Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze nie sprzedał starych części a A4 :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze nie sprzedał starych części a A4 :polew: :polew:

Dokładnie, POZIEK I CO Z MOIMI SPRĘŻYNAMI ?????????????????

miałem kontrole w pracy i na nic nie miałem czasu :wink4:

Opublikowano

miałem kontrole w pracy i na nic nie miałem czasu :wink4:

Wiedziałem że wezmą się za Ciebie szybciej niż za mnie ..... ahhhh Ci księgowi :this:

Opublikowano

miałem kontrole w pracy i na nic nie miałem czasu :wink4:

Poziu, czyżby zapowiadało się, że spociki specjalnie "pod Ciebie" będziemy musieli robić na Białołęce :shocked::dziura:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miałem kontrole w pracy i na nic nie miałem czasu :wink4:

Poziu, czyżby zapowiadało się, że spociki specjalnie "pod Ciebie" będziemy musieli robić na Białołęce :shocked::dziura:

:polew: :polew: :polew:

To już bardziej się nam opłaca zrobić zrzutkę :mysli::decayed: A Poziek nam odda w wódce - i z każdym obowiązkowo się napije :beer1: ... z każdym ! :naughty:

Opublikowano

miałem kontrole w pracy i na nic nie miałem czasu :wink4:

Poziu, czyżby zapowiadało się, że spociki specjalnie "pod Ciebie" będziemy musieli robić na Białołęce :shocked::dziura:

:polew: :polew: :polew:

jak juz będzie to ... dla Pozia wszystko - ja i ( zakładam że ) Raggaman jesteśmy zdecydowanie za spotami na Białołęce :good::naughty:

Opublikowano

kufa dzieciaki kontrola była bo włozyłem wniosek o zwrot vatu :tongue4: :tongue4:

nic nie nakombinowałem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Widziałem jak studenci z jakiegoś Uniwerku w stanach robili coś takiego, z tym, że samochód był wyposażony w elektronikę (instalowaną przez nich) umożliwiającą zdalnie sterowanie samochodem.. W ten sposób hasali hummerem.. Pewnie tutaj było tak samo..

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

jak juz będzie to ... dla Pozia wszystko - ja i ( zakładam że ) Raggaman jesteśmy zdecydowanie za spotami na Białołęce :good::naughty:

O tak tak .. pod Tesko :decayed::kox:

Opublikowano

jak juz będzie to ... dla Pozia wszystko - ja i ( zakładam że ) Raggaman jesteśmy zdecydowanie za spotami na Białołęce :good::naughty:

O tak tak .. pod Tesko :decayed::kox:

Ten przybytek, o którym myślałem i który grozi Poziowi (kto normalny decyduje się ODZYSKAĆ COŚ od Urzędu Skarbowego :shocked::kox::wink4:) to na pweno nie jest Tesco :sarcastic:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Osz kutwa, aż przyłapałem cegłe po tym filmiku z Tuskiem.

Chciałem dodać jakiegoś emotka, ale nie mogę nic dobrać...

Opublikowano

Osz kutwa, aż przyłapałem cegłe po tym filmiku z Tuskiem.

Chciałem dodać jakiegoś emotka, ale nie mogę nic dobrać...

chyba tylko... :wallbash:

Opublikowano

Czukundur wystąp!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.