to się nie działo. bajk woził wszystkich dookoła ronda babki bokiem

Kiedy ....:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.