Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dieta skonczy sie w czwartek chociaz Tomboy my potrzebujemy tylko sponsora ty pic nie musisz :lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla Ciebie lukas postawie wodke zawsze - ale bedziesz ja pil - a dieta jest prowadzona z "wazna personą" i bedzie trwala do niedzieli - nie złamie sie dla imienin - poza tym imienin nie obchodze :)

Ale wodke lubi i inne trunki.......i zawsze chetny.......:)

Opublikowano
kto bedzie we wtorek ... :?:

nie chce zapeszac ale znowu sie chyba pojawie .... :twisted:

Ja też się wybieram (za pierwszym razem nie było tak źle :twisted: ).

A tak a propos' jeża (czyli taki mały OT) - jakby ktoś z obecnych miał (i zabrał ze sobą) kluczyki czy cóś co skutecznie wyciągnie radyjko firmowe (pierwszego Chorusa) - będę wdzięczen za użyczenie. Moje patenty są nieskuteczne, a kupiłem Pionka (DEH 5800) i chcę go podpiąć. :grin:

Opublikowano

Panowie z tego co widze po zapisach kto bedzie jutro to jesli stali czlonkowie nas nie zawioda to bedzie blisko pobicia rekordu takze mam nadzieje ze nikt nie zawiedzie i pokazemy jak sie robi spoty całej POLSCE :twisted:

Opublikowano

brać fotoaparat :)??????????

Opublikowano
brać fotoaparat :)??????????

Nie bierz bo brzydkie zdjęcia robi :lol:

Opublikowano
brać fotoaparat ??????????

zabieraj bo moze nam sie uda jeszcze tylko zółwia musze zmusic :mrgreen:

Nie bierz bo brzydkie zdjęcia robi

e tam nie ma jeszcze tragedi tam ciemno bylo jutro wyjedziemy na powierzchnie :twisted:

Opublikowano
Nie bierz bo brzydkie zdjęcia robi

e tam nie ma jeszcze tragedi tam ciemno bylo jutro wyjedziemy na powierzchnie :twisted:

Lukasku to był żarcik.Tombocyfra robi kozak foty :mrgreen:

Opublikowano

Tak wiem ze jaja sobie robisz z tomboya :lol: ale on biedny juz do tego sie przyzwyczail :mrgreen: no robi Kozak foty bo to adaś robił :mrgreen:

Opublikowano

No ja bede pewnie jak zwykle gdzieś do 21 bo jade do A :)

Opublikowano

bo tomboy'owi sie nie chcialo latac z tym aparatem...A Adamoo myk myk 170 fot cyknął:)

[ Dodano: 27-11-2006, 11:35 ]

No ja bede pewnie jak zwykle gdzieś do 21 bo jade do kociaka

kiedyś Ci on uschnie..... :)

Opublikowano

no ok ono jak Poziek przybedzie strzelimy fotki i wolni tym co sie spieszy

Opublikowano

Jeszcze trochę i ja zacznę przyjeżdżać bo autko szykuje się w szybszym tempie niż przed wakacjami :D Dziś zamówiłem nowe przednie soczewki Valeo - taki spóźniony prezent na pierwszą rocznicę z autkiem :lol: Mam nadzieję Niunia odwdzięczy się "w naturze" i nie będzie wybredna i kapryśna ;)

PS. Wy nawet nie wiecie, ale ja mimo, że tu się nie udzielam to cały czas czytam WSZYSTKO na bieżąco :twisted:

Opublikowano
PS. Wy nawet nie wiecie, ale ja mimo, że tu się nie udzielam to cały czas czytam WSZYSTKO na bieżąco

no prosze ze komus chce sie czytac ten balagan :mrgreen:

Traviz, to rob raz dwa to auto i dawaj na spota sprawdzimy jak to lata :mrgreen:

Opublikowano

Traviz - Ciebie to chyba nie poznałem jeszcze..??!!

Opublikowano

Tomboyu za mało węglowodanów :P

Opublikowano

brak weglowodanów Witku :)

Opublikowano

Po co ci ta dieta chlopie zobacz na mnie , non top wies maki i wyglądam jak osa :D hehe

Aaa i genitaliami trzeba szybciej machać :D

Opublikowano

Wiem wiem..... jak chuda osa....... :)

Opublikowano

Tomboy też macha genitaliami :) pod prysznicem:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.