Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ty, a Ciebie ktos pytal o zdanie? Toz to temat dla warszawiakow :facepalm:

To co tu robisz zmywaku z Irlandii ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcialem zobaczyc, moze gdzies na zmywak do Warszawy sie przeniose, ale ty nawet takich kontaktow nie masz wiec :lol1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjechałem po 19 , nikogo nie było , wpadłem na chwilę do sklepów w promce i out. Za tydzień może będzie ktoś... :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykamy temat? Szkoda żeby ludzie przyjeżdżali na darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cholernie awaryjną sytuację. Moja siostra 14 września wychodzi za mąż, obiecałem że zalatwię jej fajny samochód którym pojedzie do ślubu. Niestety znajomy który zadeklarował się że zrobi to dla mnie delikatnie mówiąc wystawił mnie i wyjeżdża kilka dni wcześniej za granicę. Na wynajęcie auta z allegro czy innych portali po prostu mnie nie stać. Jestem troszeczkę pod ścianą, a nie chcę być goło słowny. Więc chciałbym zapytać czy ktoś z was mógłby poświęcić kawałek popołudniowej soboty 14 września i delikatnie mówiąc " uratować mi tyłek " :wink: Jest wielu użytkowników z tajnymi autami więc ktoś może mógłby mi pomóc. Jestem z grodziska mazowieckiego i w tych okolicach będzie ślub oraz wesele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajnego Clio Sporta gdybyś chciał. Trochę porysowany ale ma dwa fotele kubełkowe :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś coś w Kreatorze Mocy? Jakieś opinie?

Kumpel kilka lat temu robił program w Altei 1.9

Wszystko Ok, ale on nieduże przebiegi robił. Więcej nie wiem.

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

Mam cholernie awaryjną sytuację. Moja siostra 14 września wychodzi za mąż, obiecałem że zalatwię jej fajny samochód którym pojedzie do ślubu. Niestety znajomy który zadeklarował się że zrobi to dla mnie delikatnie mówiąc wystawił mnie i wyjeżdża kilka dni wcześniej za granicę. Na wynajęcie auta z allegro czy innych portali po prostu mnie nie stać. Jestem troszeczkę pod ścianą, a nie chcę być goło słowny. Więc chciałbym zapytać czy ktoś z was mógłby poświęcić kawałek popołudniowej soboty 14 września i delikatnie mówiąc " uratować mi tyłek " :wink: Jest wielu użytkowników z tajnymi autami więc ktoś może mógłby mi pomóc. Jestem z grodziska mazowieckiego i w tych okolicach będzie ślub oraz wesele.

Esę Moskala masz na miejscu. Jak się powiesi na krawężniku pod Kościołem, to napewno wszyscy to zapamiętają. A jak Moskala za szofera weźmiesz, to już napewno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0tfsi benzyna, podjechalismy na hamownie, zamiast 200 koni wyszlo 172 wiec zostawilismy na diagnoze, zjebany zawor spustowy, jutro ma byc, zastanawiamy sie czy robic program u nich od razu czy nie, u rogala trzeba dlugo czekac :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0tfsi benzyna, podjechalismy na hamownie, zamiast 200 koni wyszlo 172 wiec zostawilismy na diagnoze, zjebany zawor spustowy, jutro ma byc, zastanawiamy sie czy robic program u nich od razu czy nie, u rogala trzeba dlugo czekac :kwasny:

TZN. ile czekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba sie trzeba zapisac, od reki nie zrobi?

Zadzwoń, przedstaw się, powiedz jaka jest sytuacja i poproś o znalezienie okienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...