Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden nawet sobie jestem w stanie wyobrazić HŁE HŁE HŁE ...

Rs4 Wicu ....Rs4 :decayed::guma:

RS4 i paczka Pallmali Nosfera :decayed:

I cuś jeszcze .. :decayed::naughty::przebiegly: Trza powoli zabierać dupe na spot :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie dzisiaj nie ma , robie wosk na klacie. hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden nawet sobie jestem w stanie wyobrazić HŁE HŁE HŁE ...

Rs4 Wicu ....Rs4 :decayed::guma:

RS4 i paczka Pallmali Nosfera :decayed:

+ te d*p... z avatara :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ka i urwał umierłem po tych Waszych postach o przytulance Bryńki. jest szansa,że pogonie ją tam eSą!!!!! YYYYEEEEEEEAAAAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :banan: :banan: :banan::dance: :dance: :dance::radocha: :radocha: :radocha:

jutro odbiór z rezarowni, mam nadzieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaaaaaaaaaał, specjalnie na zlot?

No proste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden nawet sobie jestem w stanie wyobrazić HŁE HŁE HŁE ...

Rs4 Wicu ....Rs4 :decayed::guma:

RS4 i paczka Pallmali Nosfera :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

PS. Furkę robię w poleconym warsztacie w... Wiązownie :decayed:

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 21:27 _________________________________________________

No ka i urwał umierłem po tych Waszych postach o przytulance Bryńki. jest szansa,że pogonie ją tam eSą!!!!! YYYYEEEEEEEAAAAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :banan: :banan: :banan::dance: :dance: :dance::radocha: :radocha: :radocha:

jutro odbiór z rezarowni, mam nadzieje....

Norbi :good: :good: :good:

To wygląda, że pociągniemy "razem" :>

Tzn. Ty będziesz przecierał mi szlaki, bo ja przed jedenastą się nie wygrzebę :tongue4:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 to jak długo musi pauzować? :przebiegly:

ooj tam on ma juz inny team ..Arenaline Warsaw :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 to jak długo musi pauzować? :przebiegly:

do skutku :naughty:

Może do osiągnięcia planów :naughty:

" ja mody planuje dwa albo zmiane fury albo swap silnika 3.0 TDI do tego kute graty turbi GT25 nitro plus 80KM i mocne 300KM i z 550nm bez nitro w środku dwa kubły zero tapicerki hamulce z RS4 itp ale nie wiem myśle

dwie pompy paliwa itp

wałki rozrządu większe zawory wszystko "

:shocked: :shocked: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 to jak długo musi pauzować? :przebiegly:

do skutku :naughty:

Może do osiągnięcia planów :naughty:

" ja mody planuje dwa albo zmiane fury albo swap silnika 3.0 TDI do tego kute graty turbi GT25 nitro plus 80KM i mocne 300KM i z 550nm bez nitro w środku dwa kubły zero tapicerki hamulce z RS4 itp ale nie wiem myśle

dwie pompy paliwa itp

wałki rozrządu większe zawory wszystko "

:shocked: :shocked: :good: :good:

opisałeś same pierdółki - pamiętaj o istocie tunningu dającej końską dawkę mocy - ma-gne-ty-ze-ry i koniecznie strumienica :polew:

ta kombinacja technologii rodem z NASA mutuje Twoje miejskie auto na Dragstera ......... zaraz po montażu wpadasz do kabiny, nerwowo szukasz kluczyka i stacyjki, puls szaleje, nie możesz opanować podniecenia ..już ...to już za chwilę się stanie ... odpalasz silnik, ruchem Hołka WBIJASZ pierwszy bieg ( choć może warto byłoby startowac z 2-go takim potworem ) i ...

.......................................... i nic :kwasny: jak nie jechał tak nie jedzie

całodziennego moda określa się cichym " k**wa" pod nosem, zamyka mutanta i do domu w poszukiwaniu kolejnych pewniaków, które tym razem NAPRAWDĘ podrasują autko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu ,,planów" zaplułam monitor :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: poranną kawą

Przepraszam, buhahahaha, przepraszam

to wcześniej Brygido nie znałaś tych modów ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kto wyjeżdża pucować się!

No ja w piatek z rańca, o 9 ruszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niej Brygido nie znałaś tych modów ????

Brynia jeszcze nie wie, że na spocikach Warszawskich mówi się o niej Brygida :decayed: :decayed:

(a może Gabrysia ?) :wink4:

_________________________________________________

"Mimi" Szybki i wściekły :polew: - http://www.joemonster.org/mg/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia[/b][/color] jeszcze nie wie, że na spocikach Warszawskich mówi się o niej Brygida :decayed: :decayed:

(a może Gabrysia ?) :wink4:

Pewnie że Gabrysia , sory za pomyłke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisałeś same pierdółki - pamiętaj o istocie tunningu dającej końską dawkę mocy - ma-gne-ty-ze-ry i koniecznie strumienica :polew:

ta kombinacja technologii rodem z NASA mutuje Twoje miejskie auto na Dragstera ......... zaraz po montażu wpadasz do kabiny, nerwowo szukasz kluczyka i stacyjki, puls szaleje, nie możesz opanować podniecenia ..już ...to już za chwilę się stanie ... odpalasz silnik, ruchem Hołka WBIJASZ pierwszy bieg ( choć może warto byłoby startowac z 2-go takim potworem ) i ...

.......................................... i nic :kwasny: jak nie jechał tak nie jedzie

całodziennego moda określa się cichym " kurfa" pod nosem, zamyka mutanta i do domu w poszukiwaniu kolejnych pewniaków, które tym razem NAPRAWDĘ podrasują autko :decayed:

No tak, ale te wszystkie mody nie będą działać bez dekli z imitacją tarcz hamulcowych. Jeszcze starym, ale niezawodnym trikiem jest naklejka PIONEER na szybie, która sama z siebie daje 30KM więcej - napis może być wyklejony izolacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...