Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ale gdzie i kiedy ewentualnie mialbym wpasc na ten spocik?

doczytalem ze sa we wtorki ale gdzie to nie wiem...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stary w pierwszym poście masz jak WÓŁ napisane czerwonymi literami..

Opublikowano

Teraz jak pizga to najczęściej parking podziemny w Media Markt na ostrobramskiej , musisz czytać ciągle bo sie czasem zmienia :)

Opublikowano

ale pisał że się pojawi na wiosne :) a w ogóle to nie zapomnij o naszym zlocie klubowym 2-3-4 marca..obecność obowiązkowa :-) :D

Opublikowano
Z ostatniej chwili : X3 wyjechało z hamowni we wrocku , wynik :P 330 KM 705 Nm

a ja Cie nie moge....

ja jestem ciekaw, jak VAG odpowie na ten silnik 335d bejcy ;)

Opublikowano

oniak gadałem z hhackiem - jak wróci do UK to sprawdzi tą mapę i da cynk

wustyle nie pitol i wpadaj teraz wszyscy mają fele jak z traktora

dokładnie, czytaj waątek i wpadaj po nowym roku :!:

acha chłopie na wiosnę to u nas każdy "18 i "19 zapodaje :diabel2:

Opublikowano
ja jestem ciekaw, jak VAG odpowie na ten silnik 335d bejcy

Fakt że troche Audi nam tu przymula.

No spok Żółwik dzieki :564:

Opublikowano

postaram sie byc:)

dzis w koncu ubezpieczylem auto i mam ludzkie blachy

przez ostatni tydzien jezdzilem yarisem zony '-)

wiecie co mam na mysli? '-))))

Opublikowano

A wy co wszyscy qwa śpicie ?

Lukas pewnie pakuje przed sylwkiem żeby z petardą nie odlecieć hehe

Opublikowano
A wy co wszyscy qwa śpicie ?

Lukas pewnie pakuje przed sylwkiem żeby z petardą nie odlecieć hehe

buahahaha!!!!!!!!!!! DOBRE :)

coś czuje, że dostaniesz z liścia :)

[ Dodano: 31-12-2006, 11:20 ]

szukam kierowcy na 6.01 do Krakowa - mam rękę w gipsie :)

Opublikowano
szukam kierowcy na 6.01 do Krakowa - mam rękę w gipsie

to żes pobalował chłopie :/

nie musisz pytać przeciez nasz Łukaszek z chęcią pojedzie :D ...jak nie odleci w Sylwestra z petardą oczywiście :diabel2:

Opublikowano
X3 wyjechało z hamowni we wrocku , wynik :P 330 KM 705 Nm

:galy: .... no to niezłe monstrum .....

Opublikowano

no chłopaki hamujta bajere bo tu Nju ir naaaaaaadchodzi..więc chciałem Wam Życzyć Szczęśliwego Nowego Roka 2007 ja dzisiaj się bawie na Gocławiu więc jak komuś się zachce spotować to zapraszam :diabel:

Opublikowano

No i po sylwku ja sie nawaliłem i ponapitalałem z petard :D

Opublikowano

Czy Lukas już wylądował czy wciąż leci ?? :)

Opublikowano

Na forum NASA pisali coś o nim :P

Opublikowano
Czy Lukas już wylądował czy wciąż leci ??

właśnie przelatywał nad moim niebiem na wsi :diabel2: chyba już pikował do domu :P

Opublikowano

Hamowac mi tu bajere bo lisciowanie bedzie :one:

Na forum NASA pisali coś o nim

mnie to zaden radar nie wykryje :D

Łukaszek dlugo lecial bo halny wial i przywialo go 300km az do samej Wawy :diabel:

Oj Dziki wy moje :564:

Opublikowano

Panowie jadę do Krakowa na korekte softu vtgowskiego

kto chciałby powozić w te i w tamte?? :)

wycieczka 6.01

Opublikowano
Łukaszek z chęcią pojedzie

no i by pojechał ale

wycieczka 6.01
w tym terminie to mam zjazd i trzeba sie pojawic w szkole :zly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.