Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie zholowałem kolege Solarek na przedmieścia Wawy ..coś mu telepie motorem i stuka .. Wie ktoś co to może być i jaki warsztat mogłby to ogarnąć .. bo chłopak ..wybierał sie do siebie do domu a tu taka niespodzianka ...

przy okazji sie niemiłosiernie wku#%#% :evil:

Gadał ze mną przed chwilą. Dałem mu namiar na Przasnyską.

Generalnie może być kilka powodów, ale bez podpięcia VAG'a się nie obędzie.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludzie kto zna człowieka znającego sie na terenowych brykach, kogoś kto zna na wylot Jeepa,chodzi mi o przerobienie na bardziej ekstremalne drogi , wymiany na lepsze częsci itd itp , chodzi o Jeepa Cherokee np.taki : http://moto.allegro.pl/item431427479_jeep_od_koneserra_dla_konesera_wawa.html .

Jeśli chodzi o Wawe to nie za bardzo ..w Lublinie znalazło by sie pare magików ogarniających Jeep'a..

Brat miał kiedyś 2.1 TD .. fajny kloc . :good:

Nowa zajawka ??

Opublikowano
Nowa zajawka ??

Coś nowego , może sie spodoba , zobaczymy :D

Opublikowano

Właśnie zholowałem kolege Solarek na przedmieścia Wawy ..coś mu telepie motorem i stuka .. Wie ktoś co to może być i jaki warsztat mogłby to ogarnąć .. bo chłopak ..wybierał sie do siebie do domu a tu taka niespodzianka ...

przy okazji sie niemiłosiernie wku#%#% :evil:

i przy okazji podzieliłeś się moim nr fona :naughty: tylko było się przedstawić jako Redżi a nie kolega dzwoni i mówi że zholował go Łukasz.... :kox: a ja myśłę kuźwa który :gwizdanie:
Opublikowano

i przy okazji podzieliłeś się moim nr fona :naughty

Nic podobnego Krzyń . :no: To Nosfer szasta numerami :tongue4:

..kurna rujnuje mi życie sexualne :polew:

..miałem pozbyć sie przeziebienia ..miało być kino..miała być kolacja ..a tu uj... trza tosty zmajstrować :disgust::D

tylko było się przedstawić jako Redżi a nie kolega dzwoni i mówi że zholował go Łukasz.... :kox: a ja myśłę kuźwa który :gwizdanie:

hyhy..dzownił zwracając sie do mnie po imieniu ... myślałem ze ogarnia ksywy :naughty:

Opublikowano

Audi na PL drogi:

P8317532.jpg

P8317509.jpg

Opublikowano

on nawet na polskich torach wyścigowych nie dałby rady :polew:

Opublikowano

Mom tu numer wyświetluny...

Opublikowano

Mom tu numer wyświetluny...

Ty Radumiuku jeden :decayed:

ragga Ja to myślałem, że to jest twój i moskala ziomek :kox: :kox:

Fajnym językiem jest ten artykuł napisany :wink4: Językiem Fast&Furious :good:

Opublikowano

Cześć spoty w promenadzie to są gdzieś na parkingu przed czy w środku putam bo to mój pierwszy i chciałbym we wtorek na niego przyjechać.Pozdr

Opublikowano

Cześć spoty w promenadzie to są gdzieś na parkingu przed czy w środku putam bo to mój pierwszy i chciałbym we wtorek na niego przyjechać.Pozdr

Tak kolego 3 piętro parkingu ..łatwo nas znaleźć :good:

Opublikowano

ragga Ja to myślałem, że to jest twój i moskala ziomek :kox: :kox:

poznałem go na spocie , spoko koles , dzwonił do mnie tylko byłem juz po browarach i niestety musiałem odmówic. w piatek wieczór ciezko znalezc kogos z 0 promili.

Opublikowano

i przy okazji podzieliłeś się moim nr fona :naughty

Nic podobnego Krzyń . :no: To Nosfer szasta numerami :tongue4:

..kurna rujnuje mi życie sexualne :polew:

osz to nosfer jaki :bicz: dobra żartuje :polew:

Opublikowano

Kto zna eSe B5 na blachach WI 99999?

Bo dzis sie spotkalismy na Ursynowie, ale niestety... stanela :D

Opublikowano

Witam! co do artykułu: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,5664376,Nocne_nielegalne_wyscigi_uliczne_na_1_4_mili.html

Ogólnie nie mówię wulgarnie ,ale autor artykułu pewnie do dziś się trzepie pod swoje pseudo arcydzieło. Jeżeli ktoś zna się na rzeczy

to powinien się zagotować po takim artykule, np: "Krzyczy: start! Po paru sekundach na liczniku jest 240 km/h." A czym jechali? Toyota..

Pokażcie mi FWD (albo Supra nawet) które w kilka (czytam "mniej niż 10") sekund rozpędza się do 240km/h... to Hayabusa 0-200km/h ma chyba 12sekund.

Zakładam bluzę z kapturem i jadę Audi na miasto siać czar i urok Timbaland'em i 50cent'em, a i może się z jakąś Toyotką pościgać, Prius na przykład :)

Opublikowano

to chyba też sobie coś skręcę :decayed:

Opublikowano

Ja tam olałem artykuł sikiem prostym :acute: Nie wiem jak można takie głupoty wypisywać ..treść jak z najgorszego szmatławca pisanego dla napalonych nastolatków ..oderwanych granatem od kolejnej części NFS :nose:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.