Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj byla kreska poziu vs s3 nowe ..szli leb

poziu na stalówkach i bez foteli no to szli łeb w łeb :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po całym dniu pracy na lotnisku razem z całym teamem SSS stwierdzam że lotnisko jest gotowe na jutrzejsze zawody. Zapraszam :>

Opublikowano

Po całym dniu pracy na lotnisku razem z całym teamem SSS stwierdzam że lotnisko jest gotowe na jutrzejsze zawody. Zapraszam :>

kurna ..nie wiedziałem , że ty tak wysoko stoisz :tongue4::decayed:

..to może jakieś ulgi na bilety będa :guma: ?

Opublikowano

Nie narzekam na to jak ,,stoje"... :gwizdanie:

Nie mam żadnych specjalnych ulg zawsz za free wchodzi mój brat cioteczny i dziewczyna i na tym koniec. Kiedyś zabrałem jednego kumpla to inni zaczeli mi wypominać że czemu mi za darmo nie załatwiłem.

Sprawa jest prosta trzeba wstąpić do stowarzyszenia pomagać w przygotowaniu imprez i po całym dniu na lotnisku gdzie naprawe może się zmęczyć człowiek zasługuje na to że ma za darmo wejście i jest zaledwie 30zł do przodu a zmęczenia było owiele więcej...ale ja to robie bo chce aby ta dyscyplina sportu się rozwijała a nie dlatego żeby mieć wejście za darmo

Opublikowano

Luz kolego .. przecie ja żartował :decayed::wink4:

Opublikowano

raga jak utoczysz 450 ml krwi to Ci zwrócą 35 zł, bo tyle wjazd, autobusik czeka na miejscu :naughty:

Opublikowano

raga jak utoczysz 450 ml krwi to Ci zwrócą 35 zł, bo tyle wjazd, autobusik czeka na miejscu :naughty:

Z wielką przyjemnością oddał bym krew za free..tylko nigdy tego nie robiłem i mam co do tego pewne obawy :disgust: .. a niestety ..zawsze jak sa zawody ..to albo mam wykłady ..albo trza było do roboty iść :wallbash:

Opublikowano

No ja krwi nie moge oddawać przez moje rysunki na ciele :)

To jak ragar będziesz jutro na Modlinie?

Opublikowano

To jak ragar będziesz jutro na Modlinie?

Niestety kolego ..jutro mam wykłady :angry: Zawsze wszystko koliguje z zawodami SSS.. dlatego jeszcze nigdy nie byłem na zawodach ..a zawsze chciałem :kwasny:

No nic ..może następnym razem :good:

Opublikowano

Nie możesz olać szkoły? każdemu się należy odpoczynek :kox:

Opublikowano

Nie możesz olać szkoły? każdemu się należy odpoczynek :kox:

No niestety .. obecny weekend to pierwsze moje zajęcia ... po 2 letniej przerwie :decayed:

Wiec pałam energią do wiedzy :D

Inaczej napewno był olał jeden dzień :wink4:

Opublikowano

Jaki zasięg ma flesz fotoradaru?

Bo wczoraj na Pileckiego ok 19 miałem sesję, byłem jakieś 15m od fotoradaru. Chyba na moje szczęście bliżej był gość w dostawczaku.

Opublikowano

Jaki zasięg ma flesz fotoradaru?

Bo wczoraj na Pileckiego ok 19 miałem sesję, byłem jakieś 15m od fotoradaru. Chyba na moje szczęście bliżej był gość w dostawczaku.

bądź dobrej myśli :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 12:38_________________________________________________

Sprawa jest prosta trzeba wstąpić do stowarzyszenia pomagać w przygotowaniu imprez i po całym dniu na lotnisku gdzie naprawę może się zmęczyć człowiek

to co Wy tam asfalt kładliście :tongue4:

Opublikowano
bądź dobrej myśli

wszyscy macie fote i dostawczak i Ty :kox:

Opublikowano
bądź dobrej myśli

wszyscy macie fote i dostawczak i Ty :kox:

jak są dwa samochody na zdjęciu to mogą mi naskoczyć

Opublikowano
bądź dobrej myśli

wszyscy macie fote i dostawczak i Ty :kox:

jak są dwa samochody na zdjęciu to mogą mi naskoczyć

Obawiam się, ze każdy z Was ma fotę osobno :confused4:

Opublikowano
bądź dobrej myśli

wszyscy macie fote i dostawczak i Ty :kox:

Fotografie grupowa :D

Opublikowano

No, wreszcie po wakacjach się ogoliłem.

Wygląda na to, że ten image zostanie na dłużej ... :mysli:

aaaimg3946oe5.th.jpg

Opublikowano

:laghing2: :D

Opublikowano

wiciu możesz dostać kropka :gwizdanie: można to podciągnąć pod treści faszystowskie a tym samym pkt 8 regulaminu :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.