Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::kawa:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie wstydź się wpadaj, bo twój przy buby albo norbiego aucie to lexus na pewno jest, a już nie wspomnę o moim :decayed::decayed:

wątpie :P poprzedni właściciel nie był romantykiem, wiec autko jest delikatnie mówiąc niedopieszczone :-)

gdzie nie zadzwonie to nie chcą czyścić, tylko od razu regenerować za min. 800 pln.. come on >_<

Opublikowano
Panowie,

Polećcie proszę jakiegoś speca od czyszczenia turbo w wawie :P podjechałbym na spocik, ale mi wstyd z niesprawnym autem :P

pozdro!

a co się dzieje, że chcesz czyścić?

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

nie wstydź się wpadaj, bo twój przy buby albo norbiego aucie to lexus na pewno jest, a już nie wspomnę o moim :decayed::decayed:

Co za paździeżak!!!:decayed:

Opublikowano
a co się dzieje, że chcesz czyścić?

Wrzucalem logi na Diagnostyka VAG (ImageShack Album - 10 images) - przeladowuje turbo.. sztanga sprawdzana organoleptycznie porusza sie moze max 4-5 mm.. wyglada jakby sie do konca nie wysuwala.. wiec zakladam ze zapieczone turbo stawia opor..

Opublikowano

Co za paździeżak!!!:decayed:

:naughty:

:hi::hi:

---------- Post dopisany 14-11-2012 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 14:39 ----------

:hi:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Co za paździeżak!!!:decayed:

:naughty:

:hi::hi:

---------- Post dopisany 14-11-2012 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 14:39 ----------

:hi:

jak już sam ze sobą się wita to jest źle..... nie pij tyle !

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

jak już sam ze sobą się wita to jest źle..... nie pij tyle !

no co zrobić co zrobić:eusathink:

jak w warszawie kryzys i chłopakom neta poodcinali :grin::grin:

Opublikowano

Po prostu życie jest ciężkie:sorry::whistling::whistling:

Opublikowano

dlatego raz kiedyś(oczywiście nie za często):decayed: trzeba to życie rozweselić :kox:

Opublikowano
dlatego raz kiedyś(oczywiście nie za często):decayed: trzeba to życie rozweselić :kox:

Jak chcesz mieć dawkę śmiechu na miesiąc to zabierz Norbiaka do knajpy i postaw parę głębszych.... zaczną się tany tany :polew:

Opublikowano

a myślisz że mu nie proponowałem nawet taxi bym mu załatwił co by do pierzyny wrócił....

a go jak nie paluszek to główka :facepalm::facepalm:boli

Opublikowano
a myślisz że mu nie proponowałem nawet taxi bym mu załatwił co by do pierzyny wrócił....

a go jak nie paluszek to główka :facepalm::facepalm:boli

a taki łogier był kiedyś z niego :polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nosz karwa, co się tu dzieje!?

Opublikowano
dlatego raz kiedyś(oczywiście nie za często):decayed: trzeba to życie rozweselić :kox:

Jak chcesz mieć dawkę śmiechu na miesiąc to zabierz Norbiaka do knajpy i postaw parę głębszych.... zaczną się tany tany :polew:

w razie czego mogę zrobić rezerwację :decayed:

Opublikowano
dlatego raz kiedyś(oczywiście nie za często):decayed: trzeba to życie rozweselić :kox:

Jak chcesz mieć dawkę śmiechu na miesiąc to zabierz Norbiaka do knajpy i postaw parę głębszych.... zaczną się tany tany :polew:

w razie czego mogę zrobić rezerwację :decayed:

Myślę,że smiało:decayed:
Opublikowano

w razie czego mogę zrobić rezerwację :decayed:

Tym razem na hasło motorola 2

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Nosz karwa, co się tu dzieje!?

:decayed::decayed: a co chcesz polać?:grin::grin:

podaj adres za pół godziny jestem :polew:

Opublikowano

w razie czego mogę zrobić rezerwację :decayed:

Tym razem na hasło motorola 2

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Nosz karwa, co się tu dzieje!?

:decayed::decayed: a co chcesz polać?:grin::grin:

podaj adres za pół godziny jestem :polew:

to jeszcseś czeźwy?:shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.