Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzyniu, powiem Ci szczerze, że rzucam palenie m.in. ze strachu przed zanikiem erekcji... :embarrassed::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krzyniu, powiem Ci szczerze, że rzucam palenie m.in. ze strachu przed zanikiem erekcji... :embarrassed::decayed:

a czy A.. nie ma nic z tym wspólnego.....? :gwizdanie:
Opublikowano

Krzyniu, powiem Ci szczerze, że rzucam palenie m.in. ze strachu przed zanikiem erekcji... :embarrassed::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a czy A.. nie ma nic z tym wspólnego.....? :gwizdanie:

Częściowo ma. To ona jest główną motywacją. :naughty:

Wraca właśnie 26go... :kox:

Opublikowano

a czy A.. nie ma nic z tym wspólnego.....? :gwizdanie:

Częściowo ma. To ona jest główną motywacją. :naughty:

Wraca właśnie 26go... :kox:

rzucisz palenie bedzie ciachanie...gorzej jak nie będzie ciachania i nie będzie palenia :blink::slina::tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rzucisz palenie bedzie ciachanie...gorzej jak nie będzie ciachania i nie będzie palenia :blink::slina::tongue4::polew: :polew: :polew:

Ogarnij się. :bicz3:

:naughty:

Opublikowano

Co ja co ja ? :wink4::polew:

I tak najlepsze są sady owocowe do takich rzeczy ... wjeżdżasz autem i masz spokój :polew:

:polew: :polew: :polew:

A nie tłuką sie tam np; miejscowi po jabłuszka :cool1:

czukundur ich też wyhacza :tongue4: :>
Opublikowano

czukundur trafił na kiepskie jabłko :polew: powiedział bym robaczywe :decayed:

Opublikowano

czukundur trafił na kiepskie jabłko :polew: powiedział bym robaczywe :decayed:

Buhahahahaha

przepraszam

Buhahahahaha

Nie wiem z czego tu się śmiać, naprawdę nie wiem.

Buahahahahahahahahaha ... przepraszam ... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Pozieczku, Ty to czasami idealnie trafiasz :naughty::song:

Jabłko niestety kiepskie, bo nawet robak nie chciał wejść i go skonsumować ... :polew: :polew: :polew:

P.S. Żaden czukundur, na razie zostaje tak jak jest :bicz3:

Opublikowano

:laghing2:

Opublikowano

Jabłko niestety kiepskie, bo nawet robak nie chciał wejść i go skonsumować ... :polew: :polew: :polew:

znaczy się kwaśne było i pomarszczone :naughty::polew:

Opublikowano

znaczy się kwaśne było i pomarszczone :naughty

Na początku było słodkie i smaczne - takie słodziutkie jabłuszko wśród innych jabłuszek w sadzie, potem niestety przyszła zima, powiało chłodem i przymroziło, na wiosnę zakwitło znowu, ale szybko skwaśniało, a jak wiadomo robaki nie lubią zepsutych owoców ... :nose::nabijasie:

Opublikowano

znaczy się kwaśne było i pomarszczone :naughty

Na początku było słodkie i smaczne - takie słodziutkie jabłuszko wśród innych jabłuszek w sadzie, potem niestety przyszła zima, powiało chłodem i przymroziło, na wiosnę zakwitło znowu, ale szybko skwaśniało, a jak wiadomo robaki nie lubią zepsutych owoców ... :nose::nabijasie:

Witaj w klubie :wink4:

Z tą różnicą, że ja miałem na tyle rozumu, że się nie ożeniłem :tongue4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 22:58 _________________________________________________ :ot:

Łukasz dostałeś ostanią wiadomość na PW? Da radę? :co:

Opublikowano

Z tą różnicą, że ja miałem na tyle rozumu, że się nie ożeniłem :tongue4:

Z moją żoną jest jak najbardziej wszystko ok :good:

Łukasz dostałeś ostanią wiadomość na PW? Da radę? :co:

PW poszło :good:

Opublikowano

Z moją żoną jest jak najbardziej wszystko ok :good:

To pozazdrościć i pogratulować :brawo::wink4:

Łukasz dostałeś ostanią wiadomość na PW? Da radę? :co:

PW poszło :good:

Super! Wielkie dzięki :>

Opublikowano

znaczy się kwaśne było i pomarszczone :naughty

Na początku było słodkie i smaczne - takie słodziutkie jabłuszko wśród innych jabłuszek w sadzie, potem niestety przyszła zima, powiało chłodem i przymroziło, na wiosnę zakwitło znowu, ale szybko skwaśniało, a jak wiadomo robaki nie lubią zepsutych owoców ... :nose::nabijasie:

Moją pierwszą myślą było, że uwielbiam jak inni gadają, a ja nie kumam o czym :polew:

Na szczęście nie jestem osamotniony :D

Opublikowano

Ale nie martw się jabłka podobno najlepiej smakują wczesną jesienią :naughty:

Tak tak, bo później to same spady i na nic się już nie nadają :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

POZIEK NIE WPLACIL KASY ZA ZLOT.

i wszyscy razem....

BUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.