Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam prawko od sierpnia. Ale 5 punktów w zimie dostałem za dzwona przy 80km/h także to nie było szybko, gość we mnie uderzył i wpadłem w poślizg i wpadłem na chodnik a gość uciekł i wina poszła na mnie w grodzkim też przegrałem wiec te 5 punktów to tak na dwoje babka wróżyła.

Wiem że w to trudno uwierzyć że A3 chce zwolnić :wink4: ale musze się troche opanować :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oto dowód jak chłopaki wyjeżdzają z promenady (A3 na końcu...). :gwizdanie:

5bfbfcf0f5037f23.jpg

Jak widać nie jest to ich maksymalna prędkość. :wink4:

Opublikowano

Hehehe jeżeli to prawdziwe zdjęcie to jest spoko :) bo nie mam pewności że ten na końcu to ja :naughty: No wiesz ja nie mam 300KM więc na końcu :kox: hehe :wink4:

Opublikowano

Najprawdziwsze z prawdziwych. Ostatnie paski świateł są najdłuższe, więc jechałeś najszybciej... :decayed:

Opublikowano

A ja dzisiaj na spociku znowu będę smartem. To autko jest na prawdę śmieszne. :)

Opublikowano

Musze zpuścić z tonu bo ostanio mnie dogonili nie oznakowaną Vectrą i było na monitorku 211km/h i 500zł i 10 punktów i mam już 15 punktów. Także trzeba zwolnić nie żartuje :cool1: .

Na Połczyńskiej czy gdzie indziej i czy w ogóle w mieście ? :naughty:

Opublikowano

Na trasie Katowickiej czy w miare bezpieczne miejsce...

Opublikowano

a tu sam Norbi

aV2uAOU0.jpg

jak widać jest bardzo żwawo :naughty: A3 niestety sie nie załapał na fotę :tongue4::polew:

Opublikowano

Trzeba jednak tą pompe 11-stke załozyć to będe na fotkach :dance: i Krzynka przy okazji objade :wink4:

Opublikowano

i Krzynka przy okazji objade :wink4:

Przyjedź do Ułeży i pokaż jak "objeżdżasz". W zakrętach .... Na wprost to każdy potrafi cisnać gaz do dechy ....

Tomaszust w 1.8 "sklepał" S4 Suliego. I miał z tego co pamiętam najlepszy czas spośród wszystkich A4-ek. Potrzebny jeszcze jakiś komentarz?

Opublikowano

Trzeba jednak tą pompe 11-stke załozyć to będe na fotkach :dance: i Krzynka przy okazji objade :wink4:

... a zaraz potem stracę prawo jazdy za punkty :kox: i będę musiał chodzić na kursy :wink4:

Opublikowano

Hehehe prawda jest taka że od 17-stego od 20-stego roku życia jezdziłem bez prawka :cool1:

AndyN to z objechaniem krzynka to był żart w tym celu wstwiłem tą buźke...ja się żadko ścigam bo chodzi o sens wyścigu...

Powiedz kiedy będzie Ułęż?? jak nie koliduje to z moimi sprawami biznesowymi to chętnie przyjade...tylko nie wiem czy moją A4 bo u mnie to jest padaka a nie zawieszenie, chyba zaporzycze białe EVO9, pewnie nie którzy widzieli ten samochodzik na Warszawskich ulicach :naughty:

Opublikowano

Hehehe prawda jest taka że od 17-stego od 20-stego roku życia jezdziłem bez prawka :cool1:

wzruszyła mnie twoja historia...i pisz tak dalej na publicznych forach :polew:

Opublikowano

Hehehe prawda jest taka że od 17-stego od 20-stego roku życia jezdziłem bez prawka :cool1:

wzruszyła mnie twoja historia...i pisz tak dalej na publicznych forach :polew:

:polew:

są zapewne osoby na forum co zaczęły jeździć bez prawka duuuużo dużo wcześniej niż A3 :tongue4:

Opublikowano

Prawda jest taka że mase osób tak jezdzi...Poprostu bardzo lubie członków forum i chce aby mnie dobrze poznali :good:

Poziu nie złość się :)

Opublikowano

Dawaj to biale EVO... Poziek bedzie zadowolony :naughty:

Opublikowano

Poziu nie złość się :)

:polew: :polew:

Opublikowano

Poziu nie złość się :)

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu nie złość się :)

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

O co teraz chodzi??nie ogarniam :( czemu sie smieją ze mnie? :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.