Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pan Jack z wąsami jest lepszy ... :polew:

SpAnKy nie wiedziałem, że masz takie ciekawe fantazje: 40 letnia Basia z dużym biustem, cicha mężatka full service, niebrzydki Jacek kameralnie, wydepilowana Krysia itp itd :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Więc możesz mu zaproponować jakieś urozmaicenie :naughty: :naughty: Już to nie będzie dla niego szokiem :tongue4:

Opublikowano

Więc możesz mu zaproponować jakieś urozmaicenie :naughty: :naughty: :tongue4:

dla odmiany jebnac drzwiami od Audi ... :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: Taaaa, a jak się już znudzi to niech przewiesi interes przez próg od bagażnika :polew: :gwizdanie:
Opublikowano

Więc możesz mu zaproponować jakieś urozmaicenie :naughty: :naughty: :tongue4:

dla odmiany jebnac drzwiami od Audi ... :naughty:

j**any :polew: :polew: :polew:

roześmiałem się przez niego :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Suli, Lukas a Lukaszr to dwie rozne osoby, wiec nazywaj ich po imieniu :polew::tongue4:

Fly - poczekaj.

Może Suli ma jakies świerze ploty o Lukasie? :evil:

HALO!!! HALO!!!

Słyszeliście? Lukas podobno dostał ban'a na :sexinbed: .

Podobno dlatego, ze sam na motorze jeździ (choć to chyba plotka).

Wiecie coś w temacie?

Generalnie bym nie uwierzył, ale sam zainteresowany milczy, więc tylko zdaje się potwierdzać tą wiadomość ... :naughty:

dostał BANa po ostatniej imprezie :gwizdanie: :kox::wink4:

skad Wy to wszystko wiecie :shocked:

:decayed:

Nie chce mi sie z Wami pisac ide na Urlop takze :hi: dzieciaki

Opublikowano

Więc możesz mu zaproponować jakieś urozmaicenie :naughty: :naughty: :tongue4:

dla odmiany jebnac drzwiami od Audi ... :naughty:

j**any :polew: :polew: :polew:

roześmiałem się przez niego :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

:hi:

Opublikowano

Co tu taka plaża ? :beach:

Opublikowano

Są wakacje więc się ludziom odpoczynek należy :beer1: :drunk: :>

Np. wczoraj wrócił mój brat ze swojego zlotu i musieliśmy parę spraw omówić :drinks:

Prszeee... oto czym się młodzież zajmuje... :baseball:

http://www.youtube.com/watch?v=Gk1RPtpkgAI

Ba, nawet w TiVi byli :cool1:

Opublikowano

Świetna sprawa, pierwszy raz słyszę o tym, ale sam bym polatał :cool1:

Opublikowano

Mam pytanko do kolegów.

Czy ktoś wie czy radar w tunelu pod Wisłostradą jest aktywny.

Bo trochę przesadziłem i gdzie było 50 leciałem 100. Zobaczyłem błysk i się lekko wqur...em., że mogę zostać leszczem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeżeli fotoradar jest :good::kwasny:, to zasługuję na tęgie :bicz3: i zbieram kasę :beksa:

Opublikowano

Czy ktoś wie czy radar w tunelu pod Wisłostradą jest aktywny.

To tam jest jakiś fotoradar ?

Pierwsze słyszę chyba, że postawili przenośny.

Opublikowano

Czy ktoś wie czy radar w tunelu pod Wisłostradą jest aktywny.

To tam jest jakiś fotoradar ?

Pierwsze słyszę chyba, że postawili przenośny.

No też mi sie tak wydaje :mysli:[br]Dopisany: Sierpień 03, 2008, 03:42:54 _________________________________________________

Tylko, że ten temat umarł 2 lata temu..

Zawsze można by reaktywować :)

Opublikowano

Świetna sprawa, pierwszy raz słyszę o tym, ale sam bym polatał :cool1:

W sumie ja też :this:

http://www.a4-klub.pl/smf/paintball_warszawa-t2875.0.html

mam tel do gościa co organizuje takie zabawy, wiec trzeba zebrać większa ekipę i poganiamy się w Modlinie :D
Opublikowano

krzyniek

Ja sie pisze pod warunkiem , że bedziesz w przeciwnej drużynie :sarcastic::radocha::D

Opublikowano

krzyniek

Ja sie pisze pod warunkiem , że bedziesz w przeciwnej drużynie :sarcastic::radocha::D

chyba nie wiesz w co wdepnąłeś :polew: ale spox Twój wybór :kox:

Opublikowano

No Panowie, jak Wam coś błyszczy po oczach to co ????

Opublikowano

No Panowie, jak Wam coś błyszczy po oczach to co ????

To sobie zrobiłeś kosztowne zdjęcie do dowodu :naughty: 10 pkt i 500 zł za zdjęcie z fotoradaru :polew: :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.