Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i ciiiiiiiiiiiiiii...bo malik czyta co piszemy :afro: i zaraz podkabluje na innym forum

Hehehe.. no... mossad czuwa :decayed: Ja niestety muszę czekać ze sprzedażą autka do listopada/grudnia :kwasny:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

adamoo znam sygneta, spoko koleś (pracuje w firmie która może Ci się jeszcze kiedyś przydać :naughty:) nie ściemniaj go od razu :evil:

SebMiś a tytu, przestałeś się pojawiać na Frackji VW ;) dzięki koledzy.

Ja też już nie jeżdze, zbyt mało czasu, praca, dom, żona :>

Opublikowano

ale mam kaca :sick3: nigdy więcej alkoholu :wallbash:

Opublikowano

ale mam kaca :sick3: nigdy więcej alkoholu :wauma:llbash:

hyhhy..a tak niechciało Ci sie iść :tongue4: Nigdy wiecej..chyba do następnego razu :guma:

Opublikowano

ale mam kaca :sick3: nigdy więcej alkoholu :wauma:llbash:

hyhhy..a tak niechciało Ci sie iść :tongue4: Nigdy wiecej..chyba do następnego razu :guma:

odstawiam to na jakiś czas :gwizdanie: właśnie jeździłem do sklepu po lekarstwo i tak myślę że jakbym dmuchnął to bym miał podobny wynik do SebMisa w Sobieszewie :kox:
Opublikowano

ale mam kaca :sick3: nigdy więcej alkoholu :wallbash:

U mnie impreza skończyła się na lampce wina. :wink4:

Opublikowano

ale mam kaca :sick3: nigdy więcej alkoholu :wallbash:

U mnie impreza skończyła się na lampce wina. :wink4:

u to romantycznie..pewnie było :punish::sarcastic:

Opublikowano

u to romantycznie..pewnie było :punish::sarcastic:

Nie, po prostu pojechałem na impreze samochodem. :decayed:

Opublikowano

u to romantycznie..pewnie było :punish::sarcastic:

Nie, po prostu pojechałem na impreze samochodem. :decayed:

to tak jak ja.... ale miałem kierowce i skończyło się tak jak się skończyło :gwizdanie:
Opublikowano

dzien dobry

wlasnie wstalem ;)

Opublikowano

na poprzednim spocie ktos szukal naklejek pod antene do cb,prosze http://www.allegro.pl/item434188869_naklejka_pod_antene_cb_16_cm_2szt_promocja.html

Ja musze to zamówić .. bedzie ktoś jeszczę chętny do tego ? :)

ja biore na pewno

Ok. Jak ktoś jeszcze chce to pisać i zamówi sie :good:

tomaszust

W Arkadii przy wjeździe na poziom -1 jest ograniczenie do 210 cm wysokości :wi

na poprzednim spocie ktos szukal naklejek pod antene do cb,prosze http://www.allegro.pl/item434188869_naklejka_pod_antene_cb_16_cm_2szt_promocja.html

Ja musze to zamówić .. bedzie ktoś jeszczę chętny do tego ? :)

ja biore na pewno

Ok. Jak ktoś jeszcze chce to pisać i zamówi sie :good:

tomaszust

W Arkadii przy wjeździe na poziom -1 jest ograniczenie do 210 cm wysokości :wink4:

nk4:

zalozylem osobny temat,zeby sie nie pogubic http://www.a4-klub.pl/smf/naklejka_pod_antene_cbkto_chetny-t45920.0.html ,tyle w tym dziale spamerow :polew:

pozdrawiam

Opublikowano

To jest fajny sprzęt

436865111

:slina:

Opublikowano

nie pokazujcie oniakowi..bo kupi wszystkie :decayed:

Opublikowano

weźcie nie wklejajcie takich autek bo coraz bardziej na nie choruje :slina:

Opublikowano

Kuffa - chciałbym wreszcie pomieszkać we własnym domu ...

I kaca mam ...

I prawie 2 noce imprezowałem ...

Eeeech życie.

We wtorek do Arkadii chyba raczej nie dotrę - Breslał mi się kłania.

Hornet, a Ty dalej we wrocku, może jutro wieczorem jakieś małe piwo?

Ale bardzo małe, bo we wtorek muszę być goźny i błyskotliwy.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 20:48:54_________________________________________________Adamooo, Ty coś chciałeś z Poznania?

Opublikowano

krzyniek pij więcej, pij więcej!

Opublikowano

adamoo znam sygneta, spoko koleś (pracuje w firmie która może Ci się jeszcze kiedyś przydać :naughty:) nie ściemniaj go od razu :evil:

Audica Alvaro nie jest taka piękna jak wygląda na fotach,

To co rzuciło nam się w oczy, mi i kumplowi który na codzień pracuje w ASO.

Auto nie warte tej ceny :( szkoda mojego czasu było, a byłem nastawiony optymistycznie po przeczytaniu komentaczy na forum na temat tego auta.

Poniżej moja opinia w tym linku:

http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4/all_b6_19_tdi_avant_prosba_o_ocene-t45616.0.html;new

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.