Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SebMis tak właśnie działa Q :)

No tomboyy byłem troszke zblazowany , bo wolałem spota no ale trzeba sie czasem opanować bo foch A nie jest wskazany :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mówiła coś o naszym klubie ? Czy cuś ? MOże się zajarała i będzie tera na każdym spocie :wink:

Opublikowano

hehe nie wiem :P Adaś co za silnik siedzi u ciebie fiu fiu :P

Opublikowano

super spocik, ciekawe czy w styczniu tez tyle ludkow bedzie na spotach ??? to i ja dolacze sie :)

Opublikowano
hehe nie wiem :P Adaś co za silnik siedzi u ciebie fiu fiu :P

A co stajesz ze mną na pole position ?:>

Opublikowano

ja raz zjawilem sie na kresce :sad: ale juz niedlugo adas jak dobrze pojdzie to powtorke machniemy :mrgreen:

Opublikowano
ja raz zjawilem sie na kresce :sad: ale juz niedlugo adas jak dobrze pojdzie to powtorke machniemy :mrgreen:

U widzę że tu jakiś nowy kar będzie w klubie :oops: czyżby 1.8TQ?

Opublikowano

:twisted: bedzie takie cos zeby ciebie wciagło :razz: wczoraj jak ruszyłem POZIOWOZEM to eh decyzja zapadła :mrgreen:

Opublikowano
to eh decyzja zapadła :mrgreen:

zdecydowałes sie w koncu na 3,0 w Q ???????????? :)

napisz co postanowiłes - bo jeśli czekasz na 1,9 TDI Z Q to czekamy razem

Opublikowano
A wy sprawdzacie gazety czy tylko allegro itd ?

Tomboyy sprężaj dupe i leć do niemiec jak bardzo chcesz fajną bryke

A jak przejedzie przez granice , jak szukają go listem gończym.Jakbyś sprawdzał gazety to byś wiedział :)

http://www.cbs.mocny.com/poszukiwany.php?i=Andrzej &n=D&c=8&z=&wk=27&m=Warszawie&o=1&wz=167&w=1&u=1&wi=Warszawie&wla=nazwa.gif&na=adidas

Opublikowano
cena na teraz to 190$..jeszcze sporo..ale myśle że jak kupimy większą ilość to będzie taniej :)

cena zawitała znowu na poziomie 250$... na ebay

[ Dodano: 29-11-2006, 18:26 ]

a jednak taniej:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/02-03-04-05-AUDI-A4-S4-EURO-RED-CLEAR-LED-TAIL-LIGHTS_W0QQitemZ290054854071QQihZ019QQcategoryZ33716QQrdZ1QQcmdZViewItem

Opublikowano
a ja stawiam nadal na onowóz

Ono jaki ty byles wczoraj zblazowany.............

Oniaka to wogole wczoraj nie było :lol:
Opublikowano

Ktoś widział wczoraj Oniaka wogóle ?? Nie przypominam sobie chłopczyka...

Opublikowano

hamuj bajere cycu :D

Dzisiaj myłem bryke karcherem z tymi środkami chemicznymi ,jakieś piany itd , byłem w szoku jak to za***iście myje . klasa :)

Opublikowano
Dzisiaj myłem bryke karcherem z tymi środkami chemicznymi ,jakieś piany itd , byłem w szoku jak to za***iście myje . klasa

tak, aktywna piana czyni cuda :wink:

Opublikowano

Oniak jakie bite piany?? :mrgreen: :mrgreen:

kto mi wyreza coś takiego:

a05fe6b047ba881f.jpg

dobrze płace!!! Litr oktanów cielesnych!!

Opublikowano
Myślę że Kuniak wciąga Oniaka tera

tez tak mysle wkoncu servisuje sie u mnie furka zrobiona i smiga dzis mialem okazje osobiscie przejechac sie i to sam!!!!!!!! kunio kupi pozadne oponki na przod zeby nie zrywaly tak przyczepnosci i zejdzie ponizej 15 s.

Opublikowano
okazje osobiscie przejechac sie i to sam

oddał ci swoja czerwona strzałe chyba zartujesz :shock:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.