Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to niech Ci ją przegra :mrgreen:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
JEST MAPA DVD DO A4 PL jesssss jessss qr** :shock: :lol:

masz juz???????? bo nic mi o tym nie wiadomo zeby już wyszłłłłła....

a do a6 moge Ci zalatwic za 150 - poczekaj jeszcze chwile i stanieja

Opublikowano
to niech Ci ją przegra :mrgreen:

Nie każdy to potrafi

Opublikowano
mody w autach kunia, poźka i ono go lekko zmotywowały :razz: :mrgreen:

hehehe, ale u nas o tym nie pisze, chce zaskoczyc ? :mrgreen:

Nie chce zaskoczyć tylko tam jak przypuszczam jest wiecej użytkowników chociażby motorowni 2.7 biturbo , a chce się dowiedzieć konkretów, ale przecież wiadomo że to Was kocham!! :mrgreen:
Opublikowano

Tomboyy to załatw mi ,dasz rade do środy ? bo wiesz wyjazdy na święta te sprawy.

Opublikowano

qźwa chłopaki..nie dość że ukradli mi wkłady lusterek w starym b5 to w dodatku dzisiaj w nocy ktoś mi porysował drzwi w nowym..kluczem :cry::cry::cry: qr** co za pojebany kraj..

Opublikowano
qźwa chłopaki..nie dość że ukradli mi wkłady lusterek w starym b5 to w dodatku dzisiaj w nocy ktoś mi porysował drzwi w nowym..kluczem :cry::cry::cry: qr** co za pojebany kraj..
qr** Ty to masz jakiegoś pecha!
Opublikowano

To fiuty... naprawde masz jakiegoś pecha.

Opublikowano
qźwa chłopaki..nie dość że ukradli mi wkłady lusterek w starym b5 to w dodatku dzisiaj w nocy ktoś mi porysował drzwi w nowym..kluczem :cry: :cry: :cry: qr** co za pojebany kraj..

...człowieku...masz zdrowie...wstaw b5 do jakiegos komisu i sprzedawaj poprzez allegro...zawsze to bezpiecznie bedzie stała

Opublikowano
wojtas ja bede jechał na święta bo pochodze z jeleniej gory i tak kombinuje że między świętami a sylwestrem bym wpadł , oczywiście wcześniej napisze u was w spocikach chętnie poznam wrocław :)

No to kicha ... Ja 25 lece do londynu i wracam 1 stycznia .... :cry:

Opublikowano

Adamoo nie myślałeś żeby się do poloneza przesiąść?? :) kurde zawsze parking strzeżony w wawie.

Tomboyu...weź że pochamuj emocje. I ogłaszam, że jestem pierwszy który zasiądzie za sterami nowej fury pana prezesa!! :)

Opublikowano

Tomboyu...weź że pochamuj emocje. I ogłaszam, że jestem pierwszy który zasiądzie za sterami nowej fury pana prezesa!! :)

Musze Cię zmartwiić mój drogi.Właśnie wróciliśmy z Tomboyem z Niemcowni jego nowym nabytkiem :mrgreen:

Opublikowano

Hugo, jakies szczegół bys zdradził. :wink:

Opublikowano
Musze Cię zmartwiić mój drogi.Właśnie wróciliśmy z Tomboyem z Niemcowni jego nowym nabytkiem

kurczę chyba sie popłaczę :grin:

adamoooo pech cię prześladuje na maxa albo....kotlety w knajpie komuś nie posmakowały :mrgreen:

Opublikowano
Hugo, jakies szczegół bys zdradził. :wink:

eee noo.. pozwólmy Tomboyowi... w końcu to jego zabawka

:cool:

Opublikowano

Hahahhaahhaah to był taki mały żarcik z mojej strony na rozluźnienie atmosfery :lol:

Opublikowano

Dobre Hugo, mało z krzesełka nie spadłem. :lol::lol::lol:

Aleś Ty dowciapny. hihihihi

Opublikowano
Hahahhaahhaah to był taki mały żarcik z mojej strony na rozluźnienie atmosfery :lol:

to się teraz jesień zrobi...

(liście)

:twisted:

Opublikowano

Jesień... :D Teraz tomboyy hugowi zrobi z d*py jesień średniowiecza hehe

HA panowie , dzisiaj objechałem z rolowanego od 60 do 220 nissana 350Z , potem specjalnie pojechałem za nim żeby gdzieś czerwone światło złapać i gdy w końcu było czerwone ja 3 tyś obr czekam na strzał.......patrze na kolesia bo chce pokazać coś a on główka w bok i spokojny start ehh ale sie wqrwiłem , na maxa . Szkoda że sie poddał . Ale napewno zrozumiał że kupił nie ten samochód :D

Opublikowano

milo tak objechac a'la sportowe autko:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.