Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówiłem, że do tej twojej padaki Oniak to nic nie zrobią:)

Jak się będziesz decydował na opchnięcie tego padła to zamigoczę Ci moim Oświetleniem :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ono spokojnie jeszcze chwila i bedzie tez do A4 nie ma co sie spinac wiadomo ze A4 to na koncu szeregu jak nawet zastepczego auta nie daja w serwisie :roll:

Opublikowano

ale to maja byc na zime :?: bo jak na lato to nieeeeee :!:

Opublikowano

Nieeeeeee... :???:

Ale gust nie podlega dyskusji.

[ Dodano: 06-12-2006, 11:29 ]

ono wylazl z auta na dluzsza chwile i pozostawil siostre sama w aucie

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Oj, to szkoda, ze mnie nie było. To drażliwe tematy :twisted: , ale zawsze fascynowały mnie komplikacje w relacjach damsko-męskich w takich sytuacjach. Chłopaki, ubaw był po pachy, czy chcac onego oszczędzic chichraliście na bokach? :twisted: :mrgreen: :razz:

No, dobra, dobra. Już się nie wcinam :twisted: . Wcale nie mam parcia na chycenie liścia :lol: .

Opublikowano

Obliczyłem w przyblizeniu prędkości jakie musielibyśmy osiągać aby na tym torze kolarskim (który wczoraj oglądaliśmy) się utrzymać

Dla zainteresowanych...

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4136

Opublikowano
Do oficjalnego zatwierzenia prze A4 Warsaw team

brać??:

http://www.wrzuta.pl/search.php?type=A&words=oettinger&header_search-submit.x=0&header_search-submit.y=0

1500 zeta specjal offer just for POZIEK :)

Tak naprawdę to po nocy w zimę i za miastem można na tym latać

ale wyglądają jak od BMW :mrgreen:

Opublikowano

Chlopaki nie wiem czy to prawda ale ponoc w tym roku Sw. Mikolaj ma zastepstwo, jakby ktos widzial te mikolajki na miescie to prosze powiedziec ze na nie czekam :mrgreen:

snegurochki_04.jpg

Opublikowano
widzial te mikolajki na miescie

U mnie były.

Nawet prezent zostawiły ...

Dla Was też chciały zostawić, ale powiedziałem, że będziecie woleli odebrac osobiście.

nks1.jpg

No to teraz pozostaje siostry trzymać na dystans, coby konfrontacji nie było :mrgreen:

Opublikowano

Poziu ja wiem co ja chce felgi od RSa :mrgreen: a ty zrobisz jak zechcesz. Na tej srebrnej jakos to wyglada ale wolalbym troche dolozyc na cos z jajem :twisted:

Opublikowano
brać??:

nie brać :razz: ..na zimówki sie nadają :neutral:

te z fotki to "17 i strasznie ściachane :cry:

na zdjeciu avanta "19 i nóweczki :wink:

popatrz na AVUSY lub takie 5 ramienne oryginalne od B6

[ Dodano: 06-12-2006, 23:05 ]

Poziu ja wiem co ja chce felgi od RSa

Łukaszku twoja bryka nie ruszy z takimi felami przecież :roll:

:wink:

Opublikowano

:lol: co ja bym bez Ciebie zrobił Krzysiu :mrgreen:

no pewnie ze nie ruszy ale nastepczyni da rade :mrgreen:

Opublikowano
co ja bym bez Ciebie zrobił Krzysiu :mrgreen:

no pewnie ze nie ruszy ale nastepczyni da rade :mrgreen:

lukas a co ty tez B6 AWX Q ....kurcze a ja sie zastanawialem dlaczego tych aut niema na rynku

Opublikowano

kazdy chce AWX :)

Opublikowano

bez przesady ja tam nie chce AWX to zwykle pierdzi kolko dla malych chlopcow :mrgreen:

jezeli juz to AVF :twisted:

Opublikowano
kazdy chce AWX

jednak nie każdy :mrgreen:

[ Dodano: 07-12-2006, 00:02 ]

jezeli juz to AVF

dokładnie jak już bym musiał to tylko AVF avant quattro:lol: :cool: :razz:

poza tym AWX nie ma quattro :mrgreen:

Opublikowano
No panowie dzisiaj stało sie coś strasznego

ee tam juz myslalem ze swoja postawiles do fachowca a ty X3 :razz: kiedy bedzie wykres ??

Opublikowano
kiedy bedzie wykres ??

kiedy pozwoilisz kolegom się przejechać...tak po sąsiedzku :?: :roll:

no cycu kiedy :razz: :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.