Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj Wy - jutro ja :) zemsta bedzie słodka.........

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko Tomboy zblokuje twoj numerek :lol:

ale to co Andrzejku od nowego roku zabierasz sie za to auto wkoncu bo bedzie trzeba zebrac tajna narade i wykluczyc cie z klubu bo springery nie wchodza w gre :mrgreen: takze pomysl :mrgreen:

Opublikowano
W Słomczynie bylismy dzisiaj po garący towar

tam to można jechać ale w ...3 karty zagrać :mrgreen:

albo na rallycross :cool:

widzę, że po nowym roku masowa zmiana fur sie szykuje :razz:

dla mnie Springer jest OK może podjeżdzać na spota :grin:

Opublikowano
ale to co Andrzejku od nowego roku zabierasz sie za to auto wkoncu

ja w sumie jakbym teraz cos wyczaił to bym teraz kupił ale poźniej bede myślał może nad leasingiem

Opublikowano

o leasing cos nowego tomboy zawsze to jakis postep w pracach :wink:

Opublikowano

Tomboy a jeszcze miesiąc temu mówiłes, że nie wyrobisz kolejnego tygodnia bez auta:P

a to może już się tak przyzwyczaiłeś:P :mrgreen:

Słomczyn porażka:) Ale śmiesznie było:) ja miałem dobry humor:)

Opublikowano

o Poziek jednak zyjesz bo Kichol to juz list gonczy wyslal za toba :mrgreen:

Opublikowano

Słyszałem w telewizji że nad Magdalenką i Nadarzynem widziano jakieś obiekty latające i nie były to ptaki ni samoloty, więc pomyślałem że Poźka porwali i przeprowadzają na nim doświadczenia...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano
Tomboy a jeszcze miesiąc temu mówiłes, że nie wyrobisz kolejnego tygodnia bez auta:P

Tomboy jest jak Chuck Norris.Kopnął chęć posiadania auta z półobrotu i śmiga na kucyku po Wawie :lol:

Opublikowano
kucyku po Wawie

własnie to sobie wyobrazilem :lol: to cos podobnego jak Tomboy w A8 :mrgreen:

Opublikowano
Hugo napisał/a:

kucyku po Wawie

własnie to sobie wyobrazilem :lol: to cos podobnego jak Tomboy w A8 :mrgreen:

biedny tombuj :/ a co to tak trudno w wawce ladna A4 znalesc?? swoja moge Ci sprzedac ;)

Opublikowano

Murzynek nie znasz Tomboya :?: Jak czlowiek marudny to nigdy nie kupi :mrgreen: a ty jak sprzedasz to czym bedziesz jezdzil :?:

Opublikowano
Jak czlowiek marudny to nigdy nie kupi :mrgreen:
ja tez swojej szukalem pol roku no i sie udalo kupic ladna, teraz...B6 1.9 Q avant/sedan kolejne pol szukam ...i lipa, wiec postawilem sobie bardziej ambitny cel ;)
Opublikowano
wiec postawilem sobie bardziej ambitny cel ;)

eh coś nas łączy...... :)

Opublikowano

Murzyn jak szukasz 1,9 quattro B6 to szukaj 2 sztuki ja tez biore :wink: no ale jak tak patrze na to twoje cabrio to :roll:

Opublikowano
Murzyn napisał/a:

wiec postawilem sobie bardziej ambitny cel ;)

eh coś nas łączy...... :)

to jaki jest plan??

Murzyn jak szukasz 1,9 quattro B6 to szukaj 2 sztuki ja tez biore :wink:

heh...1/1000 000 szansy na znalezienie ladnej, bezwypadkowej z sensownym przebiegiem ale...moze gdzie przy okazji sie trafi

no ale jak tak patrze na to twoje cabrio to :roll:

moje...w przyszłości :lol:

najwyzej poczekam az kolega bedzie sprzedawal A6 2.0 TDI na ladnym wypasie ;)

Opublikowano
A6 2.0 TDI

chyba 3,0 TDI :twisted:

Opublikowano
Murzyn napisał/a:

A6 2.0 TDI

chyba 3,0 TDI :twisted:

2.0TDI...a powiem Ci ze smiga (Bog jeden wie dlaczego) duzo lepiej niz 2.0 TDI w A4 :roll:

Opublikowano

2.0 TDI - musze sie przejechać plastka autem.....

Opublikowano
2.0 TDI - musze sie przejechać plastka autem.....

bedziesz miał okazje jutro:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.