Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeden nawet sobie jestem w stanie wyobrazić HŁE HŁE HŁE ...

Rs4 Wicu ....Rs4 :decayed::guma:

RS4 i paczka Pallmali Nosfera :decayed:

I cuś jeszcze .. :decayed::naughty::przebiegly: Trza powoli zabierać dupe na spot :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie ma , robie wosk na klacie. hyhy

Opublikowano

Jeden nawet sobie jestem w stanie wyobrazić HŁE HŁE HŁE ...

Rs4 Wicu ....Rs4 :decayed::guma:

RS4 i paczka Pallmali Nosfera :decayed:

+ te d*p... z avatara :tongue4:

Opublikowano

No ka i urwał umierłem po tych Waszych postach o przytulance Bryńki. jest szansa,że pogonie ją tam eSą!!!!! YYYYEEEEEEEAAAAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :banan: :banan: :banan::dance: :dance: :dance::radocha: :radocha: :radocha:

jutro odbiór z rezarowni, mam nadzieje....

Opublikowano
Łaaaaaaaaaaaaaał, specjalnie na zlot?

No proste :D

Opublikowano

Jeden nawet sobie jestem w stanie wyobrazić HŁE HŁE HŁE ...

Rs4 Wicu ....Rs4 :decayed::guma:

RS4 i paczka Pallmali Nosfera :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

PS. Furkę robię w poleconym warsztacie w... Wiązownie :decayed:

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 21:27 _________________________________________________

No ka i urwał umierłem po tych Waszych postach o przytulance Bryńki. jest szansa,że pogonie ją tam eSą!!!!! YYYYEEEEEEEAAAAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :banan: :banan: :banan::dance: :dance: :dance::radocha: :radocha: :radocha:

jutro odbiór z rezarowni, mam nadzieje....

Norbi :good: :good: :good:

To wygląda, że pociągniemy "razem" :>

Tzn. Ty będziesz przecierał mi szlaki, bo ja przed jedenastą się nie wygrzebę :tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

A3 to jak długo musi pauzować? :przebiegly:

Opublikowano

Kiedy kto wyjeżdża pucować się!

Opublikowano

A3 to jak długo musi pauzować? :przebiegly:

ooj tam on ma juz inny team ..Arenaline Warsaw :cool1:

Opublikowano

A3 to jak długo musi pauzować? :przebiegly:

do skutku :naughty:

Opublikowano

A3 to jak długo musi pauzować? :przebiegly:

do skutku :naughty:

Może do osiągnięcia planów :naughty:

" ja mody planuje dwa albo zmiane fury albo swap silnika 3.0 TDI do tego kute graty turbi GT25 nitro plus 80KM i mocne 300KM i z 550nm bez nitro w środku dwa kubły zero tapicerki hamulce z RS4 itp ale nie wiem myśle

dwie pompy paliwa itp

wałki rozrządu większe zawory wszystko "

:shocked: :shocked: :good: :good:

Opublikowano

przepraszam

pfffffffffffff...byahahahhahaha

przepraszam :kox: :kox:

Opublikowano

A3 to jak długo musi pauzować? :przebiegly:

do skutku :naughty:

Może do osiągnięcia planów :naughty:

" ja mody planuje dwa albo zmiane fury albo swap silnika 3.0 TDI do tego kute graty turbi GT25 nitro plus 80KM i mocne 300KM i z 550nm bez nitro w środku dwa kubły zero tapicerki hamulce z RS4 itp ale nie wiem myśle

dwie pompy paliwa itp

wałki rozrządu większe zawory wszystko "

:shocked: :shocked: :good: :good:

opisałeś same pierdółki - pamiętaj o istocie tunningu dającej końską dawkę mocy - ma-gne-ty-ze-ry i koniecznie strumienica :polew:

ta kombinacja technologii rodem z NASA mutuje Twoje miejskie auto na Dragstera ......... zaraz po montażu wpadasz do kabiny, nerwowo szukasz kluczyka i stacyjki, puls szaleje, nie możesz opanować podniecenia ..już ...to już za chwilę się stanie ... odpalasz silnik, ruchem Hołka WBIJASZ pierwszy bieg ( choć może warto byłoby startowac z 2-go takim potworem ) i ...

.......................................... i nic :kwasny: jak nie jechał tak nie jedzie

całodziennego moda określa się cichym " k**wa" pod nosem, zamyka mutanta i do domu w poszukiwaniu kolejnych pewniaków, które tym razem NAPRAWDĘ podrasują autko :decayed:

Opublikowano

Po przeczytaniu ,,planów" zaplułam monitor :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: poranną kawą

Przepraszam, buhahahaha, przepraszam

to wcześniej Brygido nie znałaś tych modów ????

Opublikowano

Kiedy kto wyjeżdża pucować się!

No ja w piatek z rańca, o 9 ruszam.

Opublikowano

niej Brygido nie znałaś tych modów ????

Brynia jeszcze nie wie, że na spocikach Warszawskich mówi się o niej Brygida :decayed: :decayed:

(a może Gabrysia ?) :wink4:

_________________________________________________

"Mimi" Szybki i wściekły :polew: - http://www.joemonster.org/mg/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=108

Opublikowano

Brynia[/b][/color] jeszcze nie wie, że na spocikach Warszawskich mówi się o niej Brygida :decayed: :decayed:

(a może Gabrysia ?) :wink4:

Pewnie że Gabrysia , sory za pomyłke

Opublikowano

opisałeś same pierdółki - pamiętaj o istocie tunningu dającej końską dawkę mocy - ma-gne-ty-ze-ry i koniecznie strumienica :polew:

ta kombinacja technologii rodem z NASA mutuje Twoje miejskie auto na Dragstera ......... zaraz po montażu wpadasz do kabiny, nerwowo szukasz kluczyka i stacyjki, puls szaleje, nie możesz opanować podniecenia ..już ...to już za chwilę się stanie ... odpalasz silnik, ruchem Hołka WBIJASZ pierwszy bieg ( choć może warto byłoby startowac z 2-go takim potworem ) i ...

.......................................... i nic :kwasny: jak nie jechał tak nie jedzie

całodziennego moda określa się cichym " kurfa" pod nosem, zamyka mutanta i do domu w poszukiwaniu kolejnych pewniaków, które tym razem NAPRAWDĘ podrasują autko :decayed:

No tak, ale te wszystkie mody nie będą działać bez dekli z imitacją tarcz hamulcowych. Jeszcze starym, ale niezawodnym trikiem jest naklejka PIONEER na szybie, która sama z siebie daje 30KM więcej - napis może być wyklejony izolacją...

Opublikowano

Brynia, Bryńka, Byniuś, Brynieczka :tongue4:

Oooo... jak słodko, ale dla mnie za słabo - Bryniuniunia może być?:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.