Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem pod wrazeniem piknie to wyszlo jestesmy wielcy :twisted:

A4 WARSAW TEAM :twisted:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie rozczulaj się Lukas :):wink:

musi być lepiej!! min. 20 autek i fotki :twisted:

Opublikowano

:oops: a zaczynalismy od 5 aut :roll: ale to juz dawno bylo

20 aut tez bedzie nawet i wiecej tylko ze to pewnie na wiosne jak wszystko wyjedzie z garazy :mrgreen:

Opublikowano

ogolnie wczoraj bylo gites

Opublikowano

było OK ... :twisted:

Opublikowano

No foty klasa :) To super .. screenhunter2pr9.th.jpg

Opublikowano

dzisiaj wieczorem wstawie reszte...bo cykniete było 170 zdjęć...ponad 300MB :)

Opublikowano
było OK ...

spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz :wink:

jak widac było Tomboy byl i nikomy krzywdy nie zrobił :lol:

Opublikowano
bo cykniete było 170 zdjęć...ponad 300MB

wlaśnie miałem pisać, żeyś podesłał fotki na email ale...chyba CD-R przyniosę :smile:

na wiosne jak wszystko wyjedzie z garazy

he he chciałeś powiedzieć jak sie wszyscy przebudzą :mrgreen: i kupią nowe fury :razz:

Opublikowano
he he chciałeś powiedzieć jak sie wszyscy przebudzą i kupią nowe fury

no coś w tym stylu :wink:

własnie wrociłem z Filmu "KULT" nie mylic z zespolem i powiem ze kaszana lepiej cos innego wybrać :wink:

Opublikowano
własnie wrociłem z Filmu "KULT" nie mylic z zespolem i powiem ze kaszana lepiej cos innego wybrać

ja za to polecam Infiltracja - Departed - za***isty film - chyba najlepszy w tym roku jaki oglądałem :cool:

i Przyjaciele - The Last Kiss- szczególnie 30 latkom zamierzajacym poślubić swoje połówki :cool:

Opublikowano
no jedną juz mam ;)

tyle udalo mi sie wykrecic :twisted: Mowiłem że lepiej jeździ :razz:

Obrazek

Czy mogę zapytać ile waży Twoje autko ? :)

Moje aż 1500 kg :shock:

Opublikowano
było OK ...

spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz :wink:

nie naleze do strachliwych ...... :twisted:

Opublikowano
było OK ...

spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz :wink:

nie naleze do strachliwych ...... :twisted:

wiem dlatego sie dziwiłem ze tak długo nas nie odwiedzałes :wink:

Opublikowano
było OK ...

spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz :wink:

nie naleze do strachliwych ...... :twisted:

wiem dlatego sie dziwiłem ze tak długo nas nie odwiedzałes :wink:

I'll be back :twisted:

Opublikowano
no jedną juz mam ;)

tyle udalo mi sie wykrecic :twisted: Mowiłem że lepiej jeździ :razz:

Obrazek

Czy mogę zapytać ile waży Twoje autko ? :)

Moje aż 1500 kg :shock:

padlina Kunia jest lżejsza o koła :)

Opublikowano
Infiltracja - Departed - za***isty film

zgadzam sie tym razem z przedmówcą:)

Opublikowano

Chłopaki w związku z tym że dzisiaj w moje a4 ktoś wjechał i uszkodził drzwi poszukuje dobrego lakiernika na terenie wawy..jak ktoś to poproszę o info.. :sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad: jutro będe szukał sprawcy..samochód stał na ulicy i ktoś cofając wjechał w mojego i nawet nie zostawił namiaru na siebie.. :sad: qźwa jutro rano bede go szukał a jak znajde to zabije..

Opublikowano

O kur..... no to ładnie Cie adaś załatwil :???:

Opublikowano

no wq...łem się na maxa.. :neutral:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.