Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
T-żółw napisał/a:

siostrami świątecznie ubranymi

a co bedziem sie całować

myśłę, ze jak sisotry nie wyjdą z aut to pojedyńczow wchodzimy do nich z opłatkiem i .....składamy życzenia :lol:

oniak rozumiem, że sie nie wyłamiesz i będziesz :razz: :mrgreen:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
oniak rozumiem, że sie nie wyłamiesz i będziesz

cos czuje ze na nastepnym spocie Zółw to oniak ci przetraci ta raczke zebys juz nie mogl nia machac do siostr tak jak dzisiaj :lol:

Opublikowano
cos czuje ze na nastepnym spocie Zółw to oniak ci przetraci ta raczke zebys juz nie mogl nia machac do siostr tak jak dzisiaj

he he oniak juz jest kontuzjowany a uderzenie w Żółwia to na bank ma uszkodzoną drugą rączkę :lol: :razz:

i jak wtedy na lody pojedzie :?: :mrgreen:

Opublikowano
jak wtedy na lody pojedzie

jak jak on zostanie doma a my pojedziemy powiemy ze w zastepstwie taka klubowa pomoc :lol:

Opublikowano

To Panowie moze wigilia gdzie w lokalu?? Na oplatku i % ?

Opublikowano

i bilardzik :mrgreen:

Opublikowano

właśnie - i kierowca mój troche ludzi porozwozi :)

Opublikowano
kierowca mój troche ludzi porozwozi

przecież jest SPRINGER brum brum :wink: w naszej ekipie - rozwiezie wszystkich do domu po %% :mrgreen:

Opublikowano

springer ma stawiać jeszcze imieninową :)

Opublikowano
springer ma stawiać jeszcze imieninową

a adamooo miał stawiać po zakupie B6 :oops:

:mrgreen:

Opublikowano

ja ogłaszam choć nie wiem czy to tajemnica ale prezes ma u mnie butelke :) tylko kwestia czy będzie chciał razem z nami skosztować :)??

Opublikowano
tylko kwestia czy będzie chciał razem z nami skosztować :) ??

_________________

ZAWSZE I WSZęDZIE ale bez okazji.....

Opublikowano
Dzisiaj 6:42

Tomboy - jesteś dzikus. O tej porze jestem w innych wymiarach.

Ja wczoraj też znów tak wcześnie nie wróciłem. Po dyskusji o zimowych/letnich oponach postanowiłem sprawdzić - mam letnie\zimowe. Bezwzględnie do spalenia gumy na wiosnę :mrgreen:

Wjeżdżając wczora po spocie na łazienkowską-szok. W karambolu naliczyłem 10 samochodów (już na trawniku stali) - kogoś z Was tam nie było?

Nie bajerzyć (bo zaczynacie być gawędziarze...czy jakoś tak :twisted: ) , tylko trzeba coś poważnie wykombinować na ostani spot w tym roku.

Opublikowano
W karambolu naliczyłem 10 samochodów (już na trawniku stali) - kogoś z Was tam nie było?

no wlasnie ja tez tyle tam naliczylem ale faktycznie slisko tam bylo bo na 3 krecilem kolami :mrgreen:

tylko trzeba coś poważnie wykombinować na ostani spot w tym roku

dokladnie bedzie nas 5 to bedzie nas 5 ale w jakims cieplym lokalu chwile mozna posiedziec :wink:

Opublikowano

lokal mamy :)

Opublikowano

jaki ten bilardowy :?: bo u adasia to kotletow nie ma :mrgreen:

Opublikowano

on nas tam nie wpuści :) powie RAZ mi z tąd :)

Opublikowano
powie RAZ mi z tąd

no tak i jeszcze po lisciu dla kazdego :lol: zamiast opłatka

Opublikowano

U niego nawet nie można spokojnie pawia pod stół puścić hehe .Uj nie knajpa haha

Opublikowano
spokojnie pawia pod stół puścić

Noż kuffa, przy jedzeniu mi z pawiem wyskoczył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.