Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spanky urlop już wzięty ? Trenujesz juz żeby nie leżeć pod stołem jak ostatnio ? :evil::blink:

nie leżał pod stołem!! Na bank!! Bo adamoo stół połamał...
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra - ja się przyłączam do tomaszust za tydzień ostatni fajek na Spocie

Cieszy mnie to, że nie tylko ja rzucam. W grupie będzie raźniej. :th:

moskal, będziesz za tydzień na spocie, tak? Chciałbym odebrać naklejki i smycz.

Opublikowano

moskal[/b], będziesz za tydzień na spocie, tak? Chciałbym odebrać naklejki i smycz.

ja już dwa razy się umawiałem :gwizdanie:

Opublikowano

spanky urlop już wzięty ? Trenujesz juz żeby nie leżeć pod stołem jak ostatnio ? :evil::blink:

nie leżał pod stołem!! Na bank!! Bo adamoo stół połamał...

i tak starałem się być delikatny..ach ta finka :kox:

Opublikowano

czyli jedyne co będzie można przypalić na spocie (oczywiście kto chce) to oponki :wink4:

Opublikowano

czyli jedyne co będzie można przypalić na spocie (oczywiście kto chce) to oponki :wink4:

albo cegłe...ja podobno jaram regularnie jak się na panny przyglądam :kox:

Opublikowano

czyli jedyne co będzie można przypalić na spocie (oczywiście kto chce) to oponki :wink4:

albo cegłe...ja podobno jaram regularnie jak się na panny przyglądam :kox:

uuu to nie dobrze :gwizdanie:

Opublikowano

albo cegłe...ja podobno jaram regularnie jak się na panny przyglądam :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moskal, będziesz za tydzień na spocie, tak? Chciałbym odebrać naklejki i smycz.

bede na bank , nie wiem czy bede miał smycze ale chyba tak

ja już dwa razy się umawiałem :gwizdanie:

Pierwsze słysze :gwizdanie:

Opublikowano

Ale szaleństwa odchodziły tutaj wczoraj :polew: :polew: Nie no możecie mówić co chcecie, ale co po niektórzy to potrafią człowieka jeszcze mocno zaskoczyć :blink:Kokos155 jakoś nie śledziłem wątku naklejkowego, odpaliłbym Ci sztukę czy dwie, gdybym wiedział, że potrzebujesz.. :wink4: ot tak z dobroci serca...

no trudno,bedzie na zapas ,dobre checi tez sie licza,dzieki

Opublikowano

albo cegłe...ja podobno jaram regularnie jak się na panny przyglądam :kox:

Przyglądasz się ?

Powiem szczerze, że widziałem raz na parkingu w markecie jak zjarałeś taką cegłę, że kolor wściekły czerwony to był przy Tobie blady :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przyglądasz się ?

Powiem szczerze, że widziałem raz na parkingu w markecie jak zjarałeś taką cegłę, że kolor wściekły czerwony to był przy Tobie blady :polew: :polew: :polew:

To Poziu taki nieśmiały jest? :kox: Sweet :naughty:

Opublikowano
toalety_4.jpg
Opublikowano

Na ostatnim spocie rozmawaliśmy o blokadzie klapki wlewu paliwa w B7:

baknx5.th.jpg

Jakiś taki tani jest ... :mysli:

Opublikowano

a nie masz czeguś takiego ?

Opublikowano

Wszyscy mają ,to sie często rozwala , mi wcięło tego pręta .

Opublikowano

Czyż to było na parkingu w Ar....?

Jeśli tak, to potwierdzam :>

Dokładnie o tym piszę ... wtedy przez tą "laskę" nieźle się zmieszał, nieprawdaż ? :polew:

Jakiś taki tani jest ... :mysli:

Ponad 40 zł w ASO za takie gówienko to tanio ?

Opublikowano

Ponad 40 zł w ASO za takie gówienko to tanio ?

W przypadku części pochodzących od monopolisty to chyba kwestia indywidualnej oceny jedynie ... :mysli:

Tam musi być jakiś elektromagnes, bardziej to skomplikowane niż przełącznik szyb do B6 za 160 zł :angry:

Opublikowano

Tam musi być jakiś elektromagnes, bardziej to skomplikowane niż przełącznik szyb do B6 za 160 zł :angry

Nie wiem czy tak bardziej skomplikowane - takie coś jest mechaniczne, a u Ciebie była płytka drukowana z montażem elementów półprzewodnikowych w technologii SMD więc to trochę kosztuje, ale dzięki temu, że lubię rozbierać coś czego nie znam to się udało naprawić :tongue4:

Opublikowano

Słuchajta...

Macie niepowtarzalną okazję dołączyć do elitarnego grona rzucających palenie 26go sierpnia. Zapraszam do zapoznania z wątkiem i deklarowania się.

http://www.a4-klub.pl/smf/ogolno_klubowe_rzucanie_palenia-t42040.0.html

:naughty:

papieros.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.