Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obstawiam na 240-250 koni

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

260 :twisted: oj odczujesz odczujesz

po tym zabiegu to ono 4 osoby mozesz miec na pokladzie i bedziesz robil chlopakow :mrgreen:

Opublikowano

No robią je softem na 300KM/600Nm ale ja chce z 250/260 KM i z 500/530 Nm tyle starczy ...narazie :twisted: No i ciekawe czy Masters zrobi tak na oko hehe

Opublikowano
No robią je softem na 300KM/600Nm ale ja chce z 250/260 KM i z 500/530 Nm tyle starczy ...narazie :twisted:

Wystarczy Ci na miesiąc , dwa a później będzie mało :lol:

Opublikowano
250/260 KM i z 500/530 Nm tyle starczy ...narazie

no chlopaku dobrze mowisz nie ma co szalec to nowy samochodzik :wink: jako Wasz zawodowy A4 WARSAW TEAMowy kierowca rezerwuje jazde probna :mrgreen: po tych chipsach

Opublikowano

Hugo wiem :D

Luki jutro bede latał to zadzwonie i podjade :)

Opublikowano

Oniak to i do mnie wpadnij..wyjde na 2 min i mnie przewieziesz :mrgreen:

Opublikowano

kurde może i ja podjade :) zdzwonie się:)

ONO nareszcie męska decyzja:)

Opublikowano

Wpadne wpadne.

Dawaj Poź na 12 u Marka :)

Opublikowano
Jutro o 12 jestem u Mastersa lece swoim na moda mmmmmmmmmmmm. Sie będzie działo :P

no i jak po wizycie ... jakie wyniki i odczucia .... :?:

Opublikowano

musza byc straszne ;) pewnie łono sie wozi po wawce z bananem na buzce

Opublikowano

dzwonili do mnie z 10 min temu i jechali do jakiegoś szpitala..ale z wypowiedzi łono wynika że jest dobrze :mrgreen:

ale jakoś to dobrze mnie nie przekonuje :razz:

Opublikowano

ano...dobrze to nie brzmi najlepiej

Opublikowano

poczekajmy az ono osobiscie opisze swoje wrazenia .... :twisted:

Opublikowano
dzwonili do mnie z 10 min temu i jechali do jakiegoś szpitala..

tak zgadza sie jechalismy do szpitala po kolnierze ortopedyczne bo tak napierd..... ze lba nie mozna utrzymac :lol:

no moje odczucia troche tym autem jezdzilem nawet za Kiera :cool: i przyrost moczy jest do 3 tys niby tak normalnie ale pozniej to juz kosmos jak narazie to nie bylo gdzie pomykac bo to tylko wawka ale daje rade :shock:

Opublikowano
dzwonili do mnie z 10 min temu i jechali do jakiegoś szpitala..

tak zgadza sie jechalismy do szpitala po kolnierze ortopedyczne bo tak napierd..... ze lba nie mozna utrzymac :lol:

no moje odczucia troche tym autem jezdzilem nawet za Kiera :cool: i przyrost moczy jest do 3 tys niby tak normalnie ale pozniej to juz kosmos jak narazie to nie bylo gdzie pomykac bo to tylko wawka ale daje rade :shock:

wyglada na to ze wszystko jest tak jak byc powinno ..... :twisted:

Opublikowano

Dokladnie Spanky trzeba dodac jeszcze banana na twarzy drivera :grin:

a co do spalania to skasowal ono kompa po przyroscie moczu to na ta ciagla zabawe z pedalem w podlodze 10,8 teraz pojechal bawic sie Gtechem wyniki kolo 23 :wink:

Opublikowano

jezusicku....

co do spalania to skasowal ono kompa po przyroscie moczu to na ta ciagla zabawe z pedalem w podlodze 10,8
tozto abstynent prawie

hehe, chce sie tym przejechac....bez moda zapiepszalo jak dziki osiolek a teraz to musi byc szau

Opublikowano

No to mala fotka

Zdj_cie018.jpg

niestety ale bedzie lepiej bo ono bryki nie mogl opanowac a ze dzisiaj mokro w wawie to mielil kolami na jedynce takze minimum to 6,0 :!: :shock:

Opublikowano

no prosze to juz nie jest łonowóz tylko łonowyzapierdalacz :shock:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.