Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czukundur wystąp!!

Kto to ? :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czukundur wystąp!!

Kto to ? :mysli:

A taki jeden SławomirQ :decayed:

Opublikowano

:shocked:

Ragga - nie mów, że nie wiesz kto to czukundur.

Tym bardziej, że się kutwa zmaterializował :OMG:

Opublikowano

:shocked:

Ragga - nie mów, że nie wiesz kto to czukundur.

Tym bardziej, że się kutwa zmaterializował :OMG:

No właśnie nie jestem w temacie :blink:

Dzołk jakiś :tongue4:

Opublikowano

To jest efekt KONKURSU NA NOWEGO NICKA. :wink4:

Opublikowano

Dobrze że nie przeszło to na co ja głosowałem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

BTW Łukasza (docelowo Czukundura :polew:)

Widział go ktoś ostatnio na forum?

Bo ja mam z nim do pogadania w kwestii moch "klamotów" do eSy :chytry:, a nie mam do niego numeru komy. Chyba zgubiłem :no:

Opublikowano

Zadzwoń na infolinię TPSA i poprośnumer do Czukundura :polew: :polew:

Opublikowano

Zadzwoń na infolinię TPSA i poprośnumer do Czukundura :polew: :polew:

na 100% podadzą :tongue4::polew:

Opublikowano

Zadzwoń na infolinię TPSA i poprośnumer do Czukundura :polew: :polew:

na 100% podadzą :tongue4::polew:

" ad 8. tak! czukundur jest swego rodzaju c*p... tunerem kox mysle zeby uznac go za naszego nadwornego klubowego cipmastera decayed jest mistrzem nie w zadnej smiesznej grupie vag... jest mistrzem w grupie c*p i najlepiej wychodzi mu logowanie tongue4 kox "

Po tym kawałku spadłem ze stołka :polew:

Opublikowano

BTW Łukasza (docelowo Czukundura :polew:)

Widział go ktoś ostatnio na forum?

Bo ja mam z nim do pogadania w kwestii moch "klamotów" do eSy :chytry:, a nie mam do niego numeru komy. Chyba zgubiłem :no:

Co tam rezasz eS kolego w swojej lali?
Opublikowano

Co tam rezasz eS kolego w swojej lali?

Takie tam, eksploatacyjne :decayed:

Klocki, tarcze tył (już mam) a i łączniki stabilizatora, które chciałem machnąć przy okazji, bo i tak na wiosnę trzebaby je robić :palacz:

Opublikowano

Klocki, tarcze tył (już mam) a i łączniki stabilizatora, które chciałem machnąć przy okazji, bo i tak na wiosnę trzebaby je robić :palacz

Suli, zadzwoń do mnie w razie co - telefon masz na PW :wink4:

Opublikowano

Witam wszystkich, jestem z okolic Warszawy, można powiedzieć że mieszkam pod Pruszkowem.

Mam zamiar kupić swój pierwszy samochód, no i padło na A4 B5 1.9 TDI.

Samochód wygląda ładnie, ale podejrzany jest silnik - opisywałem to już w temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/a4_b5_tdi_19l_90km-t42315.0.html;new#new

Jeśli jest ktoś kto mógłby mi pomóc i wpaść po to by sprawdzić samochód komputerem byłbym naprawde wdzięczny :)

Wiem, może nie macie czasu, chęci, inne plany ale jeśli ktoś mieszka niedaleko Pruszkowa i znalazłby chwilę czasu w tyg po godz. 18 można ten samochód sprawdzić.

Link do samochodu (może ktoś już to oglądał): http://otomoto.pl/audi-a4-super-auto-za-tak-niewiele-C5562408.html

Opublikowano

Zrobiłem turbawę we Wrocku.

W poniedziałek zakładam.

No, zobaczymy czy się będzie spisywać, czy razem z adaho będziemy mieli wspolną historię :D

Opublikowano

Zrobiłem turbawę we Wrocku.

W poniedziałek zakładam.

Rozumiem, że dałeś do regeneracji ? :wink4:

Opublikowano

Ano :good:

Opublikowano

tomaszust wybierasz sie na najblizszego spocika :decayed:

Opublikowano

tomaszust wybierasz sie na najblizszego spocika :decayed:

Kurna musi ! :tongue4: Mamy faje zarzucić ..a rzucanie bez pomysłodawcy nie przejdzie :decayed:

Opublikowano

tomaszust wybierasz sie na najblizszego spocika :decayed:

Kurna musi ! :tongue4: Mamy faje zarzucić ..a rzucanie bez pomysłodawcy nie przejdzie :decayed:

to w takim razie ja tez bede :wink4: moze jakos sie uda rzucic nam razem :wink4: bo jutro akutat do wawy sie wybieram :decayed: czy ktos by mi podal do siebie jakis kontakt z osob ktore beda na spociku...bo w warszawa to dla mnie czarna magia i chcialbym dotrzec na spocika zeby nie zabladzic :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.