Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brzmi jak hmmm , evo X ze zjebanym tłumikiem :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ale chodzi o PS3 :)

:grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

ja już jesten online :kox:

:grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Oplułem prawie monitor , jak to przeczytałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:siema: wszystkim z rana :decayed:
Opublikowano

to co - we wtorek po spocie?

Opublikowano

To nie dziś??

Opublikowano

nie - we wtorek :decayed:

Opublikowano
nie - we wtorek :decayed:

Co nie wydało?:decayed:

Opublikowano

odbieram wieczorem, ale nie będę miał*dzisiaj czasu na ustawki

Opublikowano

już zagłosowałem na cymka :grin:

Opublikowano
odbieram wieczorem, ale nie będę miał*dzisiaj czasu na ustawki

No chłopie, bo już wszyscy tutaj tupią...

Prócz dolotu, wydechu i icka coś miałeś zmieniane, wtryski i turbo wydoli?

Opublikowano

wtryski zmienione też na 850...

evoxe.jpg

Opublikowano
wtryski zmienione też na 850...

http://img836.imageshack.us/img836/9636/evoxe.jpg

Czyli zadowolony...?

bedzie cieżko :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

Jak podaje, jest przepaść?

Opublikowano

nie ma przepaści, ale jedzie lepiej :decayed: już za mało :grin:

Opublikowano

Jestem zniesmaczony i rozczarowany wynikiem .

Opublikowano
Mnie za to rolka z Malikiem:naughty:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

I Flyerem:whistling:

Do dwustu, Malik Cię zeźre, przeżuje i wypluje. :decayed:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

To tak żeby atmosferę podgrzać :decayed:

Pany tylko nie wiem czy jest sens czekać do wtorku. Niech Bajk zrobi soft ,no chyba że wszyscy go chcemy opierdoolić, to może byc dziś :decayed: i umawiajmy sie jak najszybciej, bo do wtorku to zima jak nic nas zastanie, a stuprocentnie deszcz, a wtedy Oniak przy dwustu bedzie sądził boki na A 2 i wszyscy chciał nie chciał będziemy w telewizji po spowodowaniu karambolu.

taaaa... jutro rano jade w Alpy :decayed:

bede za tydzien

Opublikowano
Mnie za to rolka z Malikiem:naughty:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

I Flyerem:whistling:

Do dwustu, Malik Cię zeźre, przeżuje i wypluje. :decayed:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

To tak żeby atmosferę podgrzać :decayed:

Pany tylko nie wiem czy jest sens czekać do wtorku. Niech Bajk zrobi soft ,no chyba że wszyscy go chcemy opierdoolić, to może byc dziś :decayed: i umawiajmy sie jak najszybciej, bo do wtorku to zima jak nic nas zastanie, a stuprocentnie deszcz, a wtedy Oniak przy dwustu bedzie sądził boki na A 2 i wszyscy chciał nie chciał będziemy w telewizji po spowodowaniu karambolu.

taaaa... jutro rano jade w Alpy :decayed:

bede za tydzien

po c**j w Alpy jak tu kill ma być!!??
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry w sobotę :hi:wszystkim .

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.