Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a'la ?? to jest 100% auto sportowe - czytaj: amierikańce tak myslą :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
amierikańce tak myslą :)

amerikańce to pokolenie dzieci kwiatów(FLOWER POWERS) i McDonalds - z tego narodu nic nie może być dobrego...

A teraz dodatkowo sie pomieszali z murzynami i innymi przyjezdnymi...meksami, chinolami....

Opublikowano
dzisiaj objechałem z rolowanego od 60 do 220 nissana 350Z

brawo kolego :wink:

ale ja i tak bym sobie 350Z chciał zafundować :razz:

Opublikowano
ono napisał/a:

dzisiaj objechałem z rolowanego od 60 do 220 nissana 350Z

ladnie ladnie ...ja tylko moge sie pochwalic objechaniem E320 CDI z zatrzymanego ;)

Opublikowano

Oniak jest obecnie pogromcą większości fur w stolycu:)

trzeba poczekać na 1.8T po modach... :twisted: :twisted:

Opublikowano
Oniak jest obecnie pogromcą większości fur w stolycu:)

he he chętnie bym go widział w pojedynku z jakimś Subaru GT albo WRX bo z STI to raczej cieżko by miał :razz:

na forum Subaru piszą, że lubią łoić dajzelki :razz:

Opublikowano

Żółwiu a kiedy ten subarak przyjedzie do nas na spota?? :)

Opublikowano
Żółwiu a kiedy ten subarak przyjedzie do nas na spota??

najlepiej jakby jeszcze Norbi był...on lubie duze przyśpieszenia :smile:

kolega kiepsko z czasem stoi ale będę namawiał, ze dajzel do złojenia jest :mrgreen:

Opublikowano

zobaczcie co dla was znalazłem dla rozluźnienia :)

Opublikowano

Dobre Poź heheh.

Żółwik prędzej czy później na pewno sie złapie z STI , zdam relacje :) Przed modem kiedyś sie darłem troche z STI , zrobiła mnie ale nie było to powalające , na szczęście

Opublikowano

dali ognia......

Opublikowano

Dobra Dziewczynki juzem wrócił do swiata internatu :mrgreen:

Poz mam nadzieje ze załatwisz to co obiecales

Jutro kto sie melduje ostatni raz na spocie w tym roku :?:

Opublikowano

będę :)

mam małe upominki dla Platiego za pomoc i dla Lukaszka za taxi :)

Opublikowano

Ja też powinienem sie pojawić.

Dobrze zrozmiałem, że jutro to nie MM, tylko jakieś lokale? :mrgreen:

Opublikowano
Dobrze zrozmiałem, że jutro to nie MM, tylko jakieś lokale

tak dokladnie jakby cos to numer kazdy zna :wink:

Opublikowano
tak dokladnie jakby cos to numer kazdy zna

W podstawówce była taka zabawa. Pytało się kolesia: czujesz... on (zdziwiony na max-a): nie, a Ty mu wtedy kończyłeś: ... jak cię w chu*a robię?

No i chyba coś czuję ...

qr**, chyba załapałem :shock: . Oj mam dzisiaj doła intelektualnego :oops:

To ja sobie spokojnie poczekam i zobaczę :lol: :roll: :razz:

Opublikowano
To ja sobie spokojnie poczekam i zobaczę

numer poszedl na PW takze juz wiesz :razz:

Pytało się kolesia: czujesz... on (zdziwiony na max-a): nie, a Ty mu wtedy kończyłeś: ... jak cię w chu*a robię?

tego nie znalem ide pozbijam sie z kolegow w pracy :lol:

Opublikowano
ono napisał/a:

dzisiaj objechałem z rolowanego od 60 do 220 nissana 350Z

ladnie ladnie ...ja tylko moge sie pochwalic objechaniem E320 CDI z zatrzymanego ;)

Bo kolega z mesia chyba spał :mrgreen: NIE MOZLIWE!!!
Opublikowano

Norbi, niemozliwe od soboty stalo sie mozliwe :D

Opublikowano

To chiba turbine wymieniłeś, a tamten miał ze dwa tłoki piachem zasypane :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.